Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Іуда ВолодимирівнаЦя політична тварина, яка вкрала в українців сотні мільйонів доларів на газових схемах з Кремлем, яка сама збільшила державний борг України на мільярди доларів (а тепер взагалі безпідставно звинувачує в цьому чинного президента), далі намагається робити все, аби Україна залишилася без підтримки МВФ та західних інвесторів і зазнала дефолту.

Мораторій на підвищення ціни газу призведе до великих колізій зі світовими фінансовими інституціями, які ще кілька років тому чітко вказали, що штучні ціни на газ в Україні є одним з найбільших джерел мегакорупції в політиці та економіці нашої країни.

Мораторій на продаж землеробської землі є однією з найбільших завад для приходу справжніх мегаінвесторів в нашу економіку. Вільний ринок землі — це ключ до нашого зростання. Крім цього — це червона лінія для теперішньої мегакорупції та монополії прихованих мегавласників у цій галузі.

Мораторій на продаж газотранспортної системи України, в той час коли велика угода з Московією на постачання газу завершується у 2019 році, а з 2020 року весь московський газ до Европи може піти "Північними Потоками" в обхід України, і наша ГТС може стати просто металобрухтом (!) теж дуже наочно показує заради кого старається ця особа.

Сподіваємось, що навесні більшість громадян України дадуть гідну політичну оцінку цій пані, а відповідні правничі органи наведуть достатні докази про її антидержавницьку підривну діяльність на користь іноземної країни-агресора.

Radio Lemberg

Tags: Мрази, Тюлька
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 25 comments