?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Свидетелям липецкой фабрики

Петро Порошенко: "Хочу, щоб всі почули: у мене бізнесу в РФ не було і не буде! Після анексії Криму Росія конфіскувала Севастопольський морський завод. Де-факто його у мене нема, але окупантам дарувати його ніхто не збирається. І я щоразу маніфестую це, вносячи його у свою електронну декларацію"

"Липецька кондитерська фабрика за наказом Путіна з перших днів агресії була заарештована, щоб її не можна було ні продати, ні передати. Це – технологія. Він навмисно блокував її продаж, аби дати українській опозиції підстави звинувачувати мене у її наявності"

"Менеджмент «Рошену» ухвалив соломонове рішення: просто взяв і закрив фабрику у Липецьку. Хто бажає — може поїхати і перевірити: на воротах замки, тисячі людей звільнені, виробництво зупинене, і не буде запущене"

"А щодо «Рошену», то ще у шістнадцятому році передав його у довірчу власність «Ротшильду». А днями компанія, яка за дорученням управляє моїми активами, змогла домовитися про продаж «Кузні на Рибальському». Оскільки це підприємство об’єктивно не може не грати помітної ролі у зміцненні обороноздатності, хочу повною мірою уникнути конфлікту інтересів, тому хай у нього буде інший власник, виключно вітчизняний"

Звідси та звідси

via Богдан Карпенко


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Vitaly Trots 1 октября, 2018
Так пара сотен работников липецкого рошена остались без работы и зарплаты.

maxxim61 1 октября, 2018
Але долю ринку, яку займав липецький Рошен, перехопили інші виробники, і тепер їм рускі сладкоєжкі віддають свої гроші.
А раніше віддавали Петру.

Vitaly Trots 1 октября, 2018
"Я думаю торг здесь не уместен!"

Если серьезно - идеального решения не может быть. Думаю ПАП нашел максимально удобный вариант из реально имеющихся в наличии.

maxxim61 1 октября, 2018
саме тому він і є найменшим злом з усіх кандидатів в Президенти, що він уміє знаходити "максимально удобный вариант из реально имеющихся в наличии" в тому числі в політиці.

Да будь я и негром преклонных годов
И то, без унынья и грусти,
Порошенко я выбрал бы только за то,
Что б посмотреть, как беснуется хутин.

  • 1