Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Мир це війна (с)

Виявляється, минулого тижня ЮНЕСКО включила в реєстр документальної спадщини людства особистий архів Джорджа Орвелла. У наш час, коли його пророцтва справджуються на швидкості 4G, це визнання очевидного.

У архіві Орвелла багато думок на тему, що складає найбільшу частину його бренду — пропаганди.

Але є там один дуже цікавий момент, який безпосередньо стосується України.

14 березня 1942 року Орвелл відновив ведення щоденника. На цей час нацисти вже контролюють Україну. А СРСР готується до спроби (провальної) відбити Харків.

І ось Орвелл розмірковує в щоденнику про перспективи німецько-радянської війни:

"Я не вірю у сепаратний мир, якщо тільки Росія точно не буде нокаутована, тому що я не бачу, як Росія чи Німеччина можуть погодитися віддати Україну".

Цікаво, що з усього хитросплетіння війни Орвелл зводить причину неможливості примирення між СРСР на Райхом до питання контролю над Україною.

Я не знаю, чому він зробив акцент саме на цьому. Орвелл не вдається в деталі. Але тепер ця думка офіційно стала частиною документальної спадщини людства.

Dmytro Kuleba

Tags: Интересное
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments