?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ой, а я и забыла (с)

просто Дмитро Гнап "забув" дописати у свій пост один "дуже малозначимий" момент:просто, якщо вказати, що мати загиблого хлопця взяла грошову компенсацію і відмовилась від позову, то 6600 поширень (вже 9 тис, — прим.ред) у Дмитра Гнапа вже не буде.

P.S. уточнюю, бо були запитання: замовчування важливої інформації у наведеному скріні (+ інформації про те, що прокуратура буде подавати касаційну скаргу — скрін нижче) — це не вірно, це дно. Я ніяким чином не виступаю на захист водія, мені теж не зрозуміло, як можна отримати умовний при втечі з місця аварії, наслідком якої стала смерть, і тут чекатиму фахових коментарів. Мій пост про те, що Дмитро Гнап — примітивний маніпулятор, і він так і не змінив пост.Богдан Карпенко


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
larengo 29 августа, 2018
Тиск на жертву зовсім не розглядаєш. Приходить тато або татів друг і спокійним тоном пояснює АБО АБО - АБО берете гроші і заявляте що нема претензій АБО подумайте що у вас ще є діти і рідні люди.
Я звичайно не переконаний що це тут саме такий випадок, може дійсно батьки з атрофованим сумлінням і почуттям гідності, але що це міняє. А завтра воно вийде на волю і охуєвше від безкарності п'яне ще когось задавить, а що, можна ж порішати, чого боятися.
Ну і таке зовсім скромне питання, а якщо б задавив сироту у якого нема рідних або бездомного або якусь іншу самотню людину, то получається все ок, претензій ж ніхто не висуне, можна відпускати, хай гуляє, така логіка?

Edited at 2018-08-29 19:51 (UTC)

  • 1