?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Зрады из-за поребрика вам в лентуМетки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
prosto_vova 21 августа, 2018
Мнээээ....может через 30 лет вообще уже самолетов не будет, а будут ядерно-электрические разумные дроны какие-нибудь.
А они так и будут на АН-124 летать?

djatlov_y 21 августа, 2018
Меня больше занимает, почему в первоисточнике "создаст" в кавычках.

reptilo 21 августа, 2018
"Калашников" создаст двуногий танк из "Звездных войн"
Да! Да...еще! Срочно выделяйте на него финансирование, "армата" там в одиночестве скучает. )) Пилите бюджет пока он еще есть и рашка существует.

djatlov_y 21 августа, 2018
Главное люк пошире сделать. Рогозин ещё молодой совсем, есть куда расти. А то лунно-марсианская база - это когда ещё будет.

jon_jonovich 21 августа, 2018
Безработица таки обратная зрада так как новость означает что на минимальном уровне за всю историю

vatnofob 21 августа, 2018
ага

прикольно, до речі, й таке:

За неделю число безработных сократилось в 60 регионах. Больше всего: в Ненецком и Чукотском автономных округах, республиках Марий Эл, Карелия и Тыва, Псковской, Магаданской и Воронежской областях, Забайкальском и Камчатском краях.
В то же время, в 23 регионах число безработных увеличилось. Особенно в Крыму, Калмыкии, Татарстане, Ингушетии и Кабардино-Балкарской Республике, Тюменской, Липецкой, Костромской и Калининградской областях, Севастополе.

Кримнаш, йопта ))

angry_yobba 21 августа, 2018
tyzhden.ua/Economics/218005

Це була знаменна подія, коли в середині липня до Китаю прибули російські газові танкери «Владимир Русанов» та «Едуард Толл». На прохід від порту Сабетта на Ямальському півострові через Північний морський шлях у бік Берингової протоки й далі на південь їм знадобилося трохи більш як три тижні. На борту в них був скраплений газ. Пам’ятною ця подія є вже хоча б тому, що вперше за їхню історію танкер без супроводу криголама пройшов Північним морським шляхом. Удалося це другій за розміром і приватній російській газовій компанії «Новатек». Однак набагато важливішим для неї стало те, що вона випробувала для себе новий маршрут до Китаю, завдяки чому час переходу порівняно з рухом через західну Атлантику зменшується на третину. Окрім того, таким чином «Новатек» заощаджує мільйони. Не менш важливо й те, що компанія випередила свого головного конкурента — Газпром, який досі працює над своїм першим газопроводом у Китай. Подбали про це самі китайці, коли разом із компанією «Новатек» увійшли у виробництво скрапленого газу в Росії. У спільному підприємстві «Ямал СПГ» у Сабетті китайська нафтогазова компанія CNPC має 20%. Ще 9,9% належать китайському фонду Silk Road Funds, ще 20% — французькому Total. Контрольний пакет акцій має «Новатек».

Компанія «Новатек» протягом минулих років показала стрімке зростання. Оборот між 2013-м і 2017-м подвоївся на €7,9 млрд. Торік підприємство, у наглядовій раді якого колишній шеф E.ON Буркгард Берґманн, виробило 63,4 млрд м3. Хоча це лише 9% російського видобутку газу й дуже мало порівняно з гігантом Газпромом. Але «Новатек» сидить на третіх за розмірами розвіданих газових запасах серед усіх компаній світу, що торгуються на біржі. А оскільки через інтереси головного конкурента компанії її довгий час не допускали до прибуткового експорту, вона покриває одну п’яту частину внутрішньої потреби газу. Тому реальний прорив в експорті став можливим лише після запуску «Ямал СПГ» у грудні минулого року. Виробництво СПГ, на якому природний газ охолоджують до температури мінус 162 ºС і стискають до однієї шестисотої його початкового об’єму, відбувається на першій із трьох виробничих ліній. Загальна потужність становить 17,5 млн т, і згідно з планом вона має бути досягнута вже на початку 2019-го. Кількість відповідає приблизно третині річного споживання блакитного палива в Німеччині.

Якщо все піде за планом, «Новатек» зробить Росію серйозним гравцем на світовому ринку СПГ. До 2030-го компанія планує виробляти 57 млн т щороку, це зробить її одним із провідних світових виробників, таких як Катар, Австралія, Малайзія та Нігерія. Бонус «Новатек»: завдяки витратній дисципліні виробничі видатки зменшують до відносно низького рівня Катару. А з участю китайців є присутність у країні з найбільшим зростанням попиту. Отже, Китай став для «Новатека» правильним курсом. Тим дивніше те, як він формує свої відносини зі Сполученими Штатами. Там компанія, 24,8% якої належать Міхельсону, ще 23,5% — людині Путіна Ґеннадію Тімченку (16,3% акцій має Total, 10% — Газпром), у санкційному списку, як і сам Тімченко. Санкції не призведуть до великих ризиків, постійно заспокоює своїх інвесторів «Новатек». Це також побічно підтверджується тим фактом, що деякі танкери «Ямал СПГ» опинилися в США, востаннє в Бостоні. Раніше взимку два танкери доставили природний газ від «Новатек» у США.

Andrew Protsenko 21 августа, 2018
Самый ржачь про двуногий танк. Сразу выглядит как пиздец. Причем нахуя он, как будет использоваться, самостоятельный или в группе, не дешевле ли десяток кацапни послать вместо него - их и так слишком много. Вобще лаптеленд надо всячески поощрять за такие начинания, пусть тратят ресурс на всякое нежизнеспособное говно.

(Удалённый комментарий)
zz_z_z 21 августа, 2018
Новости высоких технологий: инновационный автовертолёт из Альметьевска:

По словам автора проекта, вся конструкция автовертолёта тщательно спроектирована и продумана, всё что необходимо для реализации — это всего лишь найти один миллиард рублей на лёгкую доводку и запуск в серийное производство.

prosto_vova 21 августа, 2018
Похоже на результат секса газонокосилки с натяжным потолком

s_gutnik 21 августа, 2018
последняя новость - лучшая)). Это будет самый распространенный двуногий танк в мире. Калашников только так и работает

kuznetsov_e 21 августа, 2018
Про танк порадовало. Больше бы таких проектов.

kobaphoe_3lo 21 августа, 2018

Вот тестовый образец AT ST

ban_derivets 21 августа, 2018
А нахуя самолет-то? Рогозин к 2030-му телепорт обещал. Шо, не будет? Пичяль...

  • 1