?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ой, а я и забыла (с)

просто Дмитро Гнап "забув" дописати у свій пост один "дуже малозначимий" момент:просто, якщо вказати, що мати загиблого хлопця взяла грошову компенсацію і відмовилась від позову, то 6600 поширень (вже 9 тис, — прим.ред) у Дмитра Гнапа вже не буде.

P.S. уточнюю, бо були запитання: замовчування важливої інформації у наведеному скріні (+ інформації про те, що прокуратура буде подавати касаційну скаргу — скрін нижче) — це не вірно, це дно. Я ніяким чином не виступаю на захист водія, мені теж не зрозуміло, як можна отримати умовний при втечі з місця аварії, наслідком якої стала смерть, і тут чекатиму фахових коментарів. Мій пост про те, що Дмитро Гнап — примітивний маніпулятор, і він так і не змінив пост.Богдан Карпенко


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
nolur_ilot 29 августа, 2018
Яке покарання, якщо сім’я взяла гроші? Якщо рідна мама не вважає вбивство сина серйозною проблемою, то хто їм лікар?

larengo 29 августа, 2018
Тиск на жертву зовсім не розглядаєш. Приходить тато або татів друг і спокійним тоном пояснює АБО АБО - АБО берете гроші і заявляте що нема претензій АБО подумайте що у вас ще є діти і рідні люди.
Я звичайно не переконаний що це тут саме такий випадок, може дійсно батьки з атрофованим сумлінням і почуттям гідності, але що це міняє. А завтра воно вийде на волю і охуєвше від безкарності п'яне ще когось задавить, а що, можна ж порішати, чого боятися.
Ну і таке зовсім скромне питання, а якщо б задавив сироту у якого нема рідних або бездомного або якусь іншу самотню людину, то получається все ок, претензій ж ніхто не висуне, можна відпускати, хай гуляє, така логіка?

Edited at 2018-08-29 19:51 (UTC)

  • 1