Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Фубля

Розкажу вам історію.

У Служби розшуку дітей є безкоштовний короткий номер 116000. Безкоштовний для всіх, хто звертається з усіх мобільних операторів.

Менеджмент мобільних провайдерів усієї єворопи розуміє, що це єдиний європейський номер по розшуку, і надає його для користування безкоштовно.

Аж до сьогодні. Вдруг прокинувся менеджер середньої ланки в Kyivstar. І з 1 вересня вирішили брать абонплату за користування номером — це 1500 грн. В місяць. Плюс ще 0,45 грн. за хвилину розмови.

Звісно, для батьків зниклих дітей, або тих, хто знає де втікачі, дзвінок на 116000 і надалі буде безкоштовним. Для «Служби розшуку дітей» це принципово. Заплатить сама служба розшуку. Київстару. За те, що шукає дітей. Півтори тисячи в місяць. Зубожілому провайдеру. Річ не в грошах. Річ в принципі."Руслан Горовий, автор проекту "Служба розшуку дітей".

UPD: Комментарий Киевстара:

Інформація, що викладена у статті, не відповідає дійсності.
Київстар у своїй діяльності дотримується вимог українського законодавства, за яким ціна договору повинна бути присутня у будь-яких господарських угодах, а оператори не можуть встановлювати тарифи на послуги нижче їх собівартості.
Однак, для соціально значущих проектів Київстар завжди робить виняток. Так, ми запропонували ВГО «Магнолія» індивідуальні умови для номеру 116000, а саме - символічну плату в 100 гривень за весь майбутній період реалізації проекту.
Як і раніше, абоненти, що телефонуватимуть на цей номер, жодних коштів не сплачуватимуть.
Лист з такою пропозицією направлений нашому соціальному партнеру.

Нам шкода, що сталось непорозуміння в комунікації та ВГО «Магнолія» зробила передчасні висновки щодо намірів компанії встановити комерційну ціну для користування номером.
Це не так.
Ми залишаємось надійним партнером ВГО, та інших некомерційних організацій у реалізації їх суспільно-важливих ініціатив.
_________________

Якщо двома словами, то абоненти, які телефонуватимуть на короткий номер, не будуть оплачувати час розмови, а символічні 100 грн будуть одноразовим платежем незалежно від того, скільки триватиме співпраця між ВГО і оператором - рік, два чи десять років.

_________________
Мой комментарий:

Радует, что Киевстар решил эту проблему. Ещё лучше, чтобы он не создавал таких проблем, тогда бы компания не получала критику в соцсетях.

Касаемо приведённого ответа:

> Київстар у своїй діяльності дотримується вимог українського законодавства, за яким ціна договору повинна бути присутня у будь-яких господарських угодах, а оператори не можуть встановлювати тарифи на послуги нижче їх собівартості.

Это наполовину правда, а наполовину нет. Да, устанавливать стоимость услуг равной нулю действительно нельзя, поэтому для 100500 своих акций "зроби шось і отримай ще шось безкоштовно" Киевстар делает приписочку "*ціна безкоштовної послуги 0.01 грн". Несмотря на то, что такая цена однозначно ниже себестоимости любой услуги, Киевстар это обычно не напрягает - главное чтобы не ноль, иначе бухгалтерия не пропустит. А с розыском детей сначала полторы тысячи выставили, а после скандала снизили до 100 грн.
_________________
Ответ:

Йдеться про технічну помилку менеджера середньої ланки, який поспіхом надіслав прайсову вартість представникам ВГО, не з'ясувавши, що пропозиція з ціною 100 грн за весь період співпраці (а це, скоріше за все, буде не менше 5 років) уже була готова до відправки партнеру.
Тому в даному випадку зміни ціни після скандалу не було. Вона як була узгоджена в розмірі одноразового платежу 100 грн, так і лишилася - просто менеджер надііслав неактуальну для співпраці між Київстаром і "Магнолією" інформацію про обслуговування коротких номерів.

_________________
На этом тему можно считать закрытой.

Tags: Пиздец, Фейспалм
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 33 comments