?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Подумалось...

Ось ми тут над Нею глузуємо, дивуємся як можна таку ахінею нести.

А Вона, можливо, виконує важне завдання заради України.

Вот що вона по факту робить? Видає меседжі, які явно не допоможуть їй отримати владу в Україні, проте які дуже хочуть чути та бачити у Рукожопії.

І до чого це приводить?

А до того, що рукожопи, по перше - продовжують сподіватися, що зможуть отримати Україну "політичним" шляхом та не йдуть "ва-банк" з повним військовим вторгненням.

По друге, що вони через Нею вливають в економіку України досить грубі гроші - через рекламу, зарплатню маси народу, та таке інше.

І, по третє, що рукожопи НЕ намагаються знайти та фінансувати когось з мозгами та більш реалістичними шансами на перемогу у 2019.

Тобто - з якого боку не поглянь: Вона сама-одна тримає цілий важливий фронт боротьби з Рукожопією, приносячі себе у політичну жертву заради нашого майбутнього.

P.S. Як ми можемо допомігти Їй у цій нелегкій справі? Да, власне, ми вже це робимо - демонстративно "боїмося", що Вона і справді може перемогти.

Тут, головне, щоб рукожопи не зрозуміли передчасно, що з них в черговий раз роблять дурників, та не почали робити дурниць.

Денис Теребій


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
mertvybees 1 октября, 2018
безрукие ротожопые москаллюски

rvun 1 октября, 2018
хороша спроба, але ні.
Вона сама не надто складна особа, бьє на люмпен-лохторат і як переможе на виборах - то ви побачте шо буде з тими, які не добігли до останнього літака чи потяга перед інавгурацією з поміж її супротивників, а потім і з усіма іншими.
Не треба шукати в дупі мозок - бо там гівно.

Denis Terebiy 1 октября, 2018
Да ніхто не шукає там мозок - цей текст є саркастичним трохи більше, ніж повністю.

ban_derivets 1 октября, 2018
Скажи, караванщик,
Когда же вона-а-а-а?...

...уйдет на песию. Не по кацапскому ли законодательству?

Johns_14 1 октября, 2018
Вспоминаются выборы президента в США. Хиллари предрекали полную победу по большинству опросов. Говорили что скандальный республиканец миллиардер еще ни разу в истории Америки не одерживал победу и.т.д. А как оно вышло по итогу ? В этом мире всё может быть.

gogy76 1 октября, 2018
На превеликий жаль, в країні є багато рукожопів, які в цю фхінею вірять

rvun 1 октября, 2018
Та відверто кажучи - не дуже. Навіть відверті ватани-родичі про юльку інакше як "воровка" не відзиваються.

Виктор Олексюк 1 октября, 2018
І, по третє, що рукожопи НЕ намагаються знайти та фінансувати когось з мозгами та більш реалістичними шансами на перемогу у 2019.
--------------
Простите, но это не возможно по определению.
Если бы они нашли и профинансировали когось с мозгами и шансами, то не были бы РукоЖопами...

Юля Юл 1 октября, 2018
МНЕ НЕ НРАВИТЬСЯ, ОЧЕНЬ, ЧТО ИХ КОНСЕРВЫ ВЛЕЗЛИ ВО ВСЕ ЧАТЫ ТЕЛЕГРАМ ВАЙБЕР И РАСПРОСТРАНЯЮТ ТАМ КАРИКАТУРЫ НА ПОРОШЕНКО!

tank_ua 1 октября, 2018
ЮЛЯ, ОБОСТРЕНИЕ ЕЩЕ НЕ ЗАКОНЧИЛОСЬ?

sly_mongol 1 октября, 2018
проблема тут в одном - таким валом денег на маркетинговые и пи ар мероприятия, она забивает каналы общения с гражданами другим политическим силам. не у всех такие бюджеты, чтобы конкурирорвать..

vdvadim 1 октября, 2018
На самом деле, цель России на этих выборах - добиться, чтобы украинцы ненавидели всех возможных победителей. Неважно, Юлю, Порошенко, Гриценко. Ведь кто-то из них обязательно победит. Но ненависть никуда не денется. У вас будет дружно ненавидимый президент.
Причем мы в эту сторону даже не работаем, вы сами прекрасно справляетесь.

жги сраную ватку - делай мир теплей

centreedge 1 октября, 2018
на данный мамент украинцы ненавидят сраную рюцню , хуйла и конченную пидарашку

Re: жги сраную ватку - делай мир теплей

vdvadim 1 октября, 2018
Правильно. А должны ненавидеть Юлю и далее по списку. И майор Бигдан над этим работает. И ладно бы майор на окладе. Похоже, волонтер Бигдан над этим работает

Edited at 2018-10-01 12:11 (UTC)

Valeriy Shevchenko 1 октября, 2018
Як треба її боятися щоб робити що завгодно аби її якось ще принизити. Сказати ж нічого, крім - "...а вона хіхікала". І нікого поставити, що ось, той хто кращий. Бо всі куплені, сірі і без обличчя. Тільки бекають та мекають а ні справ а ні планів. Аби хоч ким, або чим тільки б до корита і щоб вона не стала на заваді.

sani_smile 1 октября, 2018
Не кажіть гоп, щоб не сталося як у північній нігерії. Вони теж волали "совок не повернеться", а КДБ у той час діяло. Тож давайте краще подбаємо наперед, зберемо факти фінансування Юлі ворогом і показово зробимо їй прочухана. Конфіскація буде доречною. Якщо злодіїв не наказувати, то кликати біду на свою голову

vovavolin 1 октября, 2018

Игорь, интересно Ваше мнение вот на этот счёт:
https://pauluskp.livejournal.com/1234659.html


andbig 1 октября, 2018
"грубі гроші" - ця фраза одноклітинних вже дістала, йолопи.

  • 1