?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Коли людина любить свою роботуДмитрий Золотухин


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ajento 21 августа, 2018
Народилося розкрученим?

dagrael 21 августа, 2018
Навряд чи. Але наразі маємо факт))

ajento 21 августа, 2018
Який ще факт?
Він виникає у медіапрсторі "хвилями", рік не чути не бачити і тут на, всі ольгінські тролі і наші заряджені ЗМІ вже волають про "відающщєгося ваєннаго ікспєрта". Не прокатило і знову зник. Я ці метаморфози з часів "теплого океану" спостерігаю)

Він навіть не дотягує до "постійнодіючого експерта", ось найближчій аналог його місця в інфопросторі.

dagrael 21 августа, 2018
"Він навіть не дотягує до "постійнодіючого експерта"
З оцим погоджуюсь - бо не вистачає в нього "обертів розкрутки". Тому й вигулькує лише інколи. Але у себе в ФБ він аналізує" регулярно))

rvun 21 августа, 2018
Під час пздця 14-15 років пиздів, те шо всим було приємно чути про наші ДРГ, які вирізають москалів мільйонами, захоплюють реб дивізійними комплектами і таке інше - всім було сцикотно дивитися навколо, бо тоді ситауйка таки билу ой-ой, могли і не пробігти поміж крапельок дощу, всі це сракою відчували, а цей пан співав про перемоги і героїзм. Ну от, його всі і знають.

  • 1