?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ну против России, так против России

Никто ж их за язык не тянул :)
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
luutnanti 7 октября, 2018
Реально акція була за дві речі.
1. Прийняття закону про зброю.
2. Зміна правозастосовної практики при збройному самозахисті.
По цих двох пунктах питання є?

Ви своїм коментарем опонуєте москальським медіа, які дещо перекрутили мету акції.

uasemperfidelis 7 октября, 2018
У Ігора є погана звичка не давати пруфи, коли це потрібно. Тобто, скан кацапських новин? Тепер зрозуміло ))
=========
Нє, ну звичайно, по цім пунктам питань нема.
Між нами, з/п 1135-1 непогано біло б доопрацювати. Він мені здається сирим. Колись я Учайкіну це казав. Щоб воно точно пройшло у Раді, можливо знайти певний компроміс. Наприклад, взяти приклад кацапії (у них там право на нарізну зброю наступає після п'яти років володіння гладким. Маячня, звичайно, але можна скористатися). Наприклад, право на КС наступає після трьох років володіння чим завгодно довгим. В цьому бачу логіку. Коли зброярська дисципліна вже вбита в безумовні рефлекси, то в нетверезому вигляді пістолет з собою в нічний клуб, чи ще куди, не попреш. І в бардачку машини його не буде.
Ми це розуміємо, а от новим власникам ще вчитися і вчитися.


luutnanti 7 октября, 2018
Цілком підтримую. Звісно, мені було б цікаво щоб стаж в силових структурах вважався за достатній стаж володіння чимось довгим.

uasemperfidelis 7 октября, 2018
Хочете чесно? Вас в тих силових структурах майже нічому не навчають. Ваших інструкторів самих потрібно навчати. Працював з копами - їм ніхто ніколи не розповідав про 4 елементарних правила поводження. Ну як так можна? Дитячий садок. Пальці на крючках, розмахують в різні сторони - нікуди не годиться )) С СБУ майже те ж саме. Зараз трохи все міняється в кращу сторону, але ж ви не залучаєте тимчасово цивільних інструкторів. А я таке бачив.
Нетверезе одоробало перед строєм в брудному камуфляжі і майорським патчем розмахує ПМом - "я двадцять лєт інструктор і кажу, шо спєцназ всігда стріляє з однієї руки...."
Утихомирили ми тоді того інструктора (но осадок остался))) )

luutnanti 7 октября, 2018
Я нічого не кажу про навчання) Я про стаж "безаварійного носіння" необхідний для отримання більш відповідальних стволів.
Я прекрасно розумію, що мій військовий досвід з АК абсолютно неприпустимо використовувати в тилу.

uasemperfidelis 7 октября, 2018
У всіх є військовий досвід з АК )) Не тільки у Вас ))) З Радянської Армії я нічому не навчився, хоч і спав з тим АК-74. Навчився набагато пізніше. Вже зараз. Я знаю, як за допомогою молотка (краще киянки) розібрати, почистити та забрати ДШКМ чи ЗУ-23-2. Насправді, багато, чого вмію.
Але, основне - це відноситися до любої зброї дуже обережно, з повагою, і навіть з любов'ю.
Ну, от вчора, наприклад, їздив з камрадами на полігон вперше випробувати їх помпові дробовики. Обидва ж воїни. По АК-74 чи чомусь більш серйозному їх точно вчити не треба.
А з тою турецькою помпою та неякісними набоями трапилася реальна подія.
Відкладений постріл. Знаєте, що це таке?
Я стояв вчора позад справа. І майже хвилину тримали руки в вкладці, воно й бахнуло як раз в сторону мішені. Як би не я, полетіло б в іншу сторону. А дослав би цівку, довбануло в патроннику.
Отака хуйня, малята, інколи трапляється... А ви кажете..
========
Я там недавно коментував у Ігоря Бігдана з фоткою. Зараз не знайду. Як в 2015-му в Дівичках літьоха з якогось районного воєнкомату з РПГ стріляв. Вирішив чихнути під час пострілу. Вистріл пішов вниз, і як раз на 20 метрів. От, в аккурат так, як треба. Там пісок був, то й спасло. Зате падати вміємо ми моментально ))))

tank_ua 7 октября, 2018
ага, там карточка замещения в оружейке больше времени проводит, чем бойцы)

uasemperfidelis 7 октября, 2018
До речі (я тут сам з себе сміюся )) ), знаєте, чому потрібен Закон про зброю? Тому що курси по поводженню та мат.-тех. будуть довгі, накшталт автошкол. Не так, як зараз, 200 грн. і півгодини.
І от я, наприклад, коли мій бізнес остаточно накриється, піду працювати туди інструктором )) Або собі отримаю якусь ліцензію на такі курси )). А що? Цілком нормальний маленький бізнес замість пенсії ))

luutnanti 7 октября, 2018
Хай будуть довгі. Хай там ще психолог буде і придивляється постійно до абітурієнтів. Було б дуже класно.
Чим більше курсів - тим краще. Хай в Києві буде сто тирів, тисяча стрільбищ і при кожному курси. Нехай на курсах буде якомога більше практики як і в автошколі. Щоб був результат а не показуха.

ladydi9449 7 октября, 2018
Вот только обрадуюсь таким курсам.

igorsova 7 октября, 2018
//Ви своїм коментарем опонуєте москальським медіа, які дещо перекрутили мету акції.//
Зовсім ні, шановний. Складається стійке враження що кремлівськими дурилками виступає саме демсокира.

– Ви так кажете, бо вважаєте громадян України дурнішими за громадян Молдови? В Молдові існують відповідні закони та дозволена цивільна вогнепальна зброя, в тому числі короткоствольна.
https://ibigdan.livejournal.com/22646828.html

  • 1