?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ой, а я и забыла (с)

просто Дмитро Гнап "забув" дописати у свій пост один "дуже малозначимий" момент:просто, якщо вказати, що мати загиблого хлопця взяла грошову компенсацію і відмовилась від позову, то 6600 поширень (вже 9 тис, — прим.ред) у Дмитра Гнапа вже не буде.

P.S. уточнюю, бо були запитання: замовчування важливої інформації у наведеному скріні (+ інформації про те, що прокуратура буде подавати касаційну скаргу — скрін нижче) — це не вірно, це дно. Я ніяким чином не виступаю на захист водія, мені теж не зрозуміло, як можна отримати умовний при втечі з місця аварії, наслідком якої стала смерть, і тут чекатиму фахових коментарів. Мій пост про те, що Дмитро Гнап — примітивний маніпулятор, і він так і не змінив пост.Богдан Карпенко


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vasylb 29 августа, 2018
Розкаявся, заплатив гроші мамі - і все, їдь дальше збивати людей на переходах. І пофіг, що в Харкові просто катастрофічна ситуація з такими ДТП, збивання людей на переходах давно стало рутиною... просто задавити людину на переході вже навіть не так круто, крутіше при тому ще здійснювати обгін на переході!!! Вилітання авто на зупинки і тротуари із смертями 5-8 пішоходів - теж ставалось вже не раз. Одного такого героя, який задавив насмерть тьму народу на зупинці біля залізничного вокзалу через декілька років знову зловили п'яним за кермом... І ЩО??? Маєш бабло - роби що хочеш.

Шкода, що автора блога так турбує якись Гнап, і зовсім нема жодних коментарів стосовно відсутності реального правосуддя. Після суддівської реформи, після люстрацій, після здачі суддями декларацій, яких ніхто не перевіряє... Звичайно це все порожні слова нічим не підкріплені, але мені видається, що для такого гуманного ставлення більше значення мала "компенсація" суддям.

(Удалённый комментарий)
vasylb 29 августа, 2018
Ні, не може. Рішення суду першої інстанції це підтверджує.

(Удалённый комментарий)
vasylb 29 августа, 2018
//Що не так з суддєю?

1) Отримання неправомірної винагороди від підсудного. Це моя суб'єктивна думка. Впевнений на 90%. Це кримінальний злочин.
2) Невідповідність доходів рівню витрат. Проблеми із декларацією. Особисто не перевіряв, впевнений на 80%. Це теж кримінальний злочин.
3) Застосування пом'якшувальних обставин і незастосування обтяжуючи:
- пішохід був збитий на пішохідному переході
- водій ВТІК з місця ДТП, залишивши пішохода помирати

(Удалённый комментарий)
vasylb 29 августа, 2018
//1 і 2. То, хоч на 100% будьте впевнені, залишається Вашою суб'єктивною думкою.

Не може бути, справді??? Ото ви мене просвітили...
По суті моєї відповіді на питання "Що не так з суддею?" є реальні сумніви???

Ваша думка про недоцільність широкого діапазону покарання неправильна. Завтра подібне може статись з вами: із-за припаркованого авто вискочить дитина на дорогу. Шансів відреагувати у вас не буде. Реально ви практично нічого не порушили, але будете визнані винні, оскільки формально "не врахували дорожню ситуацію (наявність припаркованого авто) і не знизили швидкість до 20-30 км/год". Тому суддя повинен мати можливість присудити мінімальний строк за формальне порушенення і максимальний за нахабну їзду по зустрічній безпосередньо на світлофорі із переходом.
Проблема у нас не в карному кодексі, проблема у людях, які повинні його застосовувати.

  • 1