Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ще один тест на відданість кремлю

Порошенко вніс у Верховну Раду проект змін до Конституції України, що закріплює стратегічний курс України на вступ в НАТО і ЄС.

Чи вступимо ми після цього в НАТО? — Ні! Для цього потрібно зробити ще багато роботи, зокрема імплантувати лідерам країн НАТО яйця, щоб вони замість соплєжуйства нарешті змогли приймати важкі, відповідальні рішення, необхідні їхнім країнам і Європі в цілому.

Чи вступимо ми після цього в ЄС? — Ні! Для цього нам самим ще треба дуже багато працювати. Ну і, зрештою, особисто я проти вступу в ЄС, але прийму рішення українців.

Але ці зміни до Конституції потрібні Україні і українцям, бо може вони й не скорочують наш шлях в ЄС і НАТО, але чітко вказують цей напрямок, унеможливлюючи повернення назад.

І як тут не згадати, як в 2014 ху-ло і лавро вимагати відновити так звану "позаблоковість" і закріпити її в Конституції.

Це перше.

І друге:

Коли, після Майдану обирали цей склад ВР, то всі вони, за виключенням лише одіозних ригів кричали про те, що хочуть вступити в ЄС і НАТО. Обіцяли це своїм виборцям. Не виконання цих обіцянок - це черговий плювок в обличчя і глум над своїми виборцями, які в значно переважаючій більшості підтримують інтеграцію в ці структури.

Тому, немає жодних причин, які пояснять чому той чи інший депутат не проголосував/не прийшов/карточка не спрацювала за такі зміни до Конституції.

Що би вони не придумували: "колія заширока", "дата окупації Криму не вказана", "злачинні тарифи", "нема пєнсій по 500 євро і заплат по 5000 євро", "треба нашу Конституцію з народовладдям".

Всі ці тупі відмазки свідчитимуть лише про одне - перед вами справжнісінька маріонетка Кремля.

Mason Lemberg

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments