Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ось це і є просування України в світі

Владимир Фльонц: Може здатись, що цей номер WIRED про Елона Маска, та насправді головна стаття в ньому про ProZorro ;) Так, ми створили проект світового рівня і настав час про це розказати.Max Nefyodov: WIRED написав велику статтю про ProZorro! Сльози радощі на моєму обличчі, незважаючи на те, що ми не обкладинці, бо там якийсь Ілон Маск. Не знаю хто це, але у нього немає бороди, тому нехає радіє хоч з обкладинки ))

Ну а без жартів - ось це і є просування України в світі. Коли одне з найбільш впливових світових видань в сфері ІТ хвалить українські розробки - це круто!

Нелли Стельмах: Подяки пост.

Всім, хто разом робив спільну справу, всім, хто був поруч. В 2015 році мені ще здавалося , що зміни та реформи можливо зробити швидко. Швидко – не вдалось, але вдалось дуже багато.

Рухаємось далі.

Wired («Підключений») — щомісячний журнал, що видається у Сан-Франциско (США).

Короткий опис: Журнал публікує матеріали про вплив комп'ютерних технологій на культуру, економіку та політику.

Tags: Ух ты!, Хорошие новости
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments