?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Те, чого вам не розкажуть по телевізору

Чи знаєте ви що…

Україна продає модельне взуття в… Італію. Так, в країну, яка славиться на увесь світ власними брендами. І не лише в Італію, але й у Францію, Велику Британію, США, Німеччину та десятки інших країн.

Йдеться про торгівельну марку Braska. Її видають за британську, але насправді нею володіє підприємець з київської Троєщини. Зараз 40% взуття Braska виробляється в Україні для місцевих споживачів, а 60% – за кордоном.

Є й інші подібні фірми, наприклад, Luciano Carvari, Blink тощо.

Найцікавіше те, що починалися вони як «Бренди-перевертні», тобто їх шили в Україні під виглядом іноземних марок. Тепер усе трохи не так і це взуття з задоволенням носять європейці.

Україна продає сири в… Голландію. А ще масло вершкове. І не лише в Голландію, але й в Данію, яка славиться саме своїм маслом. А ще ми продаємо сири в Казахстан і Єгипет, Молдову і Об’єднані Арабські Емірати. Минулого року ми експортували майже 8 тис. тонн сиру і 470 тонн масла.

Окреме слово – про органічну продукцію. Чи знали ви, що українська компанія «Органік Мілк» (м. Баранівка Житомирської області) возить органічний сир, йогурт та інші «смаколики» до Еміратів літаками?

І ця компанія не єдина – їх дев`ять…

Один з найкращих світових брендів елітних меблів… український. Їх виробляє ПП «Меблева фабрика “Мірт”» (Новоград-Волинський, Житомирська область). Погляньте на фото. Зацініть.Це не італійські і не французькі майстри постаралися...

Українські меблі та дерев`яні елементи декору з натуральної коштовної деревини можна побачити в іноземних посольствах, в офісах та домівках відомих бізнесменів, в елітних ресторанах та готелях Євросоюзу, Саудівської Аравії, Катару, ОАЕ тощо. Серед замовників – великі міжнародні компанії, як, наприклад, Marriott International зі штаб-квартирою в США, яка керує роботою 6080 готелів по всьому світові.

Один з найкращих світових виробників холодильних вітрин для супермаркетів… українська компанія «Айсберг» (Одеса). ЇЇ обладнання працює в супермаркетах, гіпермаркетах і дрібних магазинчиках Німеччини, Італії, Великої Британії, Австралії, Ісландії та ще 22 країн світу.А починалося усе з імпорту холодильників з Німеччини, Італії, Великої Британії…

Серед найкращих у світі вітрильних яхт… українські. Ми продаємо їх зокрема в Канаду і Швецію. У Швецію, Карле! (перша фотка, - прим.ред)

Black Sea Yachts shipyard та Fifth Ocean Yachts з Миколаєва, «Вітрила України» з Херсону та ще шість українських виробників успішно конкурують з відомими європейськими і американськими виробниками. На фото – розкішна яхта BSY 67S жовжиною 20,6 метри з тіковою палубою й повним надсучасним устаткуванням.

Найпопулярніші у Європі лижі та сноуборди… українські. Кожен другий сноуборд та кожна друга пара лиш, яка продається в Австрії, Великій Британії, Німеччині, Франції та інших країнах. Лідером є СП «Фішер-Мукачеве» виробляє 180 моделей спортивно-бігових лиж і 130 моделей гірських лиж.

Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів, зокрема, Scott Usa, Stöckli, Tecno Pro, Hagan, Rossignol, Alpina, Splitkein, Tecno.

Загалом минулого року Україна продала до ЄС 731,4 тис. одиниць цього товару.

А ще Україна вийшла на третє місце у світі як постачальник меду. Супермаркети Франції, Німеччини, Бельгії, Еміратів, Італії забито українським солодким продуктом. А ще Україна посідає почесне третє місце за обсягами експорту курятини до країн ЄС.

А ще ми продаємо в Японію сигари і сигарети. А до Європи – вино. І не лише до Європи. За два останні роки його експорт зріс удвічі. Про шоколад та цукерки помовчмо – це усі знають і це не цікаво.

А ще ми постачаємо чоловічий одяг до Британії й жіночий до Німеччини. Європа та світ носять джинси та інший одяг знаменитого німецького бренду Brax, навіть не підозрюючи, що їх шиють на фабриці Lesya у тому таки Новограді-Волинському. Фабрика “Леся” має і власний бренд, в числі її продукції ексклюзивні сукні, туніки, спідниці, жіночі костюми тощо. Помилуйтеся, жінки, на це чудо. Воно не з Парижу.А ще ми експортуємо штучні сапфіри, з яких в США виготовляють надсучасні бронежилети та бронескло для броньованих автомобілів американських президентів та використовують у ракетно-космічній галузі. Роблять їх в Харківському науково-технологічному комплексі «Інститут монокристалів». Тут вирощують найбільші у світі кристали сапфірів.

А ще Україна стрімко увірвалася на міжнародний ринок ІТ-технологій. Зараз доходи від них посідають третє місце (після сільськогосподарської продукції та продукції металургії) в статті українського експорту й щороку цей напрямок високих технологій зростає по експоненті.

А це українські легкі гелікоптери, які щойно почала випускати коммпанія “Горизонт” з Білої Церкви (Київська область). Їх уже отримують замовники.Так що не лише чавунними зливками, соняшниковою олією й вікопомною електропроводкою для «Фольксвагена» і «Опеля» ми можемо похвалитися. І тут перераховано далеко не все, чим маємо пишатися. Жаль, лише чомусь наші журналісти про це практично не розповідають...

А тим часом Україна лише розминається... -))

Джерело


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
silverz 12 октября, 2018
К сожалению, далеко не всё в статье является правдой. Крупнейшние фабрики по производству сноубордов – это Burton (Китай), Capita Mothership (Австрия), SWS (Дубаи).
Вот как выглядела индустрия в конце 2014 года: http://4.bp.blogspot.com/-KZA0ZbZIQZA/VGzrvSj0mXI/AAAAAAAAOwI/suvIRyevutw/s1600/where-snowboards-are-made.png
С тех пор Бёртон (которые действительно продают более трети сноубордов) перенесли большую часть производства в Китай, а австрийская GST закрылась. Основные бренды переехали с GST в Capita (например, DC), SWS (Jones) и канадскую Utopia (Rome).
Возможно, речь идёт о слаломных сноубордах, но это просто капля в море на этом рынке.

Edited at 2018-10-12 08:15 (UTC)

4ornobile 12 октября, 2018
Інфографіка не в тему: так виглядала не індустрія, а список брендів, що трохи різні речі.

silverz 12 октября, 2018
Будьте внимательнее: на данной инфографике изображено где именно производятся сноуборды этих самых брендов. С указанием страны, где это производство размещено.

Edited at 2018-10-12 09:29 (UTC)

vanopopov 12 октября, 2018
Скорее всего имелось в виду лыжи + сноуборды. А сноубордов все таки поменьше производят, да и индустрия в упадке. Не с проста они свои европейские заводы закрывают

И обьёмы могут быть достаточно большими, бренд который для прокатов производит

silverz 12 октября, 2018
В статье сказано "Кожен другий сноуборд та кожна друга пара лиш, яка продається в Австрії, Великій Британії, Німеччині, Франції та інших країнах...". Я не обладаю информацией о лыжах, но допускаю, что это правда – бренд Fischer широко представлен в прокатах и магазинах по всей Европе. Но касательно сноубордов это, кхм, преувеличение. Самый распространённый бренд в европейских прокатах – Burton.

Edited at 2018-10-12 09:35 (UTC)

vanopopov 12 октября, 2018
Хз, может и неточность в статье. Не знаю что там закупают в прокаты, тем более сейчас. Но на всяких барахолках, которые оптом забирают доски из прокатов и продают как б/у, обычно европейские бренды. Которые вполне могут и в Украину аутсорсить именно сейчас, после закрытия вот тех 2 фабрик в австрии. Как минимум удобно логистически. И в Элан вроде тоже закрывал сноуборд фабрику (в словакии, или где там она была).

Без конкретных цифр это просто догадки

silverz 12 октября, 2018
В наших прокатах и барахолках действительно много ОЕМ и ноунейм брендов, которые уже давным-давно померли :) По цифрам – в открытых источниках я, к сожалению, не нашёл информации о долях по брендам/группам брендов. Но, как минимум, доля Burton оценивается в 35-45%, а собственных прокатных марок намного меньше, поэтому "кожен другий" тут никак не получится.
Я склоняюсь к тому, что речь шла о слаломных сноубордах, так как они куда ближе к лыжам конструктивно, и я готов поверить, что Fischer делает половину монолыж.

vanopopov 12 октября, 2018
Так вот эти ноунейм бренды как раз на ГСТ и Элане делались. И они на самом деле никуда не деваются, только переименовываются. В интерспорте сейчас Firefly, а раньше было с 10 других названий
Хотя да, вряд ли они и лыжи и сноуборды на том же заводе клепают. Тоже сомневаюсь что правда, но в теории могло бы быть. Особенно если Бартон 45% в мире, а не в только европе. Сноуборд рынок европы по идее странненький

silverz 12 октября, 2018
По моим собственным наблюдениям, в прокатах Австрии, Франции и Андорры доминирует Burton. А вот у нас в прокатах и нижнем ценовом диапазоне ноу-нейм шлака действительно хватает :)

vanopopov 12 октября, 2018
Если на склоне смотреть, всяких соломонов с россиньолами будет побольше именно за счёт прокатов. + всякие ноунеймы из интерспортов.

Досок, которые "котируются", на самом деле не так уж и много. Инфографика больше о том, что доску надо выбирать по принту на ней, чем о том где и сколько чего производят

silverz 12 октября, 2018
Да, у Саломонов и Росси довольно большая доля рынка, но и они производятся не в Украине :)
Любопытно, почему вы сделали такой вывод по инфографике? Например, Arbor, Yes и Jones "котируются" высоко, производятся на одном заводе в Дубаях, но ощутимо разные по дизайну (я не про принты) и технологиям.

Edited at 2018-10-12 09:54 (UTC)

vanopopov 12 октября, 2018
Я скорее про уровень качества имел в виду. У меня когда то был ноунейм борд (по идее на Элане сделаный), который очень даже качественно сделан. Понятно что по дешевым технологиям (мкдленный скользяк, меньше закладных, и т п), зато выдерживал очень многое. Конечно одна и та же фабрика будет иметь разные варианты даже по материалам. А тем более форма и прогиб разные.

Но маркетинговая составляющая в досках значит ну очень много. Та же жесткость может быть одинаковой, и отличаться только в описании. Многие технологии не делают разницы, но их представляют как что то революционное. Часто доскам допридумывают какие то свойства сами пользователи.

Очень много слышал "бренд х неубиваемый, не то что у". Все не вспомню, но думаю что доски с одного и того же завода на этой инфографике могли быть (хотя не факт, сейчас все молятся на марвина или неверсаммер)

mightywookie 15 октября, 2018
Я пока не нашел вообще ничего, что является правдой. Проверил 3 факта - все три ложь.
Вы вот четвертый опровергли.

  • 1