?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ой, а я и забыла (с)

просто Дмитро Гнап "забув" дописати у свій пост один "дуже малозначимий" момент:просто, якщо вказати, що мати загиблого хлопця взяла грошову компенсацію і відмовилась від позову, то 6600 поширень (вже 9 тис, — прим.ред) у Дмитра Гнапа вже не буде.

P.S. уточнюю, бо були запитання: замовчування важливої інформації у наведеному скріні (+ інформації про те, що прокуратура буде подавати касаційну скаргу — скрін нижче) — це не вірно, це дно. Я ніяким чином не виступаю на захист водія, мені теж не зрозуміло, як можна отримати умовний при втечі з місця аварії, наслідком якої стала смерть, і тут чекатиму фахових коментарів. Мій пост про те, що Дмитро Гнап — примітивний маніпулятор, і він так і не змінив пост.Богдан Карпенко


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
trots1991 29 августа, 2018
Є ще «революційна необхідність»😊

(Удалённый комментарий)
trots1991 29 августа, 2018
Це я образно😊
Мені теж не подобається, але у даному випадку - вона таки є.
Звичайно зараз вже пізно для таких «надзвичайних» заходів - це треба було робити «не отходя от кассы»...
Але щось робити треба, до того-ж жорстко та серьозно. Щонайменше - часткове зняття недоторканості ± окремий «суд для суддів», в якоу будуть люди не з їх касти.

(Удалённый комментарий)
trots1991 29 августа, 2018
"Розумієте, це класно все звучить і абсолютно відповідає моїм думкам з цього приводу... рочків так 15-20 тому. Ну, коли була "Україна без Кучми", я теж в цьому руслі думав. Потім зрозумів, що від моїх "глобальних" думок владі ані холодно, ані гаряче." - так просрали "здобуття революції" що тоді. що зараз... :(
Що владі на думку окремої людини все одно - 100%, і це майже нормально. А от на думку мільйонів - не повинно бути "ані холодно, ані гаряче". Якщо це так - хуйова влада. Як казав Митець - "пробзділо шось у датському князівстві"" :)


"Наприклад, з цього приводу, мені здається, було б рішенням законодавчо закріпити заборону зменшення покарання, при відсутності згоди реального потерпілого, а не його родичів, а у випадку смерті така відсутність згоди вважатиметься автоматичною. Плюс, акцентувати увагу на суспільній небезпечності злочину, що теж унеможливить зменшення терміну ув'язнення." - це окремий випадок. Я мав на увазі, перш за все, корупційні та економічні злочини, + тяжкі та особливо тяжкі, + цивільні та господарські справи на великі суми.
Щодо "неможливості зменшенняя покарання" - не впевнений що це вірно, особливо для подібних, "випадкових" справ: загиблому від жорсткого покарання невільного "вбивці" краще не стане, а от його родичам допомога може бути дуже корисна.
Доречі, "вбивство через необережність" (3-5 років, до того-ж, як правило, лише обмеження волі ) не є тяжким злочином . А залишення місця ДТП - то взагалі адміністративне правопорушення. Тобто взагалі-то у даному випадку суддя прийняв рішення в межах закону.

"Також ввести кримінальну відповідальність за факт керування транспортним засобом в стані будь-якого сп'яніння" - а це вже перебор! О_о Або треба вводити норму не менше 1,0 проміле, щоб виключити помилки та зловживання з боку поліції.
У нас вже зараз покарання за "пянку за кермом" більш ніж достатнє. Інша справа - відсутність невідворотності такого покарання.

  • 1