?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ой, а я и забыла (с)

просто Дмитро Гнап "забув" дописати у свій пост один "дуже малозначимий" момент:просто, якщо вказати, що мати загиблого хлопця взяла грошову компенсацію і відмовилась від позову, то 6600 поширень (вже 9 тис, — прим.ред) у Дмитра Гнапа вже не буде.

P.S. уточнюю, бо були запитання: замовчування важливої інформації у наведеному скріні (+ інформації про те, що прокуратура буде подавати касаційну скаргу — скрін нижче) — це не вірно, це дно. Я ніяким чином не виступаю на захист водія, мені теж не зрозуміло, як можна отримати умовний при втечі з місця аварії, наслідком якої стала смерть, і тут чекатиму фахових коментарів. Мій пост про те, що Дмитро Гнап — примітивний маніпулятор, і він так і не змінив пост.Богдан Карпенко


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
larengo 29 августа, 2018
Тобто логіка Ібігданчика і підспівуючих тут дебілів така, давити людей можна - давити людей можна, головне щоб ні в кого претензій не було, ну охуїти. А самотніх получається взагалі пачками можна вбивати, претензій точно ж ніхто висувати не буде.

serega_vrn 29 августа, 2018
держите провокатора Кремля!

zz_z_z 29 августа, 2018
Хуесос, ты понимаешь, что есть досудебное урегулирование. Но с другйо стороны есть прокуратура и соотв. тяжесть преступления предусматривает ведение уголовного дела независимо от претензий или их отсутствия.
Нет, хуесос, вернее да - ты все понимаешь. Но тебе надо быть хуесосом.

larengo 29 августа, 2018
Хуєсос, на практиці конкретно в цьому випадку мотивацією суду для зміни вироку був якраз відкуп батькам, так що все вище написане можеш собі засунути в сраку, закони в нас є, але вони не виконуються, точніше виконуються не для всіх, так що йди нахуй разом з іншими захисничками.

zz_z_z 30 августа, 2018
Нет ты. Два хуесоса.

Edited at 2018-08-30 07:59 (UTC)

  • 1