Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

«ДемСокира» запрошує усіх на вечір емпатії

Партія «Демократична Сокира» хоче висловити свій жаль з приводу смерті Йосипа Кобзона. Точніше, з приводу того, що він, активний пропагандист війни на Донбасі і окупації українського Криму, помер не на лаві підсудних і не у тюрмі.

Тож, продовжуючи традиції щиросердних українських громадян, партія «Демократична Сокира» пропонує усім бажаючим долучитися до флешмобу «Highway to piramidka» і покласти до посольства Російської Федерації у Києві дитячі пірамідки на згадку про Кобзона.

Чому саме підрамідки — тому що історія із Кобзоном, який подарував копієчну пірамідку хворому на рак хлопчику, вже досить давно стала легендарною.

(Спочатку ми хотіли принести до посольства обгорілих бурятів на згадку про не менш легендарну історію із Кобзоном, але на складах партії не знайшлося потрібної кількості обгорілих бурятів.)

Тож партія «ДемСокира» чекає усіх завтра, 31 серпня, о 18:00 біля посольства РФ у Києві за адресою: Повітрофлотський проспект, 27 (район станції метро «Вокзальна»).

Пірамідки приносьте із собою. Бурятів теж.

Лок’тар огар!

Tags: ДемСокира
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 57 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →