?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Тогда и поговорим (с)

Хахлы, у вас нет:

— производства патронов
— производства снайперских винтовок
— производства стволов 23-30 мм
— производства гранатомётов
— производства миномётов
— производства танковых стволов
— производства артстволов
— производства снарядов большого калибра
— производства РСЗО 120-300 мм
— производства крылатых ракет
— производства ОТРК радиусом до 500 км

Вы сейчас здесь

— ядерного оружия и средств доставки (вот второе я бы не утверждал)

И всё это за четыре года, во время войны, и без неебического милитаристского бюджета эрэфии. Не забываем.

ukrop4uk


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
zmiyv 5 сентября, 2018
лолшто? В Україні давно виробляются набої, стволи й ракети(зокрема крилаті). Я розумію що на ерефії, діє пропаганда котра забиває вам міски сміттям, але є інтернет котрий покищо доступний для вати, тож спробуй скористатися цією можливістью.
Для початку вбий "ОТРК «Грім-2»", "БРОТК «Сапсан»", "РК «Вільха»", "КР «Нептун»", "КР «Коршун-2»" це розробки за останні 5 років- стосовно ракетного комплексу.
Стосовно стволів- частину виробляємо ще з часів ссср, з 90-х після того як виграли тендер на поставку танків для Пакістану, а ерефія відмовилась постачати для них стволи, було налагоджено виробництво танкових стволів і в 1998р всі 200 танків, майже на 100% з українських комплектуючих(зокрема стволів) були поставлені Пакістану. З тих часів у нас є можливість замкнутого циклу виробництва всіх стволів, від мелкашки до гаубиці чи танкової гармати.
Стосовно набоїв- так, Луганскій Патронний Завод, після окупації орками Луганської області, був майже повністью вивезений в напрямку ростова, але набої також виробляются як мінімум на шести підприємствах... так воних мають тільки по кілька ліній й не можуть повністью задовільнити всі потреби ЗСУ (за обсягами, а не за наменклатурою, бо виготовляють зокрема й снайперські набої й набої великих калібрів, до 14,5мм для КПВТ, бо половина то комерційні структури що були орієнтовані на ринок мисливців і спортсменів) але на разі йдуть перемови про будівництво заводу, котрий буде тільки на набої орієнтований.

shliffen11 5 сентября, 2018
Друг мой тугодумный, это называется "слышал звон, да не знаю, где он".

Загугли сам, что такое твой нептун и гром-2, производитель ракет.

zmiyv 5 сентября, 2018
"Друг мой тугодумный..." ти зі своїм відображенням в дзеркалі, меньше спілкуйся, бо це призводить до погліблення твоєї шизофренії.

rvun 5 сентября, 2018
б радив їм вбити х-29. того вони не надто все ж на морі дезвляться, бо ракета годна, тіко запуск з літака. Плюс - пишуть шо наші довели дальність до 40+ км - це не гірше Екзосета ранніх випусків типу того, яким аргентинці пустили на дно Атлантікконвейр і пару есмінців УРО.

zmiyv 5 сентября, 2018
та йому й так пердак порвало, бо за відсутності аргументів, спробував образити співрозмовника.

  • 1