?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ну против России, так против России

Никто ж их за язык не тянул :)
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
13_momeht 7 октября, 2018
Mason Lemberg

Я думаю, що в цьому випадку абсолютно не правильною є сама постановка питання.
Бо за питанням "Чи ви підтримуєте легалізацію стволів для самозахисту?" повинно слідувати НЕРОЗДІЛЬНЕ запитання "А що таке самозахист?".

І у випадку коли людина розуміє свою ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, розуміє наслідки, розуміє, що вона сяде в тюрму якщо буде розбиратися з сусідом за вкрадену лампочку з допомогою ствола, розуміє, що вона сяде в тюрму, якщо не буде належним чином зберігати зброю, а її син вкраде і розстріляє однокласників, розуміє, що маючи зброю ти обтяжуєш себе додатковою відповідальністю (інколи дуже неспівмірною з вигодою)... коли це все людина розуміє, то чого б їй не надати право на самозахист?
Але проблема в тому, що таких людей я знаю дуже мало, хоча знаю.

А основна частина, на мій погляд, зовсім не знає що таке відповідальність. В принципі такого слова не знає. А деякі цілком серйозно думають, що використання зброї можливе тоді коли тобі наступили на ногу в трамваї, бо це ж самозахист.
Вже не кажучи за мамкіних рівулюціанєров, які думають, що отримавши пістіки будуть зносити "злочинні режими" і не думають, що з тої сторони вже не будуть стояти чуваки зі щитами, тепер ці чуваки будуть з автоматами в БТРах і снайперами на дахах, тепер заклик "чистити зброю" і йти на мітинг в інтернеті сприйматиметься зовсім по-іншому, а якісь лєві рухи після таких закликів приведуть до кровавої бійні, де їхні пістіки не будуть нічого варті. А головне, поліція буде права в такому випадку, навіть якщо вона сама все підлаштувала і спеціально розстріляла юрбу.

Тому потрібно відрізняти відповідальних власників зброї від хлопчиків, які сподіваються компенсувати довжину пісюнчика довжиною ствола.
Відтак, говорити про підтримку чи не підтримку потрібно тільки у випадку конкретизації в законопроекті всіх складових процесу носіння зброї і відповідальності за це.

roma_lg 7 октября, 2018
Именно так и есть. Дико плюсую.

  • 1