?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Те, чого вам не розкажуть по телевізору

Чи знаєте ви що…

Україна продає модельне взуття в… Італію. Так, в країну, яка славиться на увесь світ власними брендами. І не лише в Італію, але й у Францію, Велику Британію, США, Німеччину та десятки інших країн.

Йдеться про торгівельну марку Braska. Її видають за британську, але насправді нею володіє підприємець з київської Троєщини. Зараз 40% взуття Braska виробляється в Україні для місцевих споживачів, а 60% – за кордоном.

Є й інші подібні фірми, наприклад, Luciano Carvari, Blink тощо.

Найцікавіше те, що починалися вони як «Бренди-перевертні», тобто їх шили в Україні під виглядом іноземних марок. Тепер усе трохи не так і це взуття з задоволенням носять європейці.

Україна продає сири в… Голландію. А ще масло вершкове. І не лише в Голландію, але й в Данію, яка славиться саме своїм маслом. А ще ми продаємо сири в Казахстан і Єгипет, Молдову і Об’єднані Арабські Емірати. Минулого року ми експортували майже 8 тис. тонн сиру і 470 тонн масла.

Окреме слово – про органічну продукцію. Чи знали ви, що українська компанія «Органік Мілк» (м. Баранівка Житомирської області) возить органічний сир, йогурт та інші «смаколики» до Еміратів літаками?

І ця компанія не єдина – їх дев`ять…

Один з найкращих світових брендів елітних меблів… український. Їх виробляє ПП «Меблева фабрика “Мірт”» (Новоград-Волинський, Житомирська область). Погляньте на фото. Зацініть.Це не італійські і не французькі майстри постаралися...

Українські меблі та дерев`яні елементи декору з натуральної коштовної деревини можна побачити в іноземних посольствах, в офісах та домівках відомих бізнесменів, в елітних ресторанах та готелях Євросоюзу, Саудівської Аравії, Катару, ОАЕ тощо. Серед замовників – великі міжнародні компанії, як, наприклад, Marriott International зі штаб-квартирою в США, яка керує роботою 6080 готелів по всьому світові.

Один з найкращих світових виробників холодильних вітрин для супермаркетів… українська компанія «Айсберг» (Одеса). ЇЇ обладнання працює в супермаркетах, гіпермаркетах і дрібних магазинчиках Німеччини, Італії, Великої Британії, Австралії, Ісландії та ще 22 країн світу.А починалося усе з імпорту холодильників з Німеччини, Італії, Великої Британії…

Серед найкращих у світі вітрильних яхт… українські. Ми продаємо їх зокрема в Канаду і Швецію. У Швецію, Карле! (перша фотка, - прим.ред)

Black Sea Yachts shipyard та Fifth Ocean Yachts з Миколаєва, «Вітрила України» з Херсону та ще шість українських виробників успішно конкурують з відомими європейськими і американськими виробниками. На фото – розкішна яхта BSY 67S жовжиною 20,6 метри з тіковою палубою й повним надсучасним устаткуванням.

Найпопулярніші у Європі лижі та сноуборди… українські. Кожен другий сноуборд та кожна друга пара лиш, яка продається в Австрії, Великій Британії, Німеччині, Франції та інших країнах. Лідером є СП «Фішер-Мукачеве» виробляє 180 моделей спортивно-бігових лиж і 130 моделей гірських лиж.

Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів, зокрема, Scott Usa, Stöckli, Tecno Pro, Hagan, Rossignol, Alpina, Splitkein, Tecno.

Загалом минулого року Україна продала до ЄС 731,4 тис. одиниць цього товару.

А ще Україна вийшла на третє місце у світі як постачальник меду. Супермаркети Франції, Німеччини, Бельгії, Еміратів, Італії забито українським солодким продуктом. А ще Україна посідає почесне третє місце за обсягами експорту курятини до країн ЄС.

А ще ми продаємо в Японію сигари і сигарети. А до Європи – вино. І не лише до Європи. За два останні роки його експорт зріс удвічі. Про шоколад та цукерки помовчмо – це усі знають і це не цікаво.

А ще ми постачаємо чоловічий одяг до Британії й жіночий до Німеччини. Європа та світ носять джинси та інший одяг знаменитого німецького бренду Brax, навіть не підозрюючи, що їх шиють на фабриці Lesya у тому таки Новограді-Волинському. Фабрика “Леся” має і власний бренд, в числі її продукції ексклюзивні сукні, туніки, спідниці, жіночі костюми тощо. Помилуйтеся, жінки, на це чудо. Воно не з Парижу.А ще ми експортуємо штучні сапфіри, з яких в США виготовляють надсучасні бронежилети та бронескло для броньованих автомобілів американських президентів та використовують у ракетно-космічній галузі. Роблять їх в Харківському науково-технологічному комплексі «Інститут монокристалів». Тут вирощують найбільші у світі кристали сапфірів.

А ще Україна стрімко увірвалася на міжнародний ринок ІТ-технологій. Зараз доходи від них посідають третє місце (після сільськогосподарської продукції та продукції металургії) в статті українського експорту й щороку цей напрямок високих технологій зростає по експоненті.

А це українські легкі гелікоптери, які щойно почала випускати коммпанія “Горизонт” з Білої Церкви (Київська область). Їх уже отримують замовники.Так що не лише чавунними зливками, соняшниковою олією й вікопомною електропроводкою для «Фольксвагена» і «Опеля» ми можемо похвалитися. І тут перераховано далеко не все, чим маємо пишатися. Жаль, лише чомусь наші журналісти про це практично не розповідають...

А тим часом Україна лише розминається... -))

Джерело


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dagrael 13 октября, 2018
Не-не, не подходит.
В России этому может быть посвящена и энциклопедия отдельная - но это не суть. По факту надо бы отчитаться))

IngBar 13 октября, 2018
По какому факту-то? Заходи на сайт и смотри.

dagrael 13 октября, 2018
Если там нет ответа на вопрос по факту, то зачем смотреть???
Это еще раз, для дурачков, свято верящих в надписи.

IngBar 14 октября, 2018
По какому факту-то, чего ты задницей виляешь? Заходи на сайт и смотри новые производства.
Кстати, я много раз спрашивал у украинцев, почему у них нет сайта, подобного "Сделано у нас". Молчат, ответить не могут. Знают, что по-большому счёту там нечего показывать.

dagrael 14 октября, 2018
"по-большому счёту там нечего показывать"
Да, именно об этом и весь пост)) Ты, как всегда, не солгал, россиянин.

IngBar 15 октября, 2018
На пост наскребли. На сайт, чтобы он не выглядел совсем убого, не можете.

dagrael 15 октября, 2018
Отчего же? О каждом виде продукции и деталях торговли ним можно излагать не одну страницу текста.
Просто такая задача не стоит - ведь что дает сам внутренний сайт, кроме удовлетворения самовлюбленных амбиций людишек? Ничего по сути))

Но у вас вполне очевидно так и пригорает от счастья - "у нас сайт есть, а у укров нет". Это жы Виличие Расеюшкино!..
Очень забавно за вами наблюдать при этом.

IngBar 15 октября, 2018
Сайт "Сделано у нас" даёт прежде всего информацию.

Отчего же тогда вы так радуетесь аж целому посту, рассказывающему об украинской продукции? Наскребли на Виличие Нэньки? Очень забавно.

dagrael 15 октября, 2018
Мы радуемся нашим успехам. Это естественно.
Вы радуетесь наличию у вас сайта, более того - пытаетесь тыкать этим нам в глаза. Шо у кого болит - очевидно)

IngBar 15 октября, 2018
Так вы сами спрашивали, где посмотреть про российские успехи, просили про это пост. Можно с постом не заморачиваться, про это уже есть сайт "Сделано у нас".

Меня радует прежде всего содержание указанного сайта.

dagrael 15 октября, 2018
Вот именно, что просил пост.
Но заметьте, не у вас лично и не какой-то там сайт. Ваши личные поводы для радости мне тоже неинтересны.

IngBar 15 октября, 2018
Смысл просить у автора этого ЖЖ пост про успехи России? Только лишь для того, чтобы его не увидеть)

dagrael 15 октября, 2018
Предоставьте оценивать смыслы тем, кто спрашивал и у кого спрашивали. Вас в этом перечне нет.
Если ваше мнение будет кого-то интересовать - у вас поинтересуются.

IngBar 15 октября, 2018
На сайт-то зайди, удовлетвори своё любопытство)

dagrael 15 октября, 2018
Когда меня интересовало, что именно в той или иной отрасли производит РФ, я удовлетворял свой интерес и без твоих советов. Здесь же речь шла об именно об экспорте. И ты не поверишь, но экспортные составляющие РФ, а также их объемы я тоже знаю, бггг.
Посему простой вопрос: вот нахрена мне сдался этот конкретный сайт?))

  • 1