?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Публікую:

— список журналістів 1+1, які відреагували і жорстко засудили використання телеканалом політичих темників, джинси і заказухи.
— список журналістів 1+1, які звільнилися з телеканалу в знак протесту проти участі путіна з жіночими статевими органами в шоу "танці со звьоздами"
— список журналістів ньюз вані, які звільнилися з телеканалу в знак протесту проти того, що їхні дупи передали під контроль портнова
— список журналістів, які публічно засудили ньюз ваню, наклали на телеканал анафему, об'явили тотальний бойкот всьому, що стосується телеканалу...Також хочу вибачитися перед повіями, за те що порівнював з ними журналістів.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dimon_trigger 31 августа, 2018
путіна з жіночими статевими органами в шоу

WtF?!


їхні дупи передали під контроль портнова

дно....

igorsova 31 августа, 2018
Голосом диктора: дивіться 1+1, телеканал путінської пропаганди!

dimon_trigger 31 августа, 2018
а ну нна....
я занадто ціную своє життя, щоб витрачати його на тілівізір.

igorsova 31 августа, 2018
Твої звички ніяк не впивають на факт того що 90 відсотків сільського населення, а також людей за 50 черпають інформацію саме з ТБ.

o_o_a 31 августа, 2018
Поправочка, 1+1 належить Коломойському, тож і говорить він ротом Бєні. Коли Бєні вув вигідний Майдан, то на плюсах його усіляко підтримували, на відміну від того ж Інтера. Пізніше цей канал піарив Саакашвілі. А коли Бєні стало по дорозі з Пуйлом, там заговорили ротом кацапської пропаганди.

Хочете знати що у Бєні на умі, дивіться плюси, свори Януковоща - інтер, і т.д.

igorsova 31 августа, 2018
А хіба приналежність каналу Коломойському якось заперечує його як канал потрапляння на телеекрани українців путінської пропаганди?

Edited at 2018-08-31 23:21 (UTC)

flaming_beara 31 августа, 2018
Самочка Медведчука.

zzhulikk 31 августа, 2018
Посмотрел, кстати, интервью Медведчука на 112. Матерый человечище! И знатный тролль.

coder_in_ua 31 августа, 2018
подрочил, набутылка?

igorsova 31 августа, 2018
Так, Медведчук ще та фсбшна сука ...

0lenka 31 августа, 2018
Забавно, что он не глуп - в обычном клиническом смысле. Он даже по-своему умен. Что его подводит раз за разом, уже двадцать лет политической карьеры возит мордой по столу - так это несоответствие реальной картине мира. Довольно типичный случай убеждения «йа знаю расклады, йа знаю нужных людей, йа разбираюсь в подоплеке и закулисе, не то что разные там идеалисты хреновы», которое уводит человека все дальше и дальше в дебри шизофрении - с закономерным концом.
Хуйло такой же, кстати.

Edited at 2018-08-31 08:23 (UTC)

lighthole 31 августа, 2018
ну тут такое дело. Он верит в себя, свои силы и силы того кто его поддерживает. Так что зря вы недооцениваете этого мудака. Он станет не опасным только когда хором споет с кобзоном в караоке. в идеале еще и с вовой.

0lenka 31 августа, 2018
Ну конечно же, он опасен, как любая обезьяна с гранатой. Просто он уже фактически труп: вопрос только в том, сколько он за собой утянет.

lighthole 31 августа, 2018
пока в помощь к кобзону отправился спец по курям.

rimo_blade 31 августа, 2018
кацап, жиденько как-то

justice_i 31 августа, 2018
Що ще можна добавити? Вчора по 1+1 побачив новину про презентацію фільму Сергія Лозниці "Донбас" в Каннах, в Німеччині, і ще десь там. Кілька слів від режисера фільму, короткий переказ суті фільму, реакція глядачів, і т.д.
Дивимось на відео, з 1.12 закадровий голос дикторки 1+1:
...фільи Донбас ігровий, утім заснований на документальних матеріалах, розповідях очевидців чи відеороликах, які викладають у мережу жителі (увага!!!!) невизнаних республік!!!!
Ви це чули??? Не "окупованих територій", не "територій, підконтрольних бандформуванням", не "територій, підконтрольних терористичним угрупуванням" , не "територій, підконтрольних російсько-терористичним військам", а вже відразу проскакує "невизнана республіка"!!! А гімна на патичку не хочуть???
Це питання можна якось розкрутити? Як мінімум, журналіст (закадровий диктор) повинен після такого попрощатися з роботою, а то й не сам, а з начальством - редактором випуску, чи хтпм в них відповідає за це.
Ага, ссилка на відео тут, якщ піде, попереду треба дописати тсн.юа, і забрати пробіли: /video/ video-novini/ ukrayinskiy-film-donbas-stav-pretendentom-na-oskar. html

Джон Ланкастер 31 августа, 2018
не зрозумів, тобто вони запрошують хуйла на програму?

Edited at 2018-08-31 08:01 (UTC)

akkaknnebekaize 31 августа, 2018

Його куму, котра "Гардіцца, что єйо дочь крєстил ВВП!"


(Анонимно) 31 августа, 2018
Ото пана Лемберга порвало! Чи то йому 5 років, що він досі вважав, що є десь назалежні ЗМІ та журналісти?
А от державному регулятору не завадило хоча б пригрозити анулювання ліцензії за ті часом відверто серпарські випади 1+1, інтера, нтн та інших. А той очільник міністерства інформполітики взагалі якийсь зіцпредседатель - якщо його міністрство ліквідувати то держава принаймні гроші зекономить.

trots1991 31 августа, 2018
«Також хочу вибачитися перед повіями, за те що порівнював з ними журналістів»
+++
Чем больше я смотрю на журнашлюх, тем больше уважая обычных проституток...

ban_derivets 31 августа, 2018
"Свято" место пусто не бывает. Вот поэтому и список такой получился. Люди гибнут за металл :)

alexodon3 31 августа, 2018
-список журналістів пятого каналу, які звільнилися з телеканалу в знак протесту проти того, що їм платять зарплати у конвертах, та хозяїн каналу має вплив на іх діяльність.

  • 1