?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ой, а я и забыла (с)

просто Дмитро Гнап "забув" дописати у свій пост один "дуже малозначимий" момент:просто, якщо вказати, що мати загиблого хлопця взяла грошову компенсацію і відмовилась від позову, то 6600 поширень (вже 9 тис, — прим.ред) у Дмитра Гнапа вже не буде.

P.S. уточнюю, бо були запитання: замовчування важливої інформації у наведеному скріні (+ інформації про те, що прокуратура буде подавати касаційну скаргу — скрін нижче) — це не вірно, це дно. Я ніяким чином не виступаю на захист водія, мені теж не зрозуміло, як можна отримати умовний при втечі з місця аварії, наслідком якої стала смерть, і тут чекатиму фахових коментарів. Мій пост про те, що Дмитро Гнап — примітивний маніпулятор, і він так і не змінив пост.Богдан Карпенко


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
larengo 29 августа, 2018
Ну і ти явно лицеміриш, зараз пишеш що він по блату рівніше від інших, а коментом вище, що буде шарахатися від вітру.
Чого шарахатися, він ці 3 роки споуійно собі і далі буде їздити, а якщо щось, то можна просто в Єреван виїхати та й по всьому.

tank_ua 29 августа, 2018
угу, только с судимостью ему загран сделать нельзя и выехать, соответственно, тоже.

tank_ua 29 августа, 2018
я говорю о том, как должно быть.
А как есть - дык 40 лет пустыни еще не кончились.

larengo 29 августа, 2018
Тобто розуміючи що він при потребі закон обійде і порішає, ти все одно пропонуєш його випустити і хай гуляє, ні я таки з твоєю характеристикою вище не помилився.

tank_ua 29 августа, 2018
тебе в рашку - там гулаги любят.

А я про Брейвика пока пойду почитаю, мне в ту сторону. С разными днями открытых дверей в тюрьме и пр. и пр. и пр.

larengo 29 августа, 2018
Вимагати справедливого покарання для вбивці - це виявляється тягнути в гулаг, ну ок, сенсу продовжувати цей діалог дійсно не бачу.

nolur_ilot 29 августа, 2018
Яке покарання, якщо сім’я взяла гроші? Якщо рідна мама не вважає вбивство сина серйозною проблемою, то хто їм лікар?

larengo 29 августа, 2018
Тиск на жертву зовсім не розглядаєш. Приходить тато або татів друг і спокійним тоном пояснює АБО АБО - АБО берете гроші і заявляте що нема претензій АБО подумайте що у вас ще є діти і рідні люди.
Я звичайно не переконаний що це тут саме такий випадок, може дійсно батьки з атрофованим сумлінням і почуттям гідності, але що це міняє. А завтра воно вийде на волю і охуєвше від безкарності п'яне ще когось задавить, а що, можна ж порішати, чого боятися.
Ну і таке зовсім скромне питання, а якщо б задавив сироту у якого нема рідних або бездомного або якусь іншу самотню людину, то получається все ок, претензій ж ніхто не висуне, можна відпускати, хай гуляє, така логіка?

Edited at 2018-08-29 19:51 (UTC)

yizhack 29 августа, 2018
только с судимостью ему загран сделать нельзя и выехать, соответственно, тоже.(с)

Тю. Почему ? Тот же кейс применяем к ситуации с заграном и нужный судья "на підставі професійної правосвідомості та за своїм внутрішнім переконанням" разрешает все что нужно. Что это у вас за закостенелое аппелирование судя по всему таки к законам и нормам ... "нельзя выехать". "Ширше" на мир смотреть надо, "ширше" ! :)

tank_ua 30 августа, 2018
потому что даже суд действует в рамках полномочий. шырше шыршего не бывает

yizhack 30 августа, 2018
ЧудесТные полномочия - действовать не согласно законц а согласно своему внутреннему ощущению. Не, правда. Браво, чо.

Страна равных возможностей вырисовывается шопиздец. Сумел повлиять на богатый внутренний мир судьи - гуляешь на свободе. Не сумел ? Ну чо уж тут уж - отвечай преступник по закону ! )

tank_ua 30 августа, 2018
ты идиот? не надоело воду в ступе хуярить?

у суда есть полномочия (прописанные во всех проц. кодексах, законе о судоустройстве и т.д. и т.п.)
И в рамках этих полномочий судья имеет право действовать как хочет - для этого судья и нужен, иначе было бы все автоматом - 3 колоска = 3 года, 10 колосков = расстрел.

yizhack 30 августа, 2018
То есть идиот - я, а человек который утверждает что отпустить за убийство человека - это В РАМКАХ ПОЛНОМОЧИЙ судьи - не идиот ? Ну, если так, то это объясняет дохуя всего не меняющегося у нас в стране третий десяток лет.

tank_ua 30 августа, 2018
ладно, с тебя денег за ликбез не возьму:

УК:

286. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами
2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження,-
караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого

Стаття 65. Загальні засади призначення покарання
3. Підстави для призначення більш м'якого покарання, ніж це передбачено відповідною статтею Особливої частини цього Кодексу за вчинений злочин, визначаються статтею 69 цього Кодексу.

Стаття 66. Обставини, які пом'якшують покарання

1. При призначенні покарання обставинами, які його пом'якшують, визнаються:
1) з'явлення із зізнанням, щире каяття або активне сприяння розкриттю злочину; - БЫЛО
2) добровільне відшкодування завданого збитку або усунення заподіяної шкоди; - БЫЛО
2-1) надання медичної або іншої допомоги потерпілому безпосередньо після вчинення злочину;
3) вчинення злочину неповнолітнім;
4) вчинення злочину жінкою в стані вагітності;
5) вчинення злочину внаслідок збігу тяжких особистих, сімейних чи інших обставин; - ДЯДЯ ВАНО НАХУЙ ПОСЛАЛ
6) вчинення злочину під впливом погрози, примусу або через матеріальну, службову чи іншу залежність;
7) вчинення злочину під впливом сильного душевного хвилювання, викликаного неправомірними або аморальними діями потерпілого;
8) вчинення злочину з перевищенням меж крайньої необхідності;
9) виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації, поєднане з вчиненням злочину у випадках, передбачених цим Кодексом.

2. При призначенні покарання суд може визнати такими, що його пом'якшують, і інші обставини, не зазначені в частині першій цієї статті.


Это тебе о первом решении, по которму ему дали срок. А вот тебе оттуда же про апеляшку:

Стаття 75. Звільнення від відбування покарання з випробуванням

1. Якщо суд, крім випадків засудження за корупційний злочин, при призначенні покарання у виді виправних робіт, службового обмеження для військовослужбовців, обмеження волі, а також позбавлення волі на строк не більше п'яти років, враховуючи тяжкість злочину, особу винного та інші обставини справи, дійде висновку про можливість виправлення засудженого без відбування покарання, він може прийняти рішення про звільнення від відбування покарання з випробуванням.

2. Суд приймає рішення про звільнення від відбування покарання з випробуванням у випадку затвердження угоди про примирення або про визнання вини, якщо сторонами угоди узгоджено покарання у виді виправних робіт, службового обмеження для військовослужбовців, обмеження волі, позбавлення волі на строк не більше п'яти років, а також узгоджено звільнення від відбування покарання з випробуванням.

3. У випадках, передбачених частинами першою, другою цієї статті, суд ухвалює звільнити засудженого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом визначеного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки. Тривалість іспитового строку та обов'язки, які покладаються на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням, визначаються судом.

4. Іспитовий строк встановлюється судом тривалістю від одного року до трьох років.


не сильно дохуя букв, не? суд в рамках полномочий?

  • 1