?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Вакарчук може стати новим Рейганом за однієї умови

Я цілковито припускаю ситуацію коли Святослав Вакарчук стане президентом України. Ба-більше, я допускаю можливість що я сам віддам за нього свій голос. Але – за одної єдиної умови.

За умови, що Вакарчук піде стопами того, чий приклад приводять його фанати для обґрунтування реальності перспективи Вакарчука-президента. Я хочу аби Вакарчук пішов стопами президента США Рональда Рейгана.

Розумієте, 4 листопада 1980 р. президентом США був обраний НЕ актор Рональд Рейган. Президентом США був обраний екс-губернатор штату Каліфорнія Рональд Рейган. Називати Рейгана актором, обраним президентом це те саме, що називати самого Вакарчука нині аспірантом Львівського університету. Так, аспірантуру він закінчив. Рейган теж на момент обрання президентом вже багато років не був актором – він Республіканську партію розбудовував і штатом Каліфорнія керував.

Те що Вакарчук – кандидат наук, особисто мені не говорить ні про що. Я теж колись працював з кандидатом наук – мехматівцем. Після закінчення інституту, я – молодий інженер-механік кілька років керував на металургійному заводі у Запоріжжі зміною ремонтників, а згаданий кандидат наук працював під моїм керівництвом слюсарем 5-го розряду. Кращого застосування своїм талантам він не знайшов. А ще я знаю випускників юрфаку, які не те що успішними, а й взагалі юристами працювати не змогли. Так само, як Вакарчук не зміг працювати народним депутатом. Було?

Так от я вважаю, що для повної відповідності Рональду Рейгану, Святославу Вакарчуку категорично треба очолити будь-яку з областей України і показати себе у справі – головою ОДА. Частина фанатів Вакарчука мені на повному серйозі доводили, що Вакарчука американці навчали і тренували бути президентом України. Якщо так – бути керманичем області набагато простіше, ніж керувати безпекою і економікою 40-мільйонної держави. Якщо Вакарчук справді пройшов профільний «президентський» тренінг у США – йому як чхнути буде очолити область і результатами перевершити навіть команду Валентина Резніченка на Дніпропетровщині. Правда?

І навпаки. Керування областю – дивовижний маркер, який швидко виявить негідного керівника. Доведено екс-головою Одеської ОДА, нелегалом Саакашвілі. Бо розумієте, без такого активу як керування областю, Вакарчук для мене, ну от нічим не відрізняється від випускника транспортного вишу Сергєя Галаніна – вони обоє співаки СНГовського рівня і не вище (на відміну від музиканта-самоучки Пола Маккартні обидва ці співаки з дипломами жодного разу не піднімалися в топи хіт-парадів Європи, Британії та США).

Тож в інтересах самого Вакарчука показати себе головою ОДА. Аби на посаду президента претендував не артист, а колишній керманич області. Вакарчук мусить стати Рейганом.

А от з ким би я взагалі не радив порівнювати Вакарчука – так це з екс-президентом Чехословаччини колишнім драматургом Вацлавом Гавелом. Бо розумієте, Гавел це така особа, яка почала президентську каденцію як президент Чехословаччини, а завершила – як президент Чехії. Гавел був противником розвалу Чехословаччини, але запобігти словацьким сепарам і знайти якісь компромісні рішення зі словацькими елітами він виявився нездатний. Ба-більше, коли Словацький парламент прийняв декларацію про незалежність, Гавел просто самоусунувся з посади президента країни – подав у відставку.

Паралелі з Україною напрошуються – аж надто зловісні.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

sly_mongol 3 октября, 2018
Святославу Вакарчуку категорично треба очолити будь-яку з областей України і показати себе у справі – головою ОДА. - годная идея, кстати. Львовскую будет особенно жирно

rvun 3 октября, 2018
Я гадаю, шо ліпше йому продовжувати співати. Бо як він депутатство не потяг - то хер він собачий, а не діяч державний.

max_kukuruzkin 3 октября, 2018
очолити будь-яку з областей України будь-яку как-то жаль. Славик можыт там как человек искусства много сделать всего, что потом переделывать надо будет. Жирновато для таких экспериментов. "иди на кошках тренируйся" (с)

sly_mongol 3 октября, 2018
ну я и говорю - Львовскую будет особенно жирно. Или по-другому - где больше всего фанов Славика - президента, туда и .. засунуть губернатором.

vladislove 3 октября, 2018
Покойный Черновол сначала возглавил Львовскую область. Успехов у него на этом посту было... ну вот львовяне, наверное, и не вспомнят ничего, кроме развала и деребана того, что досталось от совка и работало, а потом перестало. Но зато как все тоскуют по возможности, чтобы тот стал Президентом в 99м!

Гавела зря вообще приплели как плохой пример. Гавел - хороший пример. Противодействовать разделению Чехословакии не особенно и пытались, скандалов никто не хотел, развод был образцово мирным, а через 10 лет эти страны снова вместе в едином союзе, уже Европейском.

По сути претензий справедливо только 1) Вакарчук не показал себя толковым депутатом, 2) не возглавлял структуры поменьше, чтобы понять, сможет ли справиться со страной, 3) за ним не стоит никакая серьезная политическая сила, как за Рейганом, потому что недостаточно стать президентом, нужно иметь команду и влияние в органах власти, прежде всего, в парламенте, иначе даже при хорошем и кристально чистом президенте все его попытки сделать лучше будут игнорироваться. В остальном кто он там был по профессии - актер, певец, боксер - без особой разницы.

rvun 3 октября, 2018
Набутилка, ми всі молимося, шоб коли раха почне тікати в різні сторони - її очолив Гавел. А нам і без браматургів заєбісь.

ariadnor 3 октября, 2018
В Цюцюркино его сильским головою, а не губернатором.

(Удалённый комментарий)
tank_ua 3 октября, 2018
бгггг, обожаю дебилов, которые о завтрашнем дне думают только с позиции "дал бох день, даст и пожрать".

где вас таких блеать делают... явно ж не в Полтаве. Хотя мож ты ошибся, там Полтва должна была быть написана?

(Удалённый комментарий)
m_for_mijers 3 октября, 2018
Область у нас возглавляет человек, которого из Киева прислали - собственно и мажоритарку отменить хотят, так что даже "сенатором" не станешь. Так что хз про Вакарчука и президента, но сравнение идиотское.

ultranomad 3 октября, 2018
З Гавлом його порiвнювати немає сенсу в першу чергу тому, що Чехiя є республiкою парламентською i чеський президент не має безпосередньоï влади, у внутрiшньодержавних справах вiн є скорiше арбiтром (в Чехословаччинi теж було так само). Цiнуємо ж Гавла як президента не за те, що був талановитим полiтиком (бо ïм не був), але за те, що добре вмiв вiдрiзняти добро вiд зла, що йому на такому посту i личило.

Edited at 2018-10-03 12:39 (UTC)

ge100 3 октября, 2018
он свои концерты не может нормально организовать что бы они вовремя начинались, куда ему в президенты

odd414 3 октября, 2018
Плюсую. На нескольких концертах ОЭ была, ни разу ни начался вовремя

panteono 3 октября, 2018
Дивовижно як інфоволонтери за 4 роки перейшли від "нам потрібні нові обличчя" до нам потрібні крєпкіє хозяйствєннікі досвідчені професіонали.

Джон Ланкастер 3 октября, 2018
і що? знову вам треба методичку переписувати, та міняти плани)

raigap 3 октября, 2018
Петро вполне заслужил вторую каденцию. Но с формулировкой "лучший из худших". Остальные долбодятлы. Или агенты Москвы. Я бы ещё голосовал за Пастора, но у него, увы, нет амбиций видать.

Турчинов. Поголовная эвтаназия

odd414 3 октября, 2018
Плюс много. И про Петра и про Пастора согласна

igorsova 3 октября, 2018
Нехай приїздить в Чернівці.
Тут якраз колишні регіонали-депутати мера поперли. Із задоволенням подивлюсь на його ефективність на рівні мера.

Edited at 2018-10-03 13:19 (UTC)

mazepa_1 3 октября, 2018
Вакарчук буде таким же колгоспом як і Ющенко..

ban_derivets 3 октября, 2018
Натяк зрозумілий, але якась подача кривенька.

dbmann 3 октября, 2018
у нас нет выборов глав ОДА. пусть в мэры Львова выдвигается

duelant_m 3 октября, 2018
Да, и нужно подготовить мусорные полигоны по всей стране. Ну так, на всякий случай.

vdvadim 3 октября, 2018
Саакашвили как раз опровергает основную мысль поста. Он был неплохим руководителем страны, его смешно сравнивать с Ющенко или Януковичем, но в Одесской области у него ничего не получилось. Руководитель области и страны - это разная работа и требует разного опыта.