?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Народ в нас гарний. Це влада погана.Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
pandmitro 13 октября, 2018
Пролетарі всє на Троєщіне бєрут вєлікі шоби ездитъ під Раду каждій день митінговать. А тут така зрада і прєдатільство от барьіги. Я чєстний як Йуля, потому ни одного нє успел вівести сєбе. Но біло писял под забором раз на троєщине. Грешен.

Edited at 2018-10-13 07:32 (UTC)

rvun 13 октября, 2018
>>Но біло писял под забором раз на троєщине.
Не переймайтесь, пане, зараз хто на Троєщині на тин не сцяв - то вже кажуть громадянства позбавлятимуть, як записних ледацюг.

pandmitro 13 октября, 2018
Дякую, вже полегшало на совісті. А то як згадав зранку, то весь день ніяково якось. Але потім подумав, краще так сцяти було в той раз, ніж два рази поспіль голосувати за Яника і культурно пісяти де треба або вдома, як моя знайома. Це ж як під себе ходити...

(Удалённый комментарий)
pandmitro 14 октября, 2018
От хто мені винен! А я думаю, хто мене не навчив в свій час на горшик ходити і лісапета не подарував. А це клятий "шоколадний барига". Мені достатньо лісапета - я його продам і будуть гроші. Протримаюсь, а там прийде Йуля, вона обіцяла що по "новій методі" все буде безкоштовно, я при комунизмі.

  • 1