?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Завдяки тобі

На зв'язку ваша улюблена Демократична Сокира та її профільний міністр, і в нас для вас важлива тема.Ніщо не заважає нашому ворогу більше, ніж нерозривний зв'язок армії та народу. Саме цей зв'язок, породивший добровольчий та волонтерський рух, сплутав початкові плани РФ на "малєнькую пабєданосную вайну" і змусив її щоденно стікати кровью, демонструючи, що без боротьби ми не здамося.

Розірвання цього зв'язку — це зараз головна мета супротивника, адже він допетрав, що немає жодного сенсу перемагати на полі бою, якщо на місце кожного павшого стають десятки нових добровольців. І хоча ця війна триває переважно в інформаційному просторі, вона є не менш важливою, ніж ООС. Ворог як самостійно, так і через місцевих "корисних ідіотів" вкладає величезні ресурси щоб переконати нас — боротьба не має сенсу. "Ветерани — агресивні соціопати", "добровольці - мародери", "волонтери - крадії", "військові - заробітчани" — всі ці віруси за підтримки наших недорогеньких укрсучмедіа активно пропагандуються та поширюються, сіючи розбрат, зраду та зневіру.

Партія Демократична Сокира створювалась та стоїть на засадах здорового, міцного та злого патріотизму. Наш патріотизм — не тільки в вишиванках. Наш патріотизм — в кулях, в снарядах та в вірі в Перемогу. А також — у вдячності.

У вдячності всім тим, хто захищав та захищає Україну на полі бою та в тилу. У пам'яті, що кожна хвилина нашого мирного життя сплачена кров'ю кращих синів та доньок Вітчизни.

Тому ми урочисто приєднуємося до національної кампанії «Завдяки тобі» — руху вдячності військовим, ветеранам і ветеранкам. Жест шани — прикладена до серця долоня — це простий знак, яким можна висловити вдячність людині, яка захистила нашу країну і наше мирне життя. Це можливість без слів сказати: «Моє життя у мирному місті, свобода і незалежність України — все це можливе завдяки тобі»


посилання на ютуб

Також ми закликаємо приєднатися до цього руху усіх наших прихильників та підписатися на сторінку організаторів — Завдяки тобі.

Демократична Орда

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vatnofob 21 августа, 2018
"породивший"

любі друзі (с), візміть мене перекладачем!

nadia_76 21 августа, 2018
*візміть*

Ахаха, ахахахаха! Корректора не забудьте с собой захватить.

vatnofob 21 августа, 2018
ахххаха, точно ))
зробимо вигляд, що то є Севастопольский акцент )))

ibigdan 21 августа, 2018
шо, тризуб криво висить? ;)

vatnofob 21 августа, 2018
головне, що паляниця добра з медом ;-)
просто чось зі школи ще "-вший" коле око
але бач, хотів швидше написати, що аж загубив Ь. Грама-націй недороблений
треба більше практики, бо точно забуду рідну мову

rvun 21 августа, 2018
Демсокира, як вона має намір бути вдячною має забезпечити права ветеранів. Ви ще не привладі, проте візьміть на себе забов'язання зайнятися наприклад контролем виділення ділянок ветеранам. Чи контролем за лікуванням конкретних поранених. Чи реабілтацією скалічених. Чи бийтеся за права сиріт і вдов. Слова це слова, хочте до парламенту - заявіть за себе хоч би й не великими справами. Конкретна людина, конкретно чимось поможіть, в ідеалі так працює політична система. Згадайте того самого Зоряна і Шкіряка, він створив ГАК і таки трохи вони намагалися до справ стати, тому і отримали певну підтримку.

Edited at 2018-08-21 08:47 (UTC)

dagrael 21 августа, 2018
Ділянки вони аж ніяк поки що не потягнуть, принаймні у Києві.
Бо то таке "корито" КМДА, що тебе відстрілють ще на підході до нього))

Я було спробував отримати ділянку під забудову (по прошестю 3 років з моменту набуття права, до речі) - то дуля з маком. А сільгоспділянку пропонують отримати десь у Єбенях - на чоловіче, бери, порайся))

rvun 21 августа, 2018
Під Жулянами дали ділянку під цех виробляти вікна, 30 соток панові, який став після мене головним інженером, після того, як я ту роботу покинув. Він звістно активний пан, проте не надто крутий. Так шо іщющій обрящет.

dagrael 21 августа, 2018
Ще попитайте, кіко той пан заніс у конвертику, і тоді взагалі усе на свої місця стане))

Я, у свою чергу, можу вам розповісти, як у фронтовиків скупають їх права на земельні ділянки. Платять по 2000 доларів.

dagrael 21 августа, 2018
Ну, якщо ви достеменно знаєте це, то цей випадок варто віднести до винятків.
Бо як правило відбувається саме те, що я описав))

rvun 21 августа, 2018
проте - оте, що я розповідаю - видано в оренду, за яку треба платити працює він чи ні

dagrael 21 августа, 2018
А, оренда... Но то інша справа, еге ж.

rvun 21 августа, 2018
але з можливісттю викупу. Так це звістно не випадок фронтовика з правом на ділянку, али ви писали про ділянку під бізнес - по іншому їх не виділяють, принаймні в Києві.

rvun 21 августа, 2018
була б можливість отримати ділянки по таким правам - я б теж таким бизнесом зайнявсь, але не маю волохатих рук.

dagrael 21 августа, 2018
А прикол там знаєте в чому?
Саме у можливості цих "добродіїв" реалізувати придбане право на земельну ділянку набагато краще, аніж це б вдалсоя звичайній людині (фронтовику). Тобто мова йде і про місце, і про швидкість оформлення...

rvun 21 августа, 2018
я знаю за шо ви говорите
За Черновецького пздц люди навиділяли собі земельних ділянок по заявам тимчасово прописаних в Києві студентів. Це - теж саме, тіко тоді платили 200 грн за заяву з всіма доками.

dagrael 21 августа, 2018
Це чудовий рух.
До речі, дуже хотів би побачити у коментах такого собі "евтаназепама" (чи як воно там називає себе), який нещодавно з піною у рота доводив у блозі О.Білозерської, що у нас взагалі у країні інсує така національна традиція - вшановувати на вулицях фронтовиків.
Волів би задати йому питаннячко: довбню, то для чого ж організовувати ось такий рух, якщо вже існує ціла "національна традиція"?

  • 1