?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

#НичонеминяецаСлева - украинский солдат. Справа - украинский солдат после того, как шоколадный барыга всё украл в апшоры.

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
(Удалённый комментарий)
rvun 23 августа, 2018
>>В реальних бойових умовах різниця прямує до нуля.
Ну, як на тобі не загориться форма, каска витримає всі осколки, та ще й на більшій майже вдвічі площі, бронік втримає не лише осколки, а й кулю з ак, і амуніція значно зручніша - то таки різниця не прямує до нуля. Сам не надівав, не носив і не стріляв, але маю родича, який повоював в старій і в новій амуніції і його думка - шо ви ніхуя не вояк і пиздете про шо не знаєте.

Edited at 2018-08-23 19:43 (UTC)

udma 23 августа, 2018
Это со связью, глушителем и особенно коллиматорным прицелом "в реальних бойових умовах різниця прямує до нуля?" Иногда лучше жевать...

voronnna 23 августа, 2018
А нахуя глушитель на автомат? Чем он поможет в общевойсковом бою?

e_1_off 24 августа, 2018

Бгг, "абщевайскавой бой". Военная, бляд, кафедра гражданского, блядь, ВУЗа. И совковое людоедское представление, что "абщевайскавой бой" это когда тысячи одноразовых юнитов, наебнув водки для тупости, бегут в атаку с криком "ура".


aelephant 24 августа, 2018
Это простая жертва егэ. Воевал только в ТА.

geralt 24 августа, 2018
Это разве не пламегаситель?

zloi_vicik 25 августа, 2018
Это пламегаситель, помогает стрелять без демаскировки. Ибо в современном бою с криками Ура в полный рост не воюют...

(Удалённый комментарий)
silverz 23 августа, 2018
Сразу видно диванного эксперта. Глушитель не снижает звук выстрела до хлопка, как в американских боевиках. Его используют для того, чтобы не глохнуть при стрельбе без наушников.

coder_in_ua 23 августа, 2018
правдохуй иди в пизду, кацапездал ибаный

ne_katsap 23 августа, 2018
кацап иди нахуй отсюда

ne_katsap 24 августа, 2018
пошел нахуй ольгинское чмо

zmiyv 24 августа, 2018
якби ти бував у реальних бойових умовах, то не казавби таких дурниць.
1. "глушник"- незамінна річ у зачистці приміщень. для того щоб зрозуміти як впливає на слух стрільба зі зброї, раджу відірвати дупу від компа й виїхати на стрільбище, а ще краще в критий тір. після десятка пострілів на стрільбищі, слух притупляєтся, якщо не використовувати навушники, а в критих тірах тільки розумово відсталий не вдягне навушникі, без поважних причін. зважаючі на те що велика частка боїв, в наш час, це робота саме в приміщеннях й територіях забудов-"глушник" суперова річ.
2. каліматорний приціл- в умовах бою, прискорює наведення на ціль, достатьньо сильно, щоб отримати бесперечну перевагу перед стандартними засобами, а це ще мінус кілька узкоміровців що склали сотні, замість наших воїнів.
3. рація-для фантазерів і діванних експертів на кшталт тебе, це непотрібний атрибут, але в реальних бойових діях, коли потрібно доповісти про зміну бойової ситуації, чи викликати медика, рація дуже корисна й замість того щоб ганяти посильного, просто натиснути кнопку й передати інфу-секунди, а іноді й десятки хвилин і людських життів, котрі можуть вирішити долю бою.
4. Бронежилет з більшою площею захисту й меньше сковуючий рухи бійця, це життя наших воїнів й ворогів... це може зрозуміти тільки людина що бувала в бойових діях й мала досвіт експлуатації обох зразків-тобі це не зрозуміти навіть якщо я тобі простирадло з описами й цифрами наведу. це всеодно що намагатися пояснити переваги машини перед тазіком, якщо співрозмовник тільки на тазіках і їздив при цьому жодного разу в справжній машині не бував.
Про такий "дрібязок" як більш надійне й зручне взуття, форму що краще маскує, білизну комфортнішу, й т.п. я взагалі мовчу. ну незнаю як пояснити перевагу над лаптями, бо ти окрім латів нічого й не знаєш, а я ніколи лапті навіть в руках не тримав... тут різні світогляди.

Edited at 2018-08-24 12:05 (UTC)

  • 1