?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

У разі перемоги Тимошенко обіцяє повернутися в КачанівкуНу що ж... тільки те, що підтвердженом рішеннями міжнародних судів:

1) Ось тут рішення американського суду (https://casetext.com/case/us-v-all-assets-held-at-bank-julius-baer-company), в якому говориться про те, що пан Лазаренко, будучи прем'єр міністром, віддав ексклюзивне право компанії ЄЕСУ (Тимошенко) на постачання газу. Для цього Тимошенко уклала контракти з Газпромом і постачала газ населенню, а зібрані кошти відправляла на офшорні рахунки. Зокрема в рішенні наводиться факт переводу $140 млн. Тимошенко на кіпрський офшор, а з нього $162 млн. пішли на рахунки Лазаренка. Загальна сума розшукуваних коштів $250 млн. Для 90-х - це шалені гроші.
Також зазначу, що компанія ЄЕСУ уклала контракти з Міністерством оборони Росії на загальну суму $750 млн. Ці контракти виконані не були, а Росія відкрила кримінальну справу проти Тимошенко, яку раптово закрили в 2005 році.

2) Рішення Стокгольмського арбітражного суду:
"відхилили позовні вимоги "Газпрому" на суму у 56 млрд доларів за умовою "бери або плати", яка змушувала "Нафтогаз" оплачувати навіть неотриманий газ у 2009-2017 роках." Обсяги, визначені контрактом від січня 2009 року зобов'язували Україну оплачувати 52 млрд кубів російського газу, незалежно від того чи потрібен нам цей газ чи ні.
Таким чином, Стокгольмський арбітраж визнав, що тільки цей пункт газового контракту, укладеного Тимошенко приводив до невмотивованих збитків в розмірі $56 мільярдів (сума позову Газпрому по цьому пункту).

3) Лондонський міжнародний арбітражний суд відмінив ключові положення акціонерної угоди акціонерів Укрнафти внаслідок чого Коломойський втратив контроль над другим (після Укргазвидобування) видобувником нафти і газу в Україні. До чого тут Тимошенко? - До того, що саме вона в 2010 році віддала Укрнафту під контроль Коломойського, при тому, що держава володіла часткою 50%+1 акція.
Оскільки Укрнафта, попри те, що нею володіла держава, буда під контролем Коломойського, то важко оцінити скільки втратила Україна за 5 років, але для розуміння масштабів підприємства: За перше півріччя 2018 року Укнафта стала третім платником податків в Україні і за 6 місяців 2018 року сплатила в бюджет 7,5 млрд. грн.

Я зараз не буду говорить про документи, які свідчать про факти корупції, я зараз не буду розказувати про розслідування, я не буду говорити про однозначні факти зловживань, такі як закупівля Таміфлю в 5 раз дорожче ринкової вартості чи вбухані $1,5 млрд в мертвий Родовід Банк, я про це не буду говорити, нема рішень судів, нічого не доведено.

Я лиш пропоную звернути увагу на рішення міжнародних судів, зокрема американського, шведського і британського, судів до яких є довіра і рішення яких є однозначними... і побажати Юлії Володимирівні другого терміну.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
abbat81 13 октября, 2018
Я постійно обурювався на росйську мову у автора. Але тут на фб почав у місцевих пабліках сперечатись. Господи! Та я тут російською мовою душу пещу, піісля того зрадойобства україномовного в тих західноукраїнських містах. Це просто пздц, люди, що там твориться - вони всі їбануті!

euthanasepam 13 октября, 2018
А я для збереження нервів не ходжу по соціальних мережах, лише трішки читаю ЖЖ. Бо то можна реально з глузду з’їхати через них.

rvun 13 октября, 2018
Та і в реалі єбанутих через одного)

euthanasepam 13 октября, 2018
Та знаю… Коли повернувся, то з перших питань від пересічних було: «Коли ви вже його скинете?» «Кого?» — питаю. Кажуть: «Баригу». Та йоб же ж вашу таку мать… Але якщо про це весь час думати, то можна й стріхою протекти. Мусимо бути сильні та спокійні. Cool англійською мовою. :)

gorky_look 13 октября, 2018
Рєпа кої мови не знає. Она знаіт только школьную.

В мене мова - рєвольвер. Тіко барабан перевернути. Панна-коханна не хоче російською, діточки-квіточки теж, всьо. Крапка. Ін да хаус онлі UA.

Вон не розуміють, що в нас ті мови як патрони.

abbat81 13 октября, 2018
Тут суть в іншому ,ото недавно я запитував тебе про зрадойобів про солдатів - у тапочках пєнках. Це моє місто, західна Україна, вони всі ватні проти пороха їх аж плющить. Їм Грища давай, юлю давай, тарифи, зрада - зубожіння а у самих у фб світиться "куплю квартиру".
Мова - я за мову постійно, і тобі писав, щоб більше мови, бо як там воно - ЛОМ російською, і ширить все російською, але тут мозок шквариться, що ту на україномовному середовищі відбуваєтсья, поки росйськомовний схід-центр напружений. Короче я тут вже на іншу зраду накидую, тому хочу сказати, що з тилами не все так легко. Якось класно було думати, що тут далеко від фронту, а фіга там - тут свій фронт проти зрадойобів.

UPD. По твоєму коментарю - дякувати Одіну, в ирозумієте оті мовні основи, їхні важливості, неважливо, що було до нас, головне. що буде після нас.

Edited at 2018-10-13 19:09 (UTC)

euthanasepam 14 октября, 2018
Доволі тяжко собі раціонально пояснити, чому таке трапилось з нашим Заходом. Припускає, що ефективно працюють Йулині пропагандони.

abbat81 14 октября, 2018
там пздц що робиться. Ось таку мерзоту розповсюджують, і де ті мінстеці - це ж поов до суду за наклеп тощо.
infoteka. biz. ua/editor1/24055/

(Удалённый комментарий)
euthanasepam 19 октября, 2018
Це неасфальтоване село протягом тисячі років зберігало українську ідентичність а мову. А вся українська шляхта, нагадаю, перекинулась до ляхів та москалів. Не лишилось нікого.

Про комуну на нашому Заході не варто розповідати небилиць. Бо я трохи таки знаю, яке там ставлення до «комуни».

albus_unix 13 октября, 2018
і побажати Юлії Володимирівні другого терміну.

приєднуюся

self_dww 13 октября, 2018
у тимошонки ситуевина, шо у того товарища Саахова - ..." или я отведу ее в ЗАГС, или она отведет меня в прокуратуру..")))

старая, мерзкая, лживая тварь должна вернутся в Качановскую колонию.

ЕЕ палата, с уточкой и креслицем ждет ее.

pandmitro 13 октября, 2018
Юляша еще комфортно мотала срок. Я бы нее месте сейчас еще бы подумал, пока никто не занял такое хорошее место. У меня про тот период свои какие-то воспоминания, хуже чем у нее про колонию. )

Dmitriy Protsenko 13 октября, 2018
Унікальна ситуація. Для обох кандидатів результатами виборів стане другий термін.

abbat81 13 октября, 2018
ватна хуйная, тільки навиворіт, але ватна і хуйня.

the_simurg 13 октября, 2018
Неееет, это здравая песня, здравого человека, а не русни.

abbat81 13 октября, 2018
нічого подібного, хоча десь там на росії може і здавого чєловєка, але не в Україні. В Україні українською мовою, російською - це те саме російське афганолайно

the_simurg 13 октября, 2018
Я остаюсь при своем мнении

abbat81 13 октября, 2018
Я розмую, що вам там поза Україною все навиворіт, але нагадаю - пісня на російській мові, від імені росіян і адресована росіянам "нас апять паслалі"(нікагда такова нєбило і вот апаять!) - ті суки завжди будуть нити "нас паслалі" але мільйонів українців вони не вернуть тому все таке російське - Н А Х У Й !

ban_derivets 13 октября, 2018
Путинесса. Как-то так.

Valeriy Shevchenko 14 октября, 2018
Я лиш пропоную звернути увагу на рішення міжнародних судів, зокрема американського, шведського і британського, судів до яких є довіра і рішення яких є однозначними... і побажати досконало розібратися з діяльністю Порошенко.

  • 1