?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ой, а я и забыла (с)

просто Дмитро Гнап "забув" дописати у свій пост один "дуже малозначимий" момент:просто, якщо вказати, що мати загиблого хлопця взяла грошову компенсацію і відмовилась від позову, то 6600 поширень (вже 9 тис, — прим.ред) у Дмитра Гнапа вже не буде.

P.S. уточнюю, бо були запитання: замовчування важливої інформації у наведеному скріні (+ інформації про те, що прокуратура буде подавати касаційну скаргу — скрін нижче) — це не вірно, це дно. Я ніяким чином не виступаю на захист водія, мені теж не зрозуміло, як можна отримати умовний при втечі з місця аварії, наслідком якої стала смерть, і тут чекатиму фахових коментарів. Мій пост про те, що Дмитро Гнап — примітивний маніпулятор, і він так і не змінив пост.Богдан Карпенко


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vasylb 29 августа, 2018
Ні, не може. Рішення суду першої інстанції це підтверджує.

(Удалённый комментарий)
vasylb 29 августа, 2018
//Що не так з суддєю?

1) Отримання неправомірної винагороди від підсудного. Це моя суб'єктивна думка. Впевнений на 90%. Це кримінальний злочин.
2) Невідповідність доходів рівню витрат. Проблеми із декларацією. Особисто не перевіряв, впевнений на 80%. Це теж кримінальний злочин.
3) Застосування пом'якшувальних обставин і незастосування обтяжуючи:
- пішохід був збитий на пішохідному переході
- водій ВТІК з місця ДТП, залишивши пішохода помирати

(Удалённый комментарий)
vasylb 29 августа, 2018
//1 і 2. То, хоч на 100% будьте впевнені, залишається Вашою суб'єктивною думкою.

Не може бути, справді??? Ото ви мене просвітили...
По суті моєї відповіді на питання "Що не так з суддею?" є реальні сумніви???

Ваша думка про недоцільність широкого діапазону покарання неправильна. Завтра подібне може статись з вами: із-за припаркованого авто вискочить дитина на дорогу. Шансів відреагувати у вас не буде. Реально ви практично нічого не порушили, але будете визнані винні, оскільки формально "не врахували дорожню ситуацію (наявність припаркованого авто) і не знизили швидкість до 20-30 км/год". Тому суддя повинен мати можливість присудити мінімальний строк за формальне порушенення і максимальний за нахабну їзду по зустрічній безпосередньо на світлофорі із переходом.
Проблема у нас не в карному кодексі, проблема у людях, які повинні його застосовувати.

  • 1