?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Інтелект, критичне мислення, медіаграмотність, ага...

92 тисячі поширень інформації про жінку з чоловіком в ауді на польських номерах.

92 тисячі!Roman Golubovsky

А зараз серйозно. Коли я бачу, як сотня тисяч українців, десятки моїх друзів, поширюють, відверт, тупу, примітивну, однокліткову хрєнь про викрадення дітей по Україні, я починаю вірити, що ця країна проголосує не лише за Тимошенко чи Медведчука, але й за хуйла, якщо той буде балотуватися. 2018 рік. Давайте почнемо трішечки думати, перевіряти, співставляти факти. Бо інакше нам піздєц - задушать, як сліпих котят. Я дуже серйозно.

Андрій Ганусич


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 28 августа, 2018
Ну перш ідуть хвилі "в Києві вкрали немовля" - завдяки соцмережам викрадачку знаходять. Потім ще якісь подібні акції. І коли всі починають репостити повідомлення, що є загроза дітям - тут всіх обзивають тупими. От Roman Golubovsky - чи не еталонний єблан? А шо буде, як якась хвора на голову знову вкраде дитину і людина, що прочитала це гівно від Roman Golubovsky замість того, аби написати що бачила осіб схожих за прикметами - просто заб'є хуй, як радить цей Roman Golubovsky? Дебіл, бл@дь.

akupec 28 августа, 2018
Вибачте, а якщо вони бачили що крадуть дітей - чому не запобігли? Як дізналися що на органи? Якщо бачили як їх розрубають на органи - чому знову ж таки не запобігли? Як не крути - це маячня. Конкретно цей текст.

rvun 28 августа, 2018
Ну, це тепер зрозуміло, що маячня. Проте, є небайдужі люди, які відгукнулися може й не надто знайомлячись з подробицями. Що є якісь небезпеки для дітей. Як це пов'язано з голосуванням на виборах, зрадофілією і таке інше - мені ніхуя не зрозуміло. Коли я викидаю сміття я не заморочуюсь вивченням корзини і таке інше - я кидаю і йду далі. Коли я бачу шо дитина тоне, я перш лізу в воду, а потім розбираюся в причинах, чи це не жарт і таке інше. А тут людей з нормальними рефлексами намагаються назвати тупим бидлом. Чи ніхто не пам'ятає класичну байку про пастушка, який гукав "вовк вовк" і селяни бігли захищати його від вовка, проте коли справді прийшов вовк - вони тупо зибили болт, бо їм остопизділо впусту бігати. Я так гадаю, шо такими дослідами доб'ються саме такого ефекту - загине чи пропаде дитина, а потім з цього уйобка, якого тут перепостили, будуть взятки гладкі.

Edited at 2018-08-28 15:16 (UTC)

  • 1