?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Мир це війна (с)

Виявляється, минулого тижня ЮНЕСКО включила в реєстр документальної спадщини людства особистий архів Джорджа Орвелла. У наш час, коли його пророцтва справджуються на швидкості 4G, це визнання очевидного.

У архіві Орвелла багато думок на тему, що складає найбільшу частину його бренду — пропаганди.

Але є там один дуже цікавий момент, який безпосередньо стосується України.

14 березня 1942 року Орвелл відновив ведення щоденника. На цей час нацисти вже контролюють Україну. А СРСР готується до спроби (провальної) відбити Харків.

І ось Орвелл розмірковує в щоденнику про перспективи німецько-радянської війни:

"Я не вірю у сепаратний мир, якщо тільки Росія точно не буде нокаутована, тому що я не бачу, як Росія чи Німеччина можуть погодитися віддати Україну".

Цікаво, що з усього хитросплетіння війни Орвелл зводить причину неможливості примирення між СРСР на Райхом до питання контролю над Україною.

Я не знаю, чому він зробив акцент саме на цьому. Орвелл не вдається в деталі. Але тепер ця думка офіційно стала частиною документальної спадщини людства.

Dmytro Kuleba


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
promonaut 25 сентября, 2018
бідний Дмитро...

Сергей Сергеев 25 сентября, 2018
Ну и че хорошего?
Это значит, что война будет вечно...
Не вижу я нокаутеров Пидарашки...озабоченостями их не накаутируеш...а в военные таланты пана- атамана Полтлрока я не сильно верю

geray_bek 25 сентября, 2018
Полковник Этанолий- вот нокаутер-тяжеловес,который справится со Сниггерией! А тренера его зовут Тимоха!

НЕО Гітлер

sensfiziologika 26 сентября, 2018
Я вже давно писав, аналізуючи, що Меркель успішно завойовує Європу, лише не військами і бомбами, а економічно. А вся картинка анексії і війни Росії проти України - це цікавий в дослідженнях інноваційний метод аншлюсу Германії + аналогічна Сталінській навала на Україну. І... якого біса САМЕ ГЕРМАНІЯ є учасником всіх (всіх) переговорів по Україні. Ще лише один "фактик" - це Англія. Яка, як та мавпа, що чекала на горі кінця бою двох тигрів за здобич, щоби здобич забрати. АНГЛІЯ. Ось наш, України, основний ворог. Лише єдина проблема. Це "тиша про мавпу", Англію, теж "тиху" що стосується і Криму, і Донбасу.

  • 1