Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зрадо-перемоги вам

Відтепер українці можуть самостійно обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла. Це можливість заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником. На Уряді прийняли важливу постанову, якою затвердили відповідний порядок!

Обрати оптимальну систему індивідуального обліку можна за технічної можливості інженерних систем у будинку.

Раніше індивідуальний (поквартирний) облік був доступний лише для мешканців будинків з горизонтальною системою опалення. Мешканці старих будинків, де відсутня технічна можливість встановити індивідуальний лічильник, сплачували за обсяг тепла, яке споживала вся будівля за комерційним будинковим вузлом. Плата ділилась пропорційно площі на всіх. І всі платили однаково.

Відтепер власники квартир, які встановлять квартирні лічильники (при горизонтальній розводці інженерних мереж у будинку) або прилади-розподілювачі на опалювальні прилади (при вертикальній розводці) зможуть регулювати температуру в своїх помешканнях, заощаджувати тепло і платити виключно за власним лічильником, а не за перевитрати недбалого сусіда.

Доплата складе лише за обігрів загальних місць користування та допоміжних приміщень згідно площі їх квартири.
Черговий крок в імплементації закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».Геннадій Зубко

Та комментар:

З одного боку - зробили нормально, тепер кожен житель багатоповерхового будинку із вертикальним розподілом (наприклад 3 стояки в кожній кімнаті 2-кімнатної квартири) зможуть встановити персональні лічильники тепла на кожну трубу і платити лише за себе, а не середньоарифметичне по будинку. З іншого боку - таке треба було приймати весною, коли система опалення злита і можна зробити монтаж, а не за 5 днів до опалювального сезону.

Тож ще цю зиму платимо за старою системою. І можна буде починати вимагати ТУ від теплоенерго на встановлення лічильників.

Та все таки більшість зради. Ці мудаки зробили те саме, що і з газовими котлами - можна встановити, якщо більше 50% жителів багатоповерхового будинку встановлять собі такі лічильники. Якщо із газовими котлами ще була яка не яка логіка - типу квартира випадає з цілісного будинкового контуру і типу іде якесь там розбалансування, то в данному випадку я взагалі не розумію, що вони хотіли сказати.

Роман НиконенкоTags: Полезное
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 52 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →