Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Мені її підкинули

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко звинуватила першого віце-спікера Верховної Ради, представника української сторони у Мінську Ірину Геращенко в тому, що вона літала на Росію за екс-полоненою Кремля Надією Савченко не "літаком патріотів" (wtf? — прим.ред.)

Про це вона заявила на засіданні погоджувальної ради.

"Я хочу нагадати пані Ірині, що Савченко (нардеп Надія Савченко, - ред.) нагороджена орденом паном Порошенком і що забирала її з Росії Ірина Геращенко. І більше того, Ірина Геращенко, яка у нас є патріотом, літає чомусь не літаком патріотів в Російську Федерацію", — заявила Тимошенко.

"Шукайте п'яту колону Москви у себе в Адміністрації Порошенка. Це буде правильний дороговказ", — додала лідерка "Батьківщини".

Геращенко, у свою чергу, закликала Тимошенко не переходити на особисті образи і "не нагадувати, хто з ким працював до 2014 року".

"Тому що після 2014 року єдина людина, яка мала прямий контакт з бойовиками "ЛНР" і "ДНР" і брала у них зброю, щоб знищувати мирний Київ, це була перший номер "Батьківщини" пані Надія Савченко", — заявила перший віце-спікер.

Джерело

Tags: Пиздец, Политика, Тюлька
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments