Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Се зубожіння!

647 тисяч автомобілів було поставлено на перший облік (у 2018 році — прим.ред), тобто це або нові авто, або щойно пригнані авто.

В першій десятці кемрі і пасат зовсім не економ клас)))Щороку в Україні здійснюється понад мільйон реєстраційних операцій, зокрема, у 2017 їх було 1 415 512. Дослідити реальний стан українського авторинку та якісно змінити його майбутнє відтепер можна у кілька кліків.

Вперше в Україні Головний сервісний центр МВС оприлюднив відкриті дані про первинну реєстрацію авто на національному порталі data.gov.ua. На основі цих даних створено простий та зручний у користуванні сервіс, що надає доступ до інформації, починаючи з 2013 року. Актуалізація інформації здійснюватиметься щомісячно.

Звідси

via Ярослав Сікора

Tags: Ух ты!, Хорошие новости, Экономика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 27 comments