?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Думка, що газ населенню постачає Нафтогаз - це міф

А ось факти:

1. Газ населенню постачають облгаззбути, більшість з яких контролює Фірташ.
2. Близько 1 млрд доларів облгази винні Укртрансгазу за несанкціонований відбір.


Недивно, що МВФ цікавиться, для чого існує схема постачання газу через посередників і чому гроші, сплачені населенням за газ, не доходять до Нафтогазу.

А отже у вівторок, 25 вересня, о 9-30 під офісом НКРЕКП відбудеться наш важливий рейд «Зона-фест для Нацкомісії».Ми віримо, що за зухвале лобіювання інтересів Фірташа та захист його бажання натирити якомога більше газу керівництво НКРЕКП потрапить за грати (коли-небудь, хотілось би пошвидше, але ж тут вам нє здєсь). Отримані гроші Фірташ вкладе в свій коханий телеканал «Інтер», в «Опоблок» й інші ватні партії, та в підкуп ще більшої кількості посадовців.

Відтак, за потурання цим планам Фірташа члени НКРЕКП поїдуть у «места не столь отдаленные», а щоб їм там було комфортніше – ми заздалегідь нагадаємо про важливі атрибути тамтешнього життя й культури. Треба допомогти розібратись посадовцям, навіщо на підлозі камери стелять рушника, як правильно відповідати на питання про два стільця та виделку до ока, і як їсти дірявою ложкою.

За музичне супроводження – «Золотые купола», «Мой номер 245», «Гоп-стоп» і таке інше, - відповідає особисто вершник Кальмар, як дитина з суворої Макєєвки.
Отже, коли Нацкомісія буде проводити чергове засідання, на якому будуть розглядатись «правки від Фірташа», ми запрошуємо тебе приєднатись до нашого «Зона-фесту».
У програмі рейду – бабусі від Фірташа, але це не точно.
У програмі рейду точно - перша роздача демсокирських монет!

Вівторок, 25 вересня, 9-30
Під офісом НКРЕКП - Смоленська,19.

Станція метро «Шулявська», від виходу з нього переходимо через підземний перехід проспект Перемоги, та проходимо 350 метрів по вулиці Вадима Гетьмана до її перетину зі Смоленьскою, а на перетині – вліво.
Верховний вождь, Кальмар та інші вершники чекають на тебе!

https://www.facebook.com/events/238887956792703/

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
(Анонимно) 24 сентября, 2018
Вам би це діло в якйись КПІ паблік закинути, зібрали б нормально народу.

yizhack 24 сентября, 2018
Тобто а нам самим на постачання газу й Фірташе- пиздець начхати ?

  • 1