?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ще один тест на відданість кремлю

Порошенко вніс у Верховну Раду проект змін до Конституції України, що закріплює стратегічний курс України на вступ в НАТО і ЄС.

Чи вступимо ми після цього в НАТО? — Ні! Для цього потрібно зробити ще багато роботи, зокрема імплантувати лідерам країн НАТО яйця, щоб вони замість соплєжуйства нарешті змогли приймати важкі, відповідальні рішення, необхідні їхнім країнам і Європі в цілому.

Чи вступимо ми після цього в ЄС? — Ні! Для цього нам самим ще треба дуже багато працювати. Ну і, зрештою, особисто я проти вступу в ЄС, але прийму рішення українців.

Але ці зміни до Конституції потрібні Україні і українцям, бо може вони й не скорочують наш шлях в ЄС і НАТО, але чітко вказують цей напрямок, унеможливлюючи повернення назад.

І як тут не згадати, як в 2014 ху-ло і лавро вимагати відновити так звану "позаблоковість" і закріпити її в Конституції.

Це перше.

І друге:

Коли, після Майдану обирали цей склад ВР, то всі вони, за виключенням лише одіозних ригів кричали про те, що хочуть вступити в ЄС і НАТО. Обіцяли це своїм виборцям. Не виконання цих обіцянок - це черговий плювок в обличчя і глум над своїми виборцями, які в значно переважаючій більшості підтримують інтеграцію в ці структури.

Тому, немає жодних причин, які пояснять чому той чи інший депутат не проголосував/не прийшов/карточка не спрацювала за такі зміни до Конституції.

Що би вони не придумували: "колія заширока", "дата окупації Криму не вказана", "злачинні тарифи", "нема пєнсій по 500 євро і заплат по 5000 євро", "треба нашу Конституцію з народовладдям".

Всі ці тупі відмазки свідчитимуть лише про одне - перед вами справжнісінька маріонетка Кремля.

Mason Lemberg

Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
novaculaextremo 3 сентября, 2018
Ну, Лемберг перегибает однозначно - не только лишь кремлины могут гундеть про злочинну владу, много кто может. Это отработанная тактика нашего и не только политикума для консолидации своего лохтората. В общем-то, это вообще всюду так - тот же Трумп в США постоянно хуесосил всякие абамакэры, чем набивал себ очки в глазах своей ЦА.

Другой вопрос, что вот голосовать против этих правок - да, будут или совсем уж охуевшие охочие до власти мудаки, или те, у кого московский кулак в жопе торчит.

igorsova 3 сентября, 2018
А от ніхуя.
Якщо хтось бризкає слюною на президента України так само як і Кремль, то між тією особою і кремлем можна сміливо ставити знак рівності, бо ви не помилитесь.

Edited at 2018-09-03 20:02 (UTC)

r_ice 3 сентября, 2018
Дорогу осилит идущий. Дерзайте.

py_viii_py 3 сентября, 2018
"зокрема імплантувати лідерам країн НАТО яйця, щоб вони замість соплєжуйства нарешті змогли"

Чтобы они наконец смогли "прийти и порядок навести" в Украине :)

Daria Nesterova 3 сентября, 2018
Русская свинья, ты знаешь, где твое место.

e_1_off 3 сентября, 2018

Чтобы они навели порядок на расее.


izhnets 3 сентября, 2018
Я би обмежився вступом до НАТО

chumuhrey 3 сентября, 2018

Нужно закрпеление России как агрессора с ограничениями на финансирование партий и вообще присутствя российского капитала в прикорме Медведчуков и Юлек. До момента вовзрата всех территорий Украины.


larengo 3 сентября, 2018
На рахунок незворотності ха-ха. Допустимо прийняли в 300+ голосів. Так і відмінити можна в 300+ голосів, те що зараз в проросійських нема такої кількості в ВР ще не означає що цього не може бути в майбутньому. Крім того навіть це не обов'язково, достатньо буде ухвали Конституційного суду що закон суперечить Конституції або прийнятий з порушенням процедури, коротше маючи ручний КС, зачіпку знайдуть.

centreedge 3 сентября, 2018
ну да . иди счас и попробуй отмени безвиз - думаю чьто сразу встретишься с кабзоном и захарастом

river74d 3 сентября, 2018
блять, надо мне идти министром ДНР........заебало уже всё 

rvun 3 сентября, 2018
Вони там одноразові. Подумай. Все ж це сумнівні знання - знати, яке на смак твоє праве яєчко, а те, шо в результаті їм нагодують - навіть не сумлівайся.

ban_derivets 3 сентября, 2018
Если научимся и сделаем, то, скорее всего, Евросоюз сами к себе крепить будем :) Работу с людями делать надо. Совок выпиздить. Через тернии к звездам.

Edited at 2018-09-03 18:07 (UTC)

  • 1