?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ой, а я и забыла (с)

просто Дмитро Гнап "забув" дописати у свій пост один "дуже малозначимий" момент:просто, якщо вказати, що мати загиблого хлопця взяла грошову компенсацію і відмовилась від позову, то 6600 поширень (вже 9 тис, — прим.ред) у Дмитра Гнапа вже не буде.

P.S. уточнюю, бо були запитання: замовчування важливої інформації у наведеному скріні (+ інформації про те, що прокуратура буде подавати касаційну скаргу — скрін нижче) — це не вірно, це дно. Я ніяким чином не виступаю на захист водія, мені теж не зрозуміло, як можна отримати умовний при втечі з місця аварії, наслідком якої стала смерть, і тут чекатиму фахових коментарів. Мій пост про те, що Дмитро Гнап — примітивний маніпулятор, і він так і не змінив пост.Богдан Карпенко


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
for_l_j 29 августа, 2018
Конкретно тут - никаким. Если говорить вообще, то это всё по сути карательные органы и именно реформ в них ждали больше всего.

rvun 29 августа, 2018
А нашо писати за поліцію, якшо в цьому випадку вона ніяким боком. А якшо реформу провалено - то не могли б ви надати якісь критерії, за якими ви визначили її ефективність. А то чота це на фігурний свист схоже.

larengo 29 августа, 2018
Вона не ніяким боком хоча б через те що це Харків - рідне місто нашого міністра МВС і міністр з пацаном з одної нац. меншини.

rvun 29 августа, 2018
А хто затримав цього нацмена? Сам прийшов чи поліцаї скрутили? Якшо поліцаї - то нашо нести хуйню оцю шо ви несете?

tank_ua 29 августа, 2018
дурик штоле?

с какого перепуга суды у нас относятся к карательным органам? ты в 36 году не застрял часом? суд - вообще отдельная ветвь власти.

да и карательных органов не существует, есть правоохранительные.

  • 1