?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Інтелект, критичне мислення, медіаграмотність, ага...

92 тисячі поширень інформації про жінку з чоловіком в ауді на польських номерах.

92 тисячі!Roman Golubovsky

А зараз серйозно. Коли я бачу, як сотня тисяч українців, десятки моїх друзів, поширюють, відверт, тупу, примітивну, однокліткову хрєнь про викрадення дітей по Україні, я починаю вірити, що ця країна проголосує не лише за Тимошенко чи Медведчука, але й за хуйла, якщо той буде балотуватися. 2018 рік. Давайте почнемо трішечки думати, перевіряти, співставляти факти. Бо інакше нам піздєц - задушать, як сліпих котят. Я дуже серйозно.

Андрій Ганусич


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 28 августа, 2018
Та якшо звести резони - то таки маячня. Чому взагалі можна пов'язувати репост за небезпеку для дітей і голосування за прохуйловців? Це просто софістика. Небо синє - синє. Вода мокра - мокра. Я зазвичай прави- правий. Ти гондон, бо я зазвичай правий (це не персонально вам). Це ж не вірний логічний ланцюжок, а перекручування понять. То цей автор оце й робе - софістика і перекручування.

tank_ua 28 августа, 2018
если вообще не включать голову и репостить полный бред - то тупой головой и за януковича проголосовать можно. Тут не перекручивание, а просто напоминание - иногда пользоваться головой не только как дыркой для запихивания еды и источником соплей.

rvun 28 августа, 2018
Ну можливо, але це був би еталонний приклад, аби написали "Порошенко в ауді А6 викрав діток і ззів їх нафарширвавши рошенками". А так якесь попередження, якісь викрадачі, люди сумлінно попостили, що тут спільного зі зрадофілами хз.

tank_ua 29 августа, 2018
короче каждый из нас остался при своем мнении)))))))

rvun 29 августа, 2018
Та то я сюди ходжу аби вести спір, щоб не тягло цього робити в реалі. Не звертайте особливої уваги.

tank_ua 29 августа, 2018
))))))))))))
аналогично)

  • 1