?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Всі події вигадані, співпадіння вважати випадковістю

Ей, владо! Ти, цей, як його, давай там, роздержав нас. Ну, щоб ми від тебе не залежали. Щоб ми от прям топили за свободу слова та були максимально об'єктивними.

І ще! Ви зробіть так, щоб ми були незалежними від вас, але ви все одно нас фінансували з державного бюджету, а ми тут робили що нам заманеться і не парилися з тим, як вийти на самоокупність. Бо нафіга, в нас же є бюджет.

А ще ми будемо періодично гадити вам на голову, але так треба - бо це ж свобода слова. А от хвалити ми вас не будемо, бо це вже не свобода слова.

І від аналогу всі телеканали вирубіть, а нас залиште. Як ви кажете? Це порушення конкурентних умов на медіаринку? Нам штучно дають найбільшу глядацьку аудиторію серед телеканалів? Ідіть ви нафіг, це все правильно, бо решта каналів олігархічні, а ми - ні, ми справжні, незалежні.

Ой, а де ж наші гроші? Ви ж обіцяли. Ну так не чесно. Ну як же ми тепер будемо незалежними, коли ви боргуєте нам гроші з бюджету?

Все, владо! Нас відключили від сигналу за борги! Ти догралася! Це не ми не змогли капіталізувати монопольне становище в аналоговому мовленні. Це все клята влада, яка не дає нам обіцяне фінансування, винна в усьому. Але начувайся владо! Як тільки ти даси нам гроші і нас знову включать, ми всім розкажемо, яка ти погана.

Денис Пятигорец


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
prestegeo 25 сентября, 2018
Спеціально включив подивитися, ніби на місці УТ-1.
А взагалі то так їм і треба, зрадойобам цим Щурам і Бігусам, нєх свої тупі передачки випускати, будем дивитися голубі вогники на Інтері і гівнопередачки по СТБ, інфопростір в безпеці.

Edited at 2018-09-25 12:30 (UTC)

Vyacheslav Nykonenko 25 сентября, 2018
А что, есть какая-то разница между UA:Перший и Интер/СТБ? Направление деятельности то же. А по объективности, непредвзятости и всесторонности они уже где-то между Россия24 и телеканалом "Звезда".

Edited at 2018-09-25 12:40 (UTC)

prestegeo 25 сентября, 2018
За СТБ не скажу, а щодо Інтеру так, різниця величезна.
А в чому повинна проявлятися "непредвзятость"?
Як вона має виглядати?

Vyacheslav Nykonenko 25 сентября, 2018
Толковый словарь возьми или загугли.

tank_ua 25 сентября, 2018
няп там "першый" тянет бюджет, а всякие другие после двоеточия его пилят.

я прав?

o_o_a 25 сентября, 2018
Про яке аналогове мовлення йдеться? Це там, де антена? Так його ж по всій Україні відключають.

Канал же не закривають, я так розумію. (Чи закривають?)
Ще є супутник, цифра, кабельне - там шо?

ajento 25 сентября, 2018
Заявили що прифронтові території будуть окармлять навіть якщо камні з неба. Ось шо значить патріоти)

nolur_ilot 25 сентября, 2018
Не знаю, кому той аналог потрібен. Біля міста цифра ловить і є інтернет. А далеко від міста той аналог показував, як мокре горить. У моїх батьків і у більшості селян давно тарілки стоять. бо ваш аналог ніколи по-людськи не показував.

proydisvit 28 сентября, 2018
а что, это говнище кто-то смотрел после развала совка?

  • 1