Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ще один тест на відданість кремлю

Порошенко вніс у Верховну Раду проект змін до Конституції України, що закріплює стратегічний курс України на вступ в НАТО і ЄС.

Чи вступимо ми після цього в НАТО? — Ні! Для цього потрібно зробити ще багато роботи, зокрема імплантувати лідерам країн НАТО яйця, щоб вони замість соплєжуйства нарешті змогли приймати важкі, відповідальні рішення, необхідні їхнім країнам і Європі в цілому.

Чи вступимо ми після цього в ЄС? — Ні! Для цього нам самим ще треба дуже багато працювати. Ну і, зрештою, особисто я проти вступу в ЄС, але прийму рішення українців.

Але ці зміни до Конституції потрібні Україні і українцям, бо може вони й не скорочують наш шлях в ЄС і НАТО, але чітко вказують цей напрямок, унеможливлюючи повернення назад.

І як тут не згадати, як в 2014 ху-ло і лавро вимагати відновити так звану "позаблоковість" і закріпити її в Конституції.

Це перше.

І друге:

Коли, після Майдану обирали цей склад ВР, то всі вони, за виключенням лише одіозних ригів кричали про те, що хочуть вступити в ЄС і НАТО. Обіцяли це своїм виборцям. Не виконання цих обіцянок - це черговий плювок в обличчя і глум над своїми виборцями, які в значно переважаючій більшості підтримують інтеграцію в ці структури.

Тому, немає жодних причин, які пояснять чому той чи інший депутат не проголосував/не прийшов/карточка не спрацювала за такі зміни до Конституції.

Що би вони не придумували: "колія заширока", "дата окупації Криму не вказана", "злачинні тарифи", "нема пєнсій по 500 євро і заплат по 5000 євро", "треба нашу Конституцію з народовладдям".

Всі ці тупі відмазки свідчитимуть лише про одне - перед вами справжнісінька маріонетка Кремля.

Mason Lemberg

Tags: Политика
Subscribe
promo skysheep 12:10, yesterday 90
Buy for 1 010 tokens
Сейчас в США бушует 4-я волна ковида, и более 90% всех случаев составляет новый вариант Дельта. В разных штатах разный уровень вакцинации. Это дает возможность наглядно сравнить, как вакцинация влияет на смертность. Для начала отсчета возьмем декабрь 2020, до начала вакцинации. Смертность от…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments