?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Те, чого вам не розкажуть по телевізору

Чи знаєте ви що…

Україна продає модельне взуття в… Італію. Так, в країну, яка славиться на увесь світ власними брендами. І не лише в Італію, але й у Францію, Велику Британію, США, Німеччину та десятки інших країн.

Йдеться про торгівельну марку Braska. Її видають за британську, але насправді нею володіє підприємець з київської Троєщини. Зараз 40% взуття Braska виробляється в Україні для місцевих споживачів, а 60% – за кордоном.

Є й інші подібні фірми, наприклад, Luciano Carvari, Blink тощо.

Найцікавіше те, що починалися вони як «Бренди-перевертні», тобто їх шили в Україні під виглядом іноземних марок. Тепер усе трохи не так і це взуття з задоволенням носять європейці.

Україна продає сири в… Голландію. А ще масло вершкове. І не лише в Голландію, але й в Данію, яка славиться саме своїм маслом. А ще ми продаємо сири в Казахстан і Єгипет, Молдову і Об’єднані Арабські Емірати. Минулого року ми експортували майже 8 тис. тонн сиру і 470 тонн масла.

Окреме слово – про органічну продукцію. Чи знали ви, що українська компанія «Органік Мілк» (м. Баранівка Житомирської області) возить органічний сир, йогурт та інші «смаколики» до Еміратів літаками?

І ця компанія не єдина – їх дев`ять…

Один з найкращих світових брендів елітних меблів… український. Їх виробляє ПП «Меблева фабрика “Мірт”» (Новоград-Волинський, Житомирська область). Погляньте на фото. Зацініть.Це не італійські і не французькі майстри постаралися...

Українські меблі та дерев`яні елементи декору з натуральної коштовної деревини можна побачити в іноземних посольствах, в офісах та домівках відомих бізнесменів, в елітних ресторанах та готелях Євросоюзу, Саудівської Аравії, Катару, ОАЕ тощо. Серед замовників – великі міжнародні компанії, як, наприклад, Marriott International зі штаб-квартирою в США, яка керує роботою 6080 готелів по всьому світові.

Один з найкращих світових виробників холодильних вітрин для супермаркетів… українська компанія «Айсберг» (Одеса). ЇЇ обладнання працює в супермаркетах, гіпермаркетах і дрібних магазинчиках Німеччини, Італії, Великої Британії, Австралії, Ісландії та ще 22 країн світу.А починалося усе з імпорту холодильників з Німеччини, Італії, Великої Британії…

Серед найкращих у світі вітрильних яхт… українські. Ми продаємо їх зокрема в Канаду і Швецію. У Швецію, Карле! (перша фотка, - прим.ред)

Black Sea Yachts shipyard та Fifth Ocean Yachts з Миколаєва, «Вітрила України» з Херсону та ще шість українських виробників успішно конкурують з відомими європейськими і американськими виробниками. На фото – розкішна яхта BSY 67S жовжиною 20,6 метри з тіковою палубою й повним надсучасним устаткуванням.

Найпопулярніші у Європі лижі та сноуборди… українські. Кожен другий сноуборд та кожна друга пара лиш, яка продається в Австрії, Великій Британії, Німеччині, Франції та інших країнах. Лідером є СП «Фішер-Мукачеве» виробляє 180 моделей спортивно-бігових лиж і 130 моделей гірських лиж.

Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів, зокрема, Scott Usa, Stöckli, Tecno Pro, Hagan, Rossignol, Alpina, Splitkein, Tecno.

Загалом минулого року Україна продала до ЄС 731,4 тис. одиниць цього товару.

А ще Україна вийшла на третє місце у світі як постачальник меду. Супермаркети Франції, Німеччини, Бельгії, Еміратів, Італії забито українським солодким продуктом. А ще Україна посідає почесне третє місце за обсягами експорту курятини до країн ЄС.

А ще ми продаємо в Японію сигари і сигарети. А до Європи – вино. І не лише до Європи. За два останні роки його експорт зріс удвічі. Про шоколад та цукерки помовчмо – це усі знають і це не цікаво.

А ще ми постачаємо чоловічий одяг до Британії й жіночий до Німеччини. Європа та світ носять джинси та інший одяг знаменитого німецького бренду Brax, навіть не підозрюючи, що їх шиють на фабриці Lesya у тому таки Новограді-Волинському. Фабрика “Леся” має і власний бренд, в числі її продукції ексклюзивні сукні, туніки, спідниці, жіночі костюми тощо. Помилуйтеся, жінки, на це чудо. Воно не з Парижу.А ще ми експортуємо штучні сапфіри, з яких в США виготовляють надсучасні бронежилети та бронескло для броньованих автомобілів американських президентів та використовують у ракетно-космічній галузі. Роблять їх в Харківському науково-технологічному комплексі «Інститут монокристалів». Тут вирощують найбільші у світі кристали сапфірів.

А ще Україна стрімко увірвалася на міжнародний ринок ІТ-технологій. Зараз доходи від них посідають третє місце (після сільськогосподарської продукції та продукції металургії) в статті українського експорту й щороку цей напрямок високих технологій зростає по експоненті.

А це українські легкі гелікоптери, які щойно почала випускати коммпанія “Горизонт” з Білої Церкви (Київська область). Їх уже отримують замовники.Так що не лише чавунними зливками, соняшниковою олією й вікопомною електропроводкою для «Фольксвагена» і «Опеля» ми можемо похвалитися. І тут перераховано далеко не все, чим маємо пишатися. Жаль, лише чомусь наші журналісти про це практично не розповідають...

А тим часом Україна лише розминається... -))

Джерело


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
IngBar 15 октября, 2018
Смысл просить у автора этого ЖЖ пост про успехи России? Только лишь для того, чтобы его не увидеть)

dagrael 15 октября, 2018
Предоставьте оценивать смыслы тем, кто спрашивал и у кого спрашивали. Вас в этом перечне нет.
Если ваше мнение будет кого-то интересовать - у вас поинтересуются.

IngBar 15 октября, 2018
На сайт-то зайди, удовлетвори своё любопытство)

dagrael 15 октября, 2018
Когда меня интересовало, что именно в той или иной отрасли производит РФ, я удовлетворял свой интерес и без твоих советов. Здесь же речь шла об именно об экспорте. И ты не поверишь, но экспортные составляющие РФ, а также их объемы я тоже знаю, бггг.
Посему простой вопрос: вот нахрена мне сдался этот конкретный сайт?))

IngBar 15 октября, 2018
Если ты всё знаешь, то зачем спрашиваешь?

На сайте также и про экспорт.

dagrael 15 октября, 2018
Я тебе больше скажу - в первой же строчке результатов гугл-поиска про этот экспорт)) Например, как афуенно Расеюшка... нефть производит и продает))
Ты изучи понятие "ирония" - пригодится.

IngBar 15 октября, 2018
Отчего же нефть не производить и не продавать, если она у нас есть. И другое производим и продаём.

На Украину возобновились поставки автокранов «Ивановец»

dagrael 15 октября, 2018
Послушай, ты очевидно не очень умен. Нефть не производят, а всего лишь добывают.
Напиши еще что-нибудь, по-твоему веское))

IngBar 15 октября, 2018
Ты сам написал "нефть производит". Вообще, современная добыча и переработка нефти очень высокотехнологичное производство, это не пальцем дырку в земле проткнуть.

Да всё веское. Курочка по зёрнышку ...

Корпорация Элар поставила сканеры в Казахстан и Южную Америку

dagrael 15 октября, 2018
"Ты сам написал"
А вот таких символов в конце "))" ты и не заметил... беда-беда...

IngBar 15 октября, 2018
Да кто его знает, от чего вы там иронизируете. Как-будто в посте автора есть хоть что-то украинского производства, способное вызвать даже небольшое удивление россиян.

dagrael 15 октября, 2018
Пост написан украинцем, об украинцах и для украинцев. И даже на украинском языке.
Но приползает россиянин и начинает "рождать новые смыслы". С пеной у рта доказывать, что это ему неудивительно, неинтересно, и вообще - у россиян все гораздо лучше))

Я уже говорил вам, что вы очень забавны в своих потугах? Нет?
Считайте, что сказал))

IngBar 15 октября, 2018
Пена у тебя по-моему выступила.
Ты просил пост про достижения России, тебе сказали про сайт "Сделано у нас". Поскольку это не укладывается в твою мантру "Рашка не производит ничего кроме нефти и оружия", то ты уже с десяток постов занимаешься бестолковым словоблудием.

dagrael 15 октября, 2018
"Ты просил пост про достижения России, тебе сказали про сайт"
Нет, ты реально тупой. Не просили, а иронизировали насчет а) поста - не сайта, б) к тебе не обращались.

Но ты все занимаешься словоблудием - при этом реально не понял того, что ты никому не интересен со своим сайтом, написанным ВашейРашей, где больше трех четвертей - пиздеж для рашкованской биомассы?))
Так что засунь уже свое мнение вместе с сайтом себе в жопу - и проваливай.

IngBar 15 октября, 2018
Если ты считаешь, что какое-то мелкое украинское производство одежды и мебели даёт вам основания иронизировать над Россией, то значит у вас действительное полное дно с экономикой.

  • 1