?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Винни в шоке

От зрада, аж сльози течуть!

Клята барига Меркель довела країну!Хоч Німеччина вже багато років поспіль належить до світових лідерів серед країн, куди прагнуть емігрувати шукачі кращої долі з інших держав, самі німці теж не проти емігрувати. Про це свідчать дані репрезентативного соціологічного дослідження, проведеного міжнародною дослідницькою компанією YouGov, передає агенція новин dpa.

Опитування засвідчило, що 55 відсотків респондентів воліли б виїхати з Німеччини назавжди або жити протягом тривалого часу за кордоном. Охочі емігрувати насамперед сподіваються знайти за кордоном спокійне й розмірене життя. Таких соціологи нарахували 38 відсотків з тих опитаних, котрі готові емігрувати.

Крім того, багато хто з бажаючих до еміграції німців впевнений, що за кордоном на них чекає значно краща якість життя, ніж у ФРН. Таких у групі потенційних мігрантів виявилося 33 відсотки. Ще 31 відсоток опитаних заявили, що сподіваються знайти кращі погодні умови, ніж дома.

dw.com

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1

Re: Эрефянин не может не пиздеть.

py_xv_py 12 октября, 2018
В Украине ВВП на душу населения по ППС в 3,5 раза больше, чем номинальный ВВП. А в Германии - они примерно равны. Значит имея пособие условно 1000 евро в месяц, немец может, приехав в Украину жить как на 3500 в месяц :)

(Удалённый комментарий)

Re: Эрефянин не может не пиздеть.

py_xv_py 12 октября, 2018
А ещё можно свою картонную коробку от холодильника в центре Берлина сдавать гастарбайтеру из Украины :)

(Удалённый комментарий)

Re: Эрефянин не может не пиздеть.

py_xv_py 12 октября, 2018
Сути дела это не меняет: немецкий бомж в Украине - король :)

(Удалённый комментарий)

Re: Эрефянин не может не пиздеть.

greywildcat 12 октября, 2018
Ага доказательств нет, нацикпиздунчик. Ну тогда пизданите ещё какую-то хуйню.

  • 1