?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Пожежа та вибухи на війсковому складі на чернігівщині

Дмитрий Золотухин: В соцмережах повідомляють про вибухи та пожежу в смт. Дружба на території в/ч А1479 (6-й арсенал ЗСУ м. Ічня, Чернігівської області). Окремі профілі в групах пишуть, що чують вибухи у Ніжині і в сусідніх районах.

За моєю інформацією, ДСНС вже працює з 4.00

Відповідальні співробітники Міністерства оборони також підняті по тривозі і вже виїжджають на місце.

Первинна інформація вже є тут.

"О 3 годині 30 хвилин поступила інформація від начальника 6-го Арсеналу, що в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території. Масштаб уточнюється. Оперативно повідомлені всі відповідні служби та органи місцевої влади. Здійснюється евакуація людей. Розгорнуто штаб ліквідації надзвичайної події.

Оперативна група на чолі з начальником Генерального штабу, вибула на місце надзвичайної події.

Проводяться відповідні обмежувальні заходи по всій території Чернігівської області та вздовж державного кордону.

Управління зв’язків з громадськістю Генерального штабу ЗС України"

Так, рік тому українськими медіа вже ширилася інформація про те, що серед складів, що знаходяться під загрозою, фігурує Ічня.

Так, події відбуваються напередодні Дня захисника вітчизни.

Усі служби працюють.

ДСНС доповідає: Організовано евакуацію населення з зони можливого ураження. До евакуації залучено автотранспорт. Евакуйовано близько 10 тис. осіб.

З 04:22 закрито повітряний простір у радіусі 30 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту призупинено.

Організовано роботу оперативного штабу. Піднято по тривозі підрозділи ДСНС, Нацполіції та Нацгвардії. У МВС створено оперативні резерви з Нацполіції та Нацгвардії. Приведено у готовність медичні літак і вертоліт та два літаки АН32-П.
До місця події направлено 220 чоловік особового складу і 60 одиниць техніки ДСНС, у тому числі 21 піротехнічний розрахунок загальною чисельністю 105 чоловік та 39 одиниць техніки, посилені наряди Нацполіції з м. Києва та Київської області кількістю 150 осіб та Нацгвардії - 100 осіб з підготовленими бронегрупами для патрулювання місця події.

На місце подій виїхав прем'є-міністр Володимир Гройсман.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yura_vn 9 октября, 2018
"Станом на кінець 2004р., з офіційно зазначених 2,5 млн. т боєприпасів, велика частина (близько 1,5 млн. т) віднесені до розряду надлишкових, тобто тих,що потенційно потребують утилізації. З них 340 тис. т вимагають термінової утилізації. Це, насамперед, ті боєприпаси, що зберігаються ще з часів Першої і Другої світових воєн. У багатьох випадках їх навіть неможливо транспортувати."
Протерміновані боєприпаси будуть і далі підриватися. Що з ними робити - х.з. Багато з них навіть рухати без ризику для життя неможливо, а вони всі лежать щільненько в штабелях на відкритих дялінках.

panteono 9 октября, 2018
Це типу заспокоюєте мене що решта складів також бахнуть? Ну дякую

yura_vn 10 октября, 2018
Я не заспокоюю. Це об’єктивний факт. Сотні тисяч тон боєприпасів з часів совка вимагають утилізації, а як їх утилізувати - невідомо. Саме паскудне - снаряди від "сорокопятки", можуть навіть від необережного руху рванути. Перед війною з кацапами наші сапери, в Криму, здається, на такій пакості підірвалися.

panteono 10 октября, 2018
Вчора підривався якраз не неліквід, а запас для РСЗО Град і танкові. Що там з запасом танкових не знаю, а от щодо Граду, то вчора по суті просрали половину своїх запасів. І Україна ці снаряди не виробляє.

yura_vn 10 октября, 2018
Ракети для "Граду" та танкові снаряди 120мм на відкритих майданчиках? Та лана! Пруфом не побалуєте?
Твердопаливні "циліндри" в ракетах "Граду" за таких умов зберігання однозначно за 30 років перетворяться в труху і при спробі запуску така ракета майже зі 100% імовірністю рвоне на направляючих.

https://www.ukrinform.ru/rubric-regions/2555055-pozar-pod-icnej-nacalsa-v-hranilise-snaradov-dla-gra

panteono 10 октября, 2018
.

Re: https://www.ukrinform.ru/rubric-regions/2555055-pozar-pod-icnej-nacalsa-v-hranilise-snaradov-dla

yura_vn 12 октября, 2018
"404 - page not found"

Re: https://www.ukrinform.ru/rubric-regions/2555055-pozar-pod-icnej-nacalsa-v-hranilise-snaradov-dla

yura_vn 12 октября, 2018
Ага, пошуком таки знайшов:
"При этом взорвались хранилища минометных мин, гаубичных и танковых снарядов, а также снарядов для «Градов», сообщил в Facebook главный редактор издания «Цензор.НЕТ» Юрий Бутусов."
Тобто, це не заява Міноборони, а фантазії Бутусова.
Ще раз кажу: якщо рванули відкриті майданчики, а не підземні сховища - то 100% боєприпаси там не придатні для використання, оскільки вже більше 30 років провалялися під сонечком, морозом, дощем, вітром.

  • 1