?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Аж сльози течутьМетки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 15 августа, 2018
Норм. Хоча я підозрюю шо це наші збиткують з кацапів - все ж дуже концентровано для одного абзацу.

Edited at 2018-08-15 18:56 (UTC)

dagrael 15 августа, 2018
Звісно ж. Але у кожному жарті...

slavrik 15 августа, 2018
Так, тут майже всі перли зібрано)

kondybas 15 августа, 2018
Це просто компіляція з гуглотранслейтівських ляпсусів, що їх роблять лінгвоінваліди, намагаючись прикинутися "своїми". Такої "української" зараз стає дедалі більше, бо почалась чергова спроба повалити хунту на чергових виборах.

rvun 15 августа, 2018
Цікаво, як наші гречкові бабульки голосуватимуть? Про тирнетспільноту зрозуміло - була тут стаття про опитування від Садового, де проєбали накрутить - Порох у відриві від всіх. Але все ж цікаво, як нетирнетна Україна? Дивлячись на РФ розумієш, шо зомбоящик небезпечна штука.

unkinderz 15 августа, 2018
Видали свій камент, падло!
Не треба вчити творога!

Welt Schmerz 1 октября, 2018
Так, ви абсолютно правильно зрозуміли - це був мій пост (навесні або влітку) на Цензор.нет. І не єдиний, полюбляю так стібатися із "українських" запоребрикових зрадофілів.

Тож дійсно треба міняти державний будуй! Бо в Україні вшануй не лишилось фермерів - хто буде виробляти м'ясо, молоко, пшеничне та житнє страждання, соняшникове мастило, вершкову олію та виноградні провина? А Порох всі бабусі переклав в офшори! Вже нема сечі терпіти ці пекельні борошна! )))))))))))

  • 1