Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Дуже багато збігів

Зрадофіли і медіа заліснянського напрямку вже роблять заголовки, що це ЧЕРГОВИЙ підпал, що влада за минулі не розібралась, що там 88 тисяч важких боєприпасів — все, тільки що це не диверсія.

В минулому році в Калинівці, Вінницька область, були підірвані склади на день народження Президента України, Петра Порошенко.

Тепер маємо просто такий збіг по датам. Ну люблять мокшани прив'язувати все до дат...

• 10 жовтня, тобто завтра, день народження НГШ ЗСУ Віктора Муженко.
• Сьогодні починається Синод Константинопольської церкви - чекаємо на погодження ієрархів про необхідність видачі Томосу про автокефалію Української Церкви.
• Початок найбільшої міжнародної щорічної виставки Зброя та Безпека (9-12 жовтня).
• 14.10 день захисника України та представлення Дзвону пам'яті загинувших воїнів за Незалежність України.

А ще маємо шалений тиск на Росію з боку міжнародної спільноти та бажання удмуртів постійно зменшувати бойовий потенціал ЗСУ.

З іншого боку маємо:

• Погана усвідомленість про стан справ на арсеналах. Як і в Калинівці, в Ічні були вивезені майже 50% боєприпасів. Все перевозиться в новий арсенал, який давно будується і там уже все не совкове, під відкритим небом.
• Після опитування варти було чітко визначено про 4 підриви в різних частинах арсеналу. Знову вночі. І це точно не солдат курив на посту.
• Різні політичні мотиви про зняття всіх винних (вічна мантра НФ про зняття Муженка) без розбору хто за що відповідає. Що ворог не в Кремлі також згадали.

Вибухи вже вщухають, евакуація, закриття повітряного і залізничного простору навколо, надання допомоги - знову на вищому рівні! І це також для нас тренування при війні з таким сусідом, як РФ.

Тому спостерігаємо далі, хто які преференції собі отримає, які заяви, та як себе будут вести медіа. Не дати представнику МО можливість в прямому ефірі зробити заяву, а самим плодити фейки і вимагати чіткої цифри кількості боєприпасів на арсеналі — це вже нонсенс!

Все буде добре, і приходьте на виставку Зброя та Безпека!

Сергій Місюра

P.S. Тарас Чорновол: На даний час головна версія СБУ та військової прокуратури — диверсія.

Tags: Медиапиздота, Мрази
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 58 comments