?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ну против России, так против России

Никто ж их за язык не тянул :)
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
gendalph 6 октября, 2018
Питання навіть не стільки у зброї, а у поганих законах щодо самозахисту: є багато історій коли цілком нормальний самозахист трактується суддями як злочин. Доходить до анекдотів, люди жартують що не можна протидіяти крадіям - посадять за напад.
Якщо виправлять закони з самозахисту буде вже добре.

Далі: зараз в Україні, через АТО та дії РФ в країні досить багато зброї. Дістати зброю нелегально - не проблема (в принципі, це не було проблемою навіть 15 років тому; під час Майдану були тітушки з вогнепальною зброєю - нелегальною), проблема в тому що робити коли треба протидіяти озброєному злочинцю, особливо зважаючи на досить беззубу поліцію. Американці вже знайшли рішення: озброєному злочинцю може ефективно протидіяти лише озброєний громадянин чи поліцейський. Тому єдиний варіант - придбати хоча б щось і тренуватись для захисту свого майна.

  • 1