?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Інтелект, критичне мислення, медіаграмотність, ага...

92 тисячі поширень інформації про жінку з чоловіком в ауді на польських номерах.

92 тисячі!Roman Golubovsky

А зараз серйозно. Коли я бачу, як сотня тисяч українців, десятки моїх друзів, поширюють, відверт, тупу, примітивну, однокліткову хрєнь про викрадення дітей по Україні, я починаю вірити, що ця країна проголосує не лише за Тимошенко чи Медведчука, але й за хуйла, якщо той буде балотуватися. 2018 рік. Давайте почнемо трішечки думати, перевіряти, співставляти факти. Бо інакше нам піздєц - задушать, як сліпих котят. Я дуже серйозно.

Андрій Ганусич


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yellowblueflag 28 августа, 2018
Андрій Ганусич - давайте не будемо "почнемо трішечки думати, перевіряти, співставляти факти", а почнемо брати відповідальність "думати" за тих хто не "може/хоче":
1. "прямо" - за батьків - "ви ж мене виховали, тому я і "вибираю" як жити далі мені і моїм дітям. Допоможіть мені - вашому сину/доньці
2. "опосередковано" - 300 грн на рило (і це в Києві !) "виключає" ("пАход в кабак" ) такого "ізбіратєля" - якшо нема (досить нормальна стуація) - спитай у відомих хлопців (Вата ТВ, Вата Шоу, ...) - допоможуть і організують (якщо буде масовий запит). Якщо "особовий", то і я на 5-10 запитів на "200-300" можу "спонсором" виступити :)

  • 1