?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Те, чого вам не розкажуть по телевізору

Чи знаєте ви що…

Україна продає модельне взуття в… Італію. Так, в країну, яка славиться на увесь світ власними брендами. І не лише в Італію, але й у Францію, Велику Британію, США, Німеччину та десятки інших країн.

Йдеться про торгівельну марку Braska. Її видають за британську, але насправді нею володіє підприємець з київської Троєщини. Зараз 40% взуття Braska виробляється в Україні для місцевих споживачів, а 60% – за кордоном.

Є й інші подібні фірми, наприклад, Luciano Carvari, Blink тощо.

Найцікавіше те, що починалися вони як «Бренди-перевертні», тобто їх шили в Україні під виглядом іноземних марок. Тепер усе трохи не так і це взуття з задоволенням носять європейці.

Україна продає сири в… Голландію. А ще масло вершкове. І не лише в Голландію, але й в Данію, яка славиться саме своїм маслом. А ще ми продаємо сири в Казахстан і Єгипет, Молдову і Об’єднані Арабські Емірати. Минулого року ми експортували майже 8 тис. тонн сиру і 470 тонн масла.

Окреме слово – про органічну продукцію. Чи знали ви, що українська компанія «Органік Мілк» (м. Баранівка Житомирської області) возить органічний сир, йогурт та інші «смаколики» до Еміратів літаками?

І ця компанія не єдина – їх дев`ять…

Один з найкращих світових брендів елітних меблів… український. Їх виробляє ПП «Меблева фабрика “Мірт”» (Новоград-Волинський, Житомирська область). Погляньте на фото. Зацініть.Це не італійські і не французькі майстри постаралися...

Українські меблі та дерев`яні елементи декору з натуральної коштовної деревини можна побачити в іноземних посольствах, в офісах та домівках відомих бізнесменів, в елітних ресторанах та готелях Євросоюзу, Саудівської Аравії, Катару, ОАЕ тощо. Серед замовників – великі міжнародні компанії, як, наприклад, Marriott International зі штаб-квартирою в США, яка керує роботою 6080 готелів по всьому світові.

Один з найкращих світових виробників холодильних вітрин для супермаркетів… українська компанія «Айсберг» (Одеса). ЇЇ обладнання працює в супермаркетах, гіпермаркетах і дрібних магазинчиках Німеччини, Італії, Великої Британії, Австралії, Ісландії та ще 22 країн світу.А починалося усе з імпорту холодильників з Німеччини, Італії, Великої Британії…

Серед найкращих у світі вітрильних яхт… українські. Ми продаємо їх зокрема в Канаду і Швецію. У Швецію, Карле! (перша фотка, - прим.ред)

Black Sea Yachts shipyard та Fifth Ocean Yachts з Миколаєва, «Вітрила України» з Херсону та ще шість українських виробників успішно конкурують з відомими європейськими і американськими виробниками. На фото – розкішна яхта BSY 67S жовжиною 20,6 метри з тіковою палубою й повним надсучасним устаткуванням.

Найпопулярніші у Європі лижі та сноуборди… українські. Кожен другий сноуборд та кожна друга пара лиш, яка продається в Австрії, Великій Британії, Німеччині, Франції та інших країнах. Лідером є СП «Фішер-Мукачеве» виробляє 180 моделей спортивно-бігових лиж і 130 моделей гірських лиж.

Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів, зокрема, Scott Usa, Stöckli, Tecno Pro, Hagan, Rossignol, Alpina, Splitkein, Tecno.

Загалом минулого року Україна продала до ЄС 731,4 тис. одиниць цього товару.

А ще Україна вийшла на третє місце у світі як постачальник меду. Супермаркети Франції, Німеччини, Бельгії, Еміратів, Італії забито українським солодким продуктом. А ще Україна посідає почесне третє місце за обсягами експорту курятини до країн ЄС.

А ще ми продаємо в Японію сигари і сигарети. А до Європи – вино. І не лише до Європи. За два останні роки його експорт зріс удвічі. Про шоколад та цукерки помовчмо – це усі знають і це не цікаво.

А ще ми постачаємо чоловічий одяг до Британії й жіночий до Німеччини. Європа та світ носять джинси та інший одяг знаменитого німецького бренду Brax, навіть не підозрюючи, що їх шиють на фабриці Lesya у тому таки Новограді-Волинському. Фабрика “Леся” має і власний бренд, в числі її продукції ексклюзивні сукні, туніки, спідниці, жіночі костюми тощо. Помилуйтеся, жінки, на це чудо. Воно не з Парижу.А ще ми експортуємо штучні сапфіри, з яких в США виготовляють надсучасні бронежилети та бронескло для броньованих автомобілів американських президентів та використовують у ракетно-космічній галузі. Роблять їх в Харківському науково-технологічному комплексі «Інститут монокристалів». Тут вирощують найбільші у світі кристали сапфірів.

А ще Україна стрімко увірвалася на міжнародний ринок ІТ-технологій. Зараз доходи від них посідають третє місце (після сільськогосподарської продукції та продукції металургії) в статті українського експорту й щороку цей напрямок високих технологій зростає по експоненті.

А це українські легкі гелікоптери, які щойно почала випускати коммпанія “Горизонт” з Білої Церкви (Київська область). Їх уже отримують замовники.Так що не лише чавунними зливками, соняшниковою олією й вікопомною електропроводкою для «Фольксвагена» і «Опеля» ми можемо похвалитися. І тут перераховано далеко не все, чим маємо пишатися. Жаль, лише чомусь наші журналісти про це практично не розповідають...

А тим часом Україна лише розминається... -))

Джерело


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

prosto_vova 12 октября, 2018
Не, ну сыры в Украине сейчас в принципе одни из лучших в мире (я не про ширпотреб за 100 грн/кг типа "масковсий гаудец", естественно)
А украинские лыжи почти единственные))

Annet Petch 12 октября, 2018
Да , есть замечательные . Но мне больше нравятся европейские

dagrael 12 октября, 2018
Нужен такой же пост про Расеюшку. Оружие и военную технику, чур, не предлагать))

(Удалённый комментарий)
ztmr 12 октября, 2018
О, да. Много чего. Евроголд — один из мировых лидер по производству гладильных досок. Теперь и досок для сёрфинга. Лично мой товарищ поставляет в Италию мебель, правда эпизодически, но всё же. В Бердичеве отшивают кучу брендов.

И, казалось бы, где Житомир, а где океанские яхты. А вот пожалуйста, правда ролик ко Дню города и изрядно пафосный.
Євген Шемет 12 октября, 2018
То есть шутка про то что "гладильная доска - это доска для серфинга которая отказалась от мечты", правда?

b_tech4 12 октября, 2018
Чекаємо зрадойобів і Вовку, чому "ахметовнесидить", "ліпєцкаяхвабріка" (до речі, тема не втухла, на днях бачив стрічку якогось діпутата, з Кривого Рогу здається, він і надалі стверджує, що всі репортажі з Липецька фігня, насправді фабрика ударно працює), "всеодновсевкрадуть" і т.д., х.з, що там у них у методичках.

Annet Petch 12 октября, 2018
Подруга винницкие перчатки привозила мне в подарок из Италии . По сконто они выходили чуть дешевле чем в Украине ) . Качество - что кожи , что пошива одинаковое .
Белье Ажур почти все отшивается не для Украины .
А вот обувь Браска , после того , как не проносила и сезона , покупать зарекаюсь и никому не советую . Даже не смотря на то , что выставляется она не в подворотнях , а в интертопах .

ztmr 12 октября, 2018
Итальянская обувь inblu тоже частично шьётся в Житомире.

py_xiv_py 12 октября, 2018
И постоянно кредиты приходится брать, чтобы свести концы с концами :)
"Если рост ВВП Украины будет на том же уровне, то стране понадобится еще 100 лет, чтобы догнать соседние европейские страны. Об этом заявила директор Всемирного банка по делам Украины, Беларуси и Молдовы Сату Кахконен в интервью Европейской правде."

ladydi9449 12 октября, 2018
Ну, вот, мои внуки будут жить, как в Голландии. А твои, видимо, будут лапти вязать при лучине. Так чему ж ты радуешься, придурок?

(Удалённый комментарий)
ladydi9449 12 октября, 2018
Насчет украинской обуви - соглашусь. Сама пришла к такому же выводу. Она не хуже итальянской по качеству, но несравнимо дешевле.

За лыжи - удивили. У самой такие, купленые... в Австрии :-))))

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
for_l_j 12 октября, 2018
Назвать Браску модельной обувью - это сильно. Браска - недорогой достаточно более менее качественный бренд. Но откровенно не дотягивает по качеству до европейских массовых брендов вроде Экко.

>> Минулого року ми експортували майже 8 тис. тонн сиру і 470 тонн масла.
О да, это огромные объёмы. Есть чем гордиться. Проблема в том, что то, что может реально называться нормальным сыром у нас стоит так, что в Европе оно дешевле. Поэтому повод для гордости такой - сомнительный.

>> Українські меблі та дерев`яні елементи декору з натуральної коштовної деревини можна побачити в іноземних посольствах, в офісах та домівках відомих бізнесменів
Но всё больше мы тупо пилим Карпаты и отправляем за границу. Собственно говоря, ситуация мало меняется. Вырубка лесов продолжается.

>> А ще ми продаємо в Японію сигари і сигарети.
И тут мы скромно умолчим что сигареты эти производятся на заводах американских фирм в Украине.

>> А до Європи – вино.
Опять же скромно умолчим, куда именно в Европе и скромно умолчим по сальдо этой продажи. Т.е. сколько покупаем вина.

Итого получается, что Украина может предложить Европе с/х продукцию. В основном благодаря тому, что страна - бедная, зарплаты и остальные ресурсы дешёвые и продукция получается тоже дешёвая. При этом то, что требует сложной переработки (сыр, колбаса) уже получается и близко не таким дешёвым. И продаётся оно всё больше в элитном сегменте.
Также Украина может предложить элит сегмент - та самая дорогая мебель, вертолёты, лыжи сноуборды. Это товар, где не нужно создавать массовое производство, который в основном делается на небольших фирмах.
Это всё хорошо и чудесно. Проблема в том, что целая страна на этом не выживет.

pesss 12 октября, 2018

Пустожурнальный снова...

Кто бы сомневался?


Іван Іваненко 12 октября, 2018
А ви би бачили самогонний апарат харківського виробництва "Смакуй"! Виглядає крутіше за космічні апарати! Весь з неіржавіючої сталі та блищить як хромований! Його можна навіть виставляти на видні місця як окрасу інтер'єру.
А який з нього йде яблучний самогон... Смакота...

silverz 12 октября, 2018
К сожалению, далеко не всё в статье является правдой. Крупнейшние фабрики по производству сноубордов – это Burton (Китай), Capita Mothership (Австрия), SWS (Дубаи).
Вот как выглядела индустрия в конце 2014 года: http://4.bp.blogspot.com/-KZA0ZbZIQZA/VGzrvSj0mXI/AAAAAAAAOwI/suvIRyevutw/s1600/where-snowboards-are-made.png
С тех пор Бёртон (которые действительно продают более трети сноубордов) перенесли большую часть производства в Китай, а австрийская GST закрылась. Основные бренды переехали с GST в Capita (например, DC), SWS (Jones) и канадскую Utopia (Rome).
Возможно, речь идёт о слаломных сноубордах, но это просто капля в море на этом рынке.

Edited at 2018-10-12 08:15 (UTC)

4ornobile 12 октября, 2018
Інфографіка не в тему: так виглядала не індустрія, а список брендів, що трохи різні речі.

kingeugen 12 октября, 2018
Яхты? А могли бы авианосцы строить. (скажут ватники).

itmgr 12 октября, 2018
А можно про сигары чуть подробнее? Нет, ну сигареты ещё ладно, но сигары!…

dr_dmouse 12 октября, 2018

В Дубай в сети супермаркетов  Carrefour вся линейка нашей сметаны и творога, President и другие бренды и покупают аж бегом


mightywookie 15 октября, 2018
А вы не думали, что это President это вовсе не украинский бренд а французский? :)))
https://en.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%A9sident_(brand)

unkinderz 12 октября, 2018
В Одессе пишут часть софта для BMW.

vanopopov 12 октября, 2018
Та такого много, думаю тут айти тему просто не трогал никто