?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Пожежа та вибухи на війсковому складі на чернігівщині

Дмитрий Золотухин: В соцмережах повідомляють про вибухи та пожежу в смт. Дружба на території в/ч А1479 (6-й арсенал ЗСУ м. Ічня, Чернігівської області). Окремі профілі в групах пишуть, що чують вибухи у Ніжині і в сусідніх районах.

За моєю інформацією, ДСНС вже працює з 4.00

Відповідальні співробітники Міністерства оборони також підняті по тривозі і вже виїжджають на місце.

Первинна інформація вже є тут.

"О 3 годині 30 хвилин поступила інформація від начальника 6-го Арсеналу, що в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території. Масштаб уточнюється. Оперативно повідомлені всі відповідні служби та органи місцевої влади. Здійснюється евакуація людей. Розгорнуто штаб ліквідації надзвичайної події.

Оперативна група на чолі з начальником Генерального штабу, вибула на місце надзвичайної події.

Проводяться відповідні обмежувальні заходи по всій території Чернігівської області та вздовж державного кордону.

Управління зв’язків з громадськістю Генерального штабу ЗС України"

Так, рік тому українськими медіа вже ширилася інформація про те, що серед складів, що знаходяться під загрозою, фігурує Ічня.

Так, події відбуваються напередодні Дня захисника вітчизни.

Усі служби працюють.

ДСНС доповідає: Організовано евакуацію населення з зони можливого ураження. До евакуації залучено автотранспорт. Евакуйовано близько 10 тис. осіб.

З 04:22 закрито повітряний простір у радіусі 30 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту призупинено.

Організовано роботу оперативного штабу. Піднято по тривозі підрозділи ДСНС, Нацполіції та Нацгвардії. У МВС створено оперативні резерви з Нацполіції та Нацгвардії. Приведено у готовність медичні літак і вертоліт та два літаки АН32-П.
До місця події направлено 220 чоловік особового складу і 60 одиниць техніки ДСНС, у тому числі 21 піротехнічний розрахунок загальною чисельністю 105 чоловік та 39 одиниць техніки, посилені наряди Нацполіції з м. Києва та Київської області кількістю 150 осіб та Нацгвардії - 100 осіб з підготовленими бронегрупами для патрулювання місця події.

На місце подій виїхав прем'є-міністр Володимир Гройсман.


promo ibigdan 十二月 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

(Удалённый комментарий)
ban_derivets 9 октября, 2018
Не исключено, кацап. Да и ты как-то быстро с комментом подсуетился. Ждал?

ban_derivets 9 октября, 2018
Честно говоря, предполагал, что после Балаклеи такое уже не повторися. ХЗ, что там является настоящей причиной, но кто-то должен бы ответить.
Непонятно, зачем туда Гройсман поперся. Совковая практика, светить встревоженым еблетом на місці події. Абы это хоть как-то помогало.

yura_vn 9 октября, 2018
Проблемка в тому, що 2/3 всіх боєприпасів, що зберігаються на території України вже давним-давно просторочені. Більшість з них знаходиться на відкритих майданчиках і там ящики на кілька ярусів вже вросли в землю. Які хім.процеси протікають в цих прострочених снарядах невідомо. Наскільки я знаю, в таких випадках цілком можливим є й екзотермичні реакції з самовільним загорянням.
Утилізуються протерміновані боєприпаси гомеопатичими партіями, а й, чесно кажучи, мені було б сцикітно всі ці ящики х.з. з чим, які можуть навіть від найменшого дотику рванути, ворушити. Може краще зробити обваловку таких майданчиків - і хай воно там собі догниває. Але все одно це не дуже добрий вихід - при детонації ракети чи АРС можуть далеко відлетіти.
Коротше качучи - х.з. що можна в цьому випадку придумати, в голову нічого путнього не приходить.

(Удалённый комментарий)
dido_panas 9 октября, 2018
Як же добре, що в нашій країні немає нічого ядерного, чи, боронь боже, термоядерного.
А то б знову затягнувся зольдат папироскою, "кинув недопалок"... Аж, хуяк, немає Вінницької області.
Нє, є бог на світі, все-таки.

Edited at 2018-10-09 06:13 (UTC)

alexx313 9 октября, 2018
Ядерная бомба не сдетонирует от окурка. Даже если её обычной бомбой подорвать, не сдетонирует.

Вадим Иванов 9 октября, 2018
Опять Путин на беспилотнике налетел.

qantumsatis 9 октября, 2018
как подарок на ДР главному ватному пидору от просто ватных пидоров?
вполне.

chilaeg 9 октября, 2018
Это реакция на будущий Томос? А не пора ли взорвать что-нибудь у этих пидарасов?

90_procentov 9 октября, 2018
Никогда такого не было, и вот опять.

tank_ua 9 октября, 2018
Вот и я, как Дедо Панас, очень скептически был настроен и особой веры в "прилетел вдруг волшебник в голубом вертолете и на голову скинул бычок" тоже небыло.

Решил пошарить по открытым источникам.

хз. судя по спутничкам - там арсенал полностью обновлен, вырезаны деревья (время конспирации подобных обьектов прошло), с КСП и пр. и пр. и пр.

распиздяйство - не исключено, но в 4 утра аватары уже дрыхнут, как обычно.

диверсия - либо внутренняя, либо внешняя - с тем же беспилотником - особенно учитывая время - все-таки очень похоже.


kenkoman 9 октября, 2018
притянуто за уши, но время 4:30 смущает, так как именно 4 утра и около является классическим временем начала атак, войн, арестов итд, так как в этом время сон максимально крепок и пробуждение и адекватное мышление максимально усложненное.

первый взрыв 3:25, если брать киевское время.

Сергей Сергеев 9 октября, 2018
а чего вы хотели если главный разведчик - КАЦАП!!!
с мардорским паспортом...и нихуя ему никто не сделал!

alexunalexung 9 октября, 2018
10 тыс.эвакуировали?если не пздж, то красавцы,а если по уму, начальника,всех замов и руководство накрыть проверкой плотно,и публично огласить результаты. всё таки есть здравый смысл в назначении министра обороны гражданского лица,грамотного менеджера (нахер звания,у нас каждый придурок получает генерал-лейтенанта,побывав на должности в мо или дснс,начштаба должен быть профи)

Сергей Сергеев 9 октября, 2018
че уж гражданского... сразу же бабу или гомосека...как у НАТе...
точно тогда победим моодор...точно говорю

py_xii_py 9 октября, 2018
Нельзя было отказываться от ядерного оружия. Было бы ЯО - такого развала армии не допустили бы, просто побоялись бы. Хотя... может вместо 11 сентября в США алькаида устроила бы чё-то покруче. Тут не предскажешь :)

Вопрос отказа от ядерного оружия решили США и Россия между собой, Украину просто поставили в известность.

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
panteono 9 октября, 2018
Хм, а чому б складам і далі не підриватися, якщо за попередні випадки відповідальності нуль. Штраф в пару тисяч гривень дуже серйозне покарання, ніхто не те щр не сидить. а спокійно поновилися на посадах. так що тут питання не стоїть чи будуть нові вибухи - будуть точно, просто питання де і коли.

yura_vn 9 октября, 2018
"Станом на кінець 2004р., з офіційно зазначених 2,5 млн. т боєприпасів, велика частина (близько 1,5 млн. т) віднесені до розряду надлишкових, тобто тих,що потенційно потребують утилізації. З них 340 тис. т вимагають термінової утилізації. Це, насамперед, ті боєприпаси, що зберігаються ще з часів Першої і Другої світових воєн. У багатьох випадках їх навіть неможливо транспортувати."
Протерміновані боєприпаси будуть і далі підриватися. Що з ними робити - х.з. Багато з них навіть рухати без ризику для життя неможливо, а вони всі лежать щільненько в штабелях на відкритих дялінках.

reptilo 9 октября, 2018
Судячи по воланням вишивати "даколе", бажаний результат мскалили досягли, гру перед пуйлом трохи відбілився за проепи.

(Удалённый комментарий)
reptilo 9 октября, 2018
ты пропустил новость как твоя мамка отсасывала у рамзанки. И там кремль не виноват, ей нравится просто

Edited at 2018-10-09 09:05 (UTC)

Щойно пройшов брифінг від Міноборони. Ключове повідомлення: вибухи, які передували пожежі, спершу послідовно відбулися в двох різних локаціях, після цього ще два окремі вибухи в віддалених одна від одного місцях. Така ситуація, якщо вона буде підтверджена (а схоже, що буде, бо вже озвучена з різних джерел), практично повністю виключає техногенні (коротке замикання тощо), природні (блискавка), злочинна безвідповідальність поза межами складів (підпал сухої трави та інше). На даний час головна версія СБУ та військової прокуратури - диверсія.
(Т.Чорновіл)