?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Інтелект, критичне мислення, медіаграмотність, ага...

92 тисячі поширень інформації про жінку з чоловіком в ауді на польських номерах.

92 тисячі!Roman Golubovsky

А зараз серйозно. Коли я бачу, як сотня тисяч українців, десятки моїх друзів, поширюють, відверт, тупу, примітивну, однокліткову хрєнь про викрадення дітей по Україні, я починаю вірити, що ця країна проголосує не лише за Тимошенко чи Медведчука, але й за хуйла, якщо той буде балотуватися. 2018 рік. Давайте почнемо трішечки думати, перевіряти, співставляти факти. Бо інакше нам піздєц - задушать, як сліпих котят. Я дуже серйозно.

Андрій Ганусич


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

tank_ua 28 августа, 2018
"за кермом чоловік та жінка" - ага, кум рулює, я газую - їдемо... а может вообще близнецы сиамские..

а в целом все верно написано - репостнуть не думая - обычная ситуация...

rvun 28 августа, 2018
А ви будете вести розслідування - інформація вірна чи ні? Впринципі, оповіщення якомога більшої кількості людей вірна практика. А як справді вкрадуть і ніхто не репостне і відповідно не прореагує на те, що дитину кудись тягнуть, чи ще на якусь підозрілу ситуацію? Мені здається, шо тут ліпше перебздєть. Ну і як всі такі правильні - то треба шукати тролів через поліцію чи приватно і давати в бубен, шоб менш шуткували, а не казати всім, хто відкликається на заклик "ви тупі єблани, де ваший відділ розслідувань, ви шо не зрозуміли, шо це фейк"?

Edited at 2018-08-28 13:31 (UTC)

(Удалённый комментарий)
centreedge 28 августа, 2018
вкрали на Волыни , свалили в Дрогобыч

the_fencer 28 августа, 2018
готов забиться что тимошенко выберут президентом. для тех кто хочет поспорить - вспомните как эта страна выбрала себе януковича. хотя после 2004-го года его не пинал и не унижал только ленивый.

увы.

Soft_Cover 28 августа, 2018
"эта страна" пишут только копеечные пригожинские троли

Rain Sender 28 августа, 2018
Это, разумеется, тупизм. Но зацени, какой замечательный способ зашкварить евробляхеров.
Ездишь c евробляхами?! А не педофил-ли ты часом? А?

Anatoliy France 28 августа, 2018
+100500 Орнул в голосину! Если попадется в фейсбуке - репостну.!)))

zo_zo 28 августа, 2018
ну в сенсі, а хто перевіряв "реальність" от тих 100 тисяч українців. В Результаті - хтось пише пафосний пост про український загал )))

Soft_Cover 28 августа, 2018
Вам что больше писать не о чем?
Запостил бы лучше какую-нибудь очередную голую бабу.
Чем эту путню разводить ...

wild_west_lutik 28 августа, 2018
воруют беременных малчиков в трусиках?

Anatoliy France 28 августа, 2018
Годный вброс против евроблях! Ахахаахаа. Одобряю.

kornuolis88 28 августа, 2018
Лол, а открыть карту и посмотреть где Волинь, а где Дрогобич людям лень, не говорю уже о том чтобы знать это.

vasylb 28 августа, 2018
Волинь в минулому часі, Дрогобич в теперішньому. Відстань незначна.
Що ви там знайшли на карті, після того як її відкрили???

serega_vrn 28 августа, 2018
Вот это считаю отличный посыл. Надо начинать думать головой.
Не так давно тут все слились в супер угаре (до сих пор не пойму, что на той фотке было такого крутого), Порошенко и военные.

Уууу сколько выводов было о единении. О одном целом. И всякий такой бред.

И вот натыкаюсь на видос фейсбукком/igor.nemitin/videos/107777560172975/, на котором военных обыскивают перед этим мероприятием. Ну да единение оно такое. Все же за Пороха военные да? =)

akupec 28 августа, 2018
Шо искали?:) Автоматы?:) Кто сказал, что это обыск? Кто сказал что именно перед той фоткой? Ты на той фотке/видео видел что было в руках у военных?:) Прикладом по голове и все. А подсумки, карманы?
Вы дебилы просто привыкли, что ваш путлер только в окружении актеров, вот и проециуруете. А где нет никакой возможности спиздеть - просто додумываете.

Edited at 2018-08-28 12:19 (UTC)

larengo 28 августа, 2018
Ну що ж, прийдеться берегти дітей від чоловіка і жінки на А6))

rvun 28 августа, 2018
Ну перш ідуть хвилі "в Києві вкрали немовля" - завдяки соцмережам викрадачку знаходять. Потім ще якісь подібні акції. І коли всі починають репостити повідомлення, що є загроза дітям - тут всіх обзивають тупими. От Roman Golubovsky - чи не еталонний єблан? А шо буде, як якась хвора на голову знову вкраде дитину і людина, що прочитала це гівно від Roman Golubovsky замість того, аби написати що бачила осіб схожих за прикметами - просто заб'є хуй, як радить цей Roman Golubovsky? Дебіл, бл@дь.

akupec 28 августа, 2018
Вибачте, а якщо вони бачили що крадуть дітей - чому не запобігли? Як дізналися що на органи? Якщо бачили як їх розрубають на органи - чому знову ж таки не запобігли? Як не крути - це маячня. Конкретно цей текст.

b_tech4 28 августа, 2018
Так я вам піджену молоду "яжемать", яка щодня по декілька таких висерів репостить. Ви думаєте, що це тільки одна така хуйня по фейсбуку літає? Хуйтам, такого добра навалом. А дебілів, які не думаючи, репостять у сотні разів більше. Я вже заїбався їх мордою в лайно тикати.

vasylb 28 августа, 2018
Чувак, який пише такий текст у фейсбуці із посилом "схаменіться" і очікує на якийсь ефект... не більше адекватний, аніж ті, що поширюють цю хрєнь. :)

centreedge 28 августа, 2018
нада писать "очутніться рамале"

yellowblueflag 28 августа, 2018
Андрій Ганусич - давайте не будемо "почнемо трішечки думати, перевіряти, співставляти факти", а почнемо брати відповідальність "думати" за тих хто не "може/хоче":
1. "прямо" - за батьків - "ви ж мене виховали, тому я і "вибираю" як жити далі мені і моїм дітям. Допоможіть мені - вашому сину/доньці
2. "опосередковано" - 300 грн на рило (і це в Києві !) "виключає" ("пАход в кабак" ) такого "ізбіратєля" - якшо нема (досить нормальна стуація) - спитай у відомих хлопців (Вата ТВ, Вата Шоу, ...) - допоможуть і організують (якщо буде масовий запит). Якщо "особовий", то і я на 5-10 запитів на "200-300" можу "спонсором" виступити :)