?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Те, чого вам не розкажуть по телевізору

Чи знаєте ви що…

Україна продає модельне взуття в… Італію. Так, в країну, яка славиться на увесь світ власними брендами. І не лише в Італію, але й у Францію, Велику Британію, США, Німеччину та десятки інших країн.

Йдеться про торгівельну марку Braska. Її видають за британську, але насправді нею володіє підприємець з київської Троєщини. Зараз 40% взуття Braska виробляється в Україні для місцевих споживачів, а 60% – за кордоном.

Є й інші подібні фірми, наприклад, Luciano Carvari, Blink тощо.

Найцікавіше те, що починалися вони як «Бренди-перевертні», тобто їх шили в Україні під виглядом іноземних марок. Тепер усе трохи не так і це взуття з задоволенням носять європейці.

Україна продає сири в… Голландію. А ще масло вершкове. І не лише в Голландію, але й в Данію, яка славиться саме своїм маслом. А ще ми продаємо сири в Казахстан і Єгипет, Молдову і Об’єднані Арабські Емірати. Минулого року ми експортували майже 8 тис. тонн сиру і 470 тонн масла.

Окреме слово – про органічну продукцію. Чи знали ви, що українська компанія «Органік Мілк» (м. Баранівка Житомирської області) возить органічний сир, йогурт та інші «смаколики» до Еміратів літаками?

І ця компанія не єдина – їх дев`ять…

Один з найкращих світових брендів елітних меблів… український. Їх виробляє ПП «Меблева фабрика “Мірт”» (Новоград-Волинський, Житомирська область). Погляньте на фото. Зацініть.Це не італійські і не французькі майстри постаралися...

Українські меблі та дерев`яні елементи декору з натуральної коштовної деревини можна побачити в іноземних посольствах, в офісах та домівках відомих бізнесменів, в елітних ресторанах та готелях Євросоюзу, Саудівської Аравії, Катару, ОАЕ тощо. Серед замовників – великі міжнародні компанії, як, наприклад, Marriott International зі штаб-квартирою в США, яка керує роботою 6080 готелів по всьому світові.

Один з найкращих світових виробників холодильних вітрин для супермаркетів… українська компанія «Айсберг» (Одеса). ЇЇ обладнання працює в супермаркетах, гіпермаркетах і дрібних магазинчиках Німеччини, Італії, Великої Британії, Австралії, Ісландії та ще 22 країн світу.А починалося усе з імпорту холодильників з Німеччини, Італії, Великої Британії…

Серед найкращих у світі вітрильних яхт… українські. Ми продаємо їх зокрема в Канаду і Швецію. У Швецію, Карле! (перша фотка, - прим.ред)

Black Sea Yachts shipyard та Fifth Ocean Yachts з Миколаєва, «Вітрила України» з Херсону та ще шість українських виробників успішно конкурують з відомими європейськими і американськими виробниками. На фото – розкішна яхта BSY 67S жовжиною 20,6 метри з тіковою палубою й повним надсучасним устаткуванням.

Найпопулярніші у Європі лижі та сноуборди… українські. Кожен другий сноуборд та кожна друга пара лиш, яка продається в Австрії, Великій Британії, Німеччині, Франції та інших країнах. Лідером є СП «Фішер-Мукачеве» виробляє 180 моделей спортивно-бігових лиж і 130 моделей гірських лиж.

Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів, зокрема, Scott Usa, Stöckli, Tecno Pro, Hagan, Rossignol, Alpina, Splitkein, Tecno.

Загалом минулого року Україна продала до ЄС 731,4 тис. одиниць цього товару.

А ще Україна вийшла на третє місце у світі як постачальник меду. Супермаркети Франції, Німеччини, Бельгії, Еміратів, Італії забито українським солодким продуктом. А ще Україна посідає почесне третє місце за обсягами експорту курятини до країн ЄС.

А ще ми продаємо в Японію сигари і сигарети. А до Європи – вино. І не лише до Європи. За два останні роки його експорт зріс удвічі. Про шоколад та цукерки помовчмо – це усі знають і це не цікаво.

А ще ми постачаємо чоловічий одяг до Британії й жіночий до Німеччини. Європа та світ носять джинси та інший одяг знаменитого німецького бренду Brax, навіть не підозрюючи, що їх шиють на фабриці Lesya у тому таки Новограді-Волинському. Фабрика “Леся” має і власний бренд, в числі її продукції ексклюзивні сукні, туніки, спідниці, жіночі костюми тощо. Помилуйтеся, жінки, на це чудо. Воно не з Парижу.А ще ми експортуємо штучні сапфіри, з яких в США виготовляють надсучасні бронежилети та бронескло для броньованих автомобілів американських президентів та використовують у ракетно-космічній галузі. Роблять їх в Харківському науково-технологічному комплексі «Інститут монокристалів». Тут вирощують найбільші у світі кристали сапфірів.

А ще Україна стрімко увірвалася на міжнародний ринок ІТ-технологій. Зараз доходи від них посідають третє місце (після сільськогосподарської продукції та продукції металургії) в статті українського експорту й щороку цей напрямок високих технологій зростає по експоненті.

А це українські легкі гелікоптери, які щойно почала випускати коммпанія “Горизонт” з Білої Церкви (Київська область). Їх уже отримують замовники.Так що не лише чавунними зливками, соняшниковою олією й вікопомною електропроводкою для «Фольксвагена» і «Опеля» ми можемо похвалитися. І тут перераховано далеко не все, чим маємо пишатися. Жаль, лише чомусь наші журналісти про це практично не розповідають...

А тим часом Україна лише розминається... -))

Джерело


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
for_l_j 12 октября, 2018
И что? Да я держу эккаунт на ЖЖ, чтобы просматривать и комментировать. По сути есть что возразить?
Или Браска таки модельная обувь?
Или может сигареты у нас делают не Американ Тобакко и Филипп Моррис?
Или наш сыр таки лучше голландского.

Кстати, если уж о перемоге, автор, например забыл, скажем, про дрожжи и обои. Наши заводы вполне себе гонят эту продукцию на экспорт и вполне успешно. Можно было и про ИТ сектор вспомнить. Потому как тут как раз действительно есть чем гордиться. Да и в массовой мебели есть у нас производители, продающие на экспорт.
Но автор нашёл очень сомнительные поводы для гордости. Особенно смешно читать про объём экспортированного сыра, который меньше, чем производит один завод в Нидерландах за месяц.
Вся проблема в том, что 42% экспорта - с/х продукция. И это в основном сырьё: яйца, мясо (курятина), зерно, овощи. Т. е. то, где добавочная стоимость низкая.

justice_i 12 октября, 2018
>> А ще ми продаємо в Японію сигари і сигарети.
И тут мы скромно умолчим что сигареты эти производятся на заводах американских фирм в Украине.
А Илон Маск купил для сборки Tesla "старую сборочную линию Toyota" (Это так пишут специально обученные люди в Кацапстане. Старую, аж 10-и летней давности...ВАЗы конечно делают на технологических линиях из будущего). И что теперь???
Весь Китай, Малайзия в заводах от самых технологичных фирм современности. Но там местные зрадофилы так же наверно ноют - завод не наш...не государственный...и даже не местного Порошенко... ая-яй!!!!
Или вот, идет строительство новых, современных арсеналов из железобетона, но арсеналов нужно больше на порядок. Порошенко приказал проработать вопрос срочном строительстве ВСЕХ необходимых арсеналов, при участии трастового фонда НАТО, или что-то в этом роде. Но специальные люди в интернете и тут найдут изъян - фонд то не наш, не отечественный, а кто деньги отдавать будет, ой как плохо!!!
>> Українські меблі та дерев`яні елементи декору з натуральної коштовної деревини можна побачити в іноземних посольствах, в офісах та домівках відомих бізнесменів - это зачет.
>> Но всё больше мы тупо пилим Карпаты и отправляем за границу. Собственно говоря, ситуация мало меняется. Вырубка лесов продолжается. - а вот это зрада, реально без приколов. Да, с этим надо что-то делать. И да, скорее всего, это абсолютно другие люди, чем производители вышеназванной мебели. Мухи - отдельно, и котлеты - отдельно.
>> А до Європи – вино.
>>>>Опять же скромно умолчим, куда именно в Европе и скромно умолчим по сальдо этой продажи. Т.е. сколько покупаем вина.
А в чем проблема??? Посмотрите лет 10 назад - что завозили, что продавали. Производитель нашел дополнительный рынок сбыта в Европе (огромный, платежеспособный)??? Нашел!!! Вот и молодцы. А импортеры делают бизнес на импорте? Так это ж их работа, в чем проблема? У покупателя есть огромный выбор (сравните с совком, где 99% все производилось и потреблялось внутри страны, имееются ввиду - сравните ассортимент, доступность, качество)
Стеба о масле я не понял. Я лично знаком с информацией о экспорте масла некоторых производителей в ОАЭ, и даже Китай!!! Причем, рынок огромен, производитель делает успехи, и там масса других задач - в плане культуры принятия пищи, традиций. В Китае, например, тупо не знают что такое масло (на хлеб) - они его если используют, то в кулинарных целях.

  • 1