?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Якщо гора не прийде до Р’Глора...

Шановне панство, демсокиряни та демсокирянки!

У нас є пропозиція для усіх наших прибічників, до міст яких ми не зможемо завітати. Якщо ви хочете долучитись до збору підписів та поряд з вами є хоча б ще одна людина, що готова поставити свій підпис за нашу реєстрацію – зберіть підписи самостійно!

Для цього вам потрібно завантажити собі документ за цим посиланням.

В ньому детальна інструкція.

Як ми вже вас повідомили, наш патібас з агітнаметом, мерчем та кальяном вирушає в маршрут нашою файною Ненькою — збирати підписи за реєстрацію "ДемСокири". На жаль, в рамках цього турне ми не можемо завітати в усі міста і містечка, де є наші прибічники – адже тоді ми будемо їздити до запуска гіперлупа, а усі ваші пожертви витратимо на горючку.

Дякуємо допомогу! Ваша Партія.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
doktorant 27 сентября, 2018
А как на счет сбора подписей за границей? Что нужно иметь (временный, либо постоянный учет)? Будут ли они засчитаны тоже? :)

(Удалённый комментарий)
Любитель Белок 28 сентября, 2018
А в Киеве когда/где подписи будете собирать?

  • 1