?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Те, чого вам не розкажуть по телевізору

Чи знаєте ви що…

Україна продає модельне взуття в… Італію. Так, в країну, яка славиться на увесь світ власними брендами. І не лише в Італію, але й у Францію, Велику Британію, США, Німеччину та десятки інших країн.

Йдеться про торгівельну марку Braska. Її видають за британську, але насправді нею володіє підприємець з київської Троєщини. Зараз 40% взуття Braska виробляється в Україні для місцевих споживачів, а 60% – за кордоном.

Є й інші подібні фірми, наприклад, Luciano Carvari, Blink тощо.

Найцікавіше те, що починалися вони як «Бренди-перевертні», тобто їх шили в Україні під виглядом іноземних марок. Тепер усе трохи не так і це взуття з задоволенням носять європейці.

Україна продає сири в… Голландію. А ще масло вершкове. І не лише в Голландію, але й в Данію, яка славиться саме своїм маслом. А ще ми продаємо сири в Казахстан і Єгипет, Молдову і Об’єднані Арабські Емірати. Минулого року ми експортували майже 8 тис. тонн сиру і 470 тонн масла.

Окреме слово – про органічну продукцію. Чи знали ви, що українська компанія «Органік Мілк» (м. Баранівка Житомирської області) возить органічний сир, йогурт та інші «смаколики» до Еміратів літаками?

І ця компанія не єдина – їх дев`ять…

Один з найкращих світових брендів елітних меблів… український. Їх виробляє ПП «Меблева фабрика “Мірт”» (Новоград-Волинський, Житомирська область). Погляньте на фото. Зацініть.Це не італійські і не французькі майстри постаралися...

Українські меблі та дерев`яні елементи декору з натуральної коштовної деревини можна побачити в іноземних посольствах, в офісах та домівках відомих бізнесменів, в елітних ресторанах та готелях Євросоюзу, Саудівської Аравії, Катару, ОАЕ тощо. Серед замовників – великі міжнародні компанії, як, наприклад, Marriott International зі штаб-квартирою в США, яка керує роботою 6080 готелів по всьому світові.

Один з найкращих світових виробників холодильних вітрин для супермаркетів… українська компанія «Айсберг» (Одеса). ЇЇ обладнання працює в супермаркетах, гіпермаркетах і дрібних магазинчиках Німеччини, Італії, Великої Британії, Австралії, Ісландії та ще 22 країн світу.А починалося усе з імпорту холодильників з Німеччини, Італії, Великої Британії…

Серед найкращих у світі вітрильних яхт… українські. Ми продаємо їх зокрема в Канаду і Швецію. У Швецію, Карле! (перша фотка, - прим.ред)

Black Sea Yachts shipyard та Fifth Ocean Yachts з Миколаєва, «Вітрила України» з Херсону та ще шість українських виробників успішно конкурують з відомими європейськими і американськими виробниками. На фото – розкішна яхта BSY 67S жовжиною 20,6 метри з тіковою палубою й повним надсучасним устаткуванням.

Найпопулярніші у Європі лижі та сноуборди… українські. Кожен другий сноуборд та кожна друга пара лиш, яка продається в Австрії, Великій Британії, Німеччині, Франції та інших країнах. Лідером є СП «Фішер-Мукачеве» виробляє 180 моделей спортивно-бігових лиж і 130 моделей гірських лиж.

Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів, зокрема, Scott Usa, Stöckli, Tecno Pro, Hagan, Rossignol, Alpina, Splitkein, Tecno.

Загалом минулого року Україна продала до ЄС 731,4 тис. одиниць цього товару.

А ще Україна вийшла на третє місце у світі як постачальник меду. Супермаркети Франції, Німеччини, Бельгії, Еміратів, Італії забито українським солодким продуктом. А ще Україна посідає почесне третє місце за обсягами експорту курятини до країн ЄС.

А ще ми продаємо в Японію сигари і сигарети. А до Європи – вино. І не лише до Європи. За два останні роки його експорт зріс удвічі. Про шоколад та цукерки помовчмо – це усі знають і це не цікаво.

А ще ми постачаємо чоловічий одяг до Британії й жіночий до Німеччини. Європа та світ носять джинси та інший одяг знаменитого німецького бренду Brax, навіть не підозрюючи, що їх шиють на фабриці Lesya у тому таки Новограді-Волинському. Фабрика “Леся” має і власний бренд, в числі її продукції ексклюзивні сукні, туніки, спідниці, жіночі костюми тощо. Помилуйтеся, жінки, на це чудо. Воно не з Парижу.А ще ми експортуємо штучні сапфіри, з яких в США виготовляють надсучасні бронежилети та бронескло для броньованих автомобілів американських президентів та використовують у ракетно-космічній галузі. Роблять їх в Харківському науково-технологічному комплексі «Інститут монокристалів». Тут вирощують найбільші у світі кристали сапфірів.

А ще Україна стрімко увірвалася на міжнародний ринок ІТ-технологій. Зараз доходи від них посідають третє місце (після сільськогосподарської продукції та продукції металургії) в статті українського експорту й щороку цей напрямок високих технологій зростає по експоненті.

А це українські легкі гелікоптери, які щойно почала випускати коммпанія “Горизонт” з Білої Церкви (Київська область). Їх уже отримують замовники.Так що не лише чавунними зливками, соняшниковою олією й вікопомною електропроводкою для «Фольксвагена» і «Опеля» ми можемо похвалитися. І тут перераховано далеко не все, чим маємо пишатися. Жаль, лише чомусь наші журналісти про це практично не розповідають...

А тим часом Україна лише розминається... -))

Джерело


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dagrael 15 октября, 2018
Ну, вот смотри. Задумайся сам.
Еще раз! Пост написан украинцем, об украинцах и для украинцев. И даже на украинском языке.
Я уже и жирным выделил.

Где ты тут видишь иронию над Россией? Ее нет.
Но ты ее ВИДИШЬ. ВИДИШЬ...

Мы просто радуемся становлению своей страны - а ты видишь в этом "иронию над Россией". Ее нет - но ты ее видишь!
Хочешь, мы вместе подумаем, почему ты видишь, то чего нет?..

IngBar 15 октября, 2018
Я же отвечал на твой пост, а он на русском языке и для чего-то упоминает Россию. Так на чём же основана твоя ирония?

dagrael 15 октября, 2018
ОК, если уж ты обо мне - то я отвечу.
Ирония основана на экспорте России. Вторично - и на тебе, и на приводимых тобой аргументах.
На том, что РЕАЛЬНО вы продаете.

Заметь, Украина ("которой нет") продает востребованные мирные товары - мебель, одежду, вино, мед, прочую пищу... То что сделано для комфорта.

Россия за все годы своего Вяличия (которым ты, кстати, так кичишься - но почему-то дерзаешь сравнивать ее лишь с Украиной, бггг), производит... по сути лишь оружие. Да, еще оборудование - но оно пользуется спросом лишь в странах "четвертого мира".
Ах да, еще нефть и газ... но это предлагать некомильфо, как невами произведенный товар, а лишь отобранный у природы.

Вывод - вам бы поучиться у других (никогда не зазорно). Но вы все дрочите на себя!))
Именно с дрочением на себя ты и ворвался в коменты - "А пасматрити на нас, какии мы виликии, у нас дажы саит йесть - а вы хуйня!.."
Я неправ?

Edited at 2018-10-15 15:53 (UTC)

IngBar 15 октября, 2018
Конечно ты не прав. Дрочение было у тебя на украинские "достижения" с ироничным возгласом "а что там у Рассеюшки".
Нам конечно нужно учиться у других, но не у Украины точно.

ССЗ «Риф» начал поставки катеров в Монако
Швабе запускает продажи в Сингапуре
Росэлектроника поставляет в Швейцарию детали для слуховых аппаратов
Распределительные устройства для подстанций в Абу-Даби
Инженерная компания «Прософт-Биометрикс» оснастила биометрическими считывателями чешские дата-центры
Ангстрем-Т выполнил первую поставку микроэлектронных изделий в Китай
ШААЗ поставил в США новый блок охлаждения повышенной мощности и необычной конструкции
Таврида Электрик продолжает поставлять реклоузеры для железных дорог Польши
Объединенная Вагонная Компания получила статус поставщика Deutsche Bahn
«Швабе» поставил крупную партию оптики в Норвегию
Четыре аэропорта Германии оснастили российским навигационным оборудованием

dagrael 15 октября, 2018
Вот в этом и проблема - что у вас на Украине пунктик. Поэтому ты и приперся в коменты со своим Виличием.
Ты все же гниловат по сути, ибо имперец суть - а такие в порядочной компании неинтересны. Уходи.

  • 1