Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Се зубожіння!

647 тисяч автомобілів було поставлено на перший облік (у 2018 році — прим.ред), тобто це або нові авто, або щойно пригнані авто.

В першій десятці кемрі і пасат зовсім не економ клас)))Щороку в Україні здійснюється понад мільйон реєстраційних операцій, зокрема, у 2017 їх було 1 415 512. Дослідити реальний стан українського авторинку та якісно змінити його майбутнє відтепер можна у кілька кліків.

Вперше в Україні Головний сервісний центр МВС оприлюднив відкриті дані про первинну реєстрацію авто на національному порталі data.gov.ua. На основі цих даних створено простий та зручний у користуванні сервіс, що надає доступ до інформації, починаючи з 2013 року. Актуалізація інформації здійснюватиметься щомісячно.

Звідси

via Ярослав Сікора

Tags: Ух ты!, Хорошие новости, Экономика
Subscribe

promo skysheep 12:10, yesterday 90
Buy for 1 010 tokens
Сейчас в США бушует 4-я волна ковида, и более 90% всех случаев составляет новый вариант Дельта. В разных штатах разный уровень вакцинации. Это дает возможность наглядно сравнить, как вакцинация влияет на смертность. Для начала отсчета возьмем декабрь 2020, до начала вакцинации. Смертность от…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 27 comments