Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Завдяки тобі

На зв'язку ваша улюблена Демократична Сокира та її профільний міністр, і в нас для вас важлива тема.



Ніщо не заважає нашому ворогу більше, ніж нерозривний зв'язок армії та народу. Саме цей зв'язок, породивший добровольчий та волонтерський рух, сплутав початкові плани РФ на "малєнькую пабєданосную вайну" і змусив її щоденно стікати кровью, демонструючи, що без боротьби ми не здамося.

Розірвання цього зв'язку — це зараз головна мета супротивника, адже він допетрав, що немає жодного сенсу перемагати на полі бою, якщо на місце кожного павшого стають десятки нових добровольців. І хоча ця війна триває переважно в інформаційному просторі, вона є не менш важливою, ніж ООС. Ворог як самостійно, так і через місцевих "корисних ідіотів" вкладає величезні ресурси щоб переконати нас — боротьба не має сенсу. "Ветерани — агресивні соціопати", "добровольці - мародери", "волонтери - крадії", "військові - заробітчани" — всі ці віруси за підтримки наших недорогеньких укрсучмедіа активно пропагандуються та поширюються, сіючи розбрат, зраду та зневіру.

Партія Демократична Сокира створювалась та стоїть на засадах здорового, міцного та злого патріотизму. Наш патріотизм — не тільки в вишиванках. Наш патріотизм — в кулях, в снарядах та в вірі в Перемогу. А також — у вдячності.

У вдячності всім тим, хто захищав та захищає Україну на полі бою та в тилу. У пам'яті, що кожна хвилина нашого мирного життя сплачена кров'ю кращих синів та доньок Вітчизни.

Тому ми урочисто приєднуємося до національної кампанії «Завдяки тобі» — руху вдячності військовим, ветеранам і ветеранкам. Жест шани — прикладена до серця долоня — це простий знак, яким можна висловити вдячність людині, яка захистила нашу країну і наше мирне життя. Це можливість без слів сказати: «Моє життя у мирному місті, свобода і незалежність України — все це можливе завдяки тобі»


посилання на ютуб

Також ми закликаємо приєднатися до цього руху усіх наших прихильників та підписатися на сторінку організаторів — Завдяки тобі.

Демократична Орда

Tags: ДемСокира
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments