Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Патріот в законі

ГПУ разом з СБУ затримало чувака і задокументувало факт давання ним хабара в розмірі 100 тисяч баксів за зняття арешту з майна в одному з проваджень банди януковича.

Затриманим виявився Олексій Тамразов — колишній заступник ПАТ "Укргазвидобування" за часів януковича, тепер "успішний бізнесмен".

Для довідки — ПАТ "Укргазвибудування" — входить в структуру Нафтогазу на сьогоднішній день є найбільшим платником податків в Україні, який в десятки, а то й сотні раз сплачує більше податків ніж будь-яке інше велике підприємство. Саме це підприємство видобуває український газ.

Це так, щоб ви собі уявили ким був той чувак і який рівень довіри/рівень близькості з сім'єю януковича в нього мав бути, щоб його призначили на таку посаду.

До чого я це все веду...

До того, що цей чолов'яга тепер є власником патріотичного сайту INSIDER.

Він же вніс заставу за віту заверуху і за чувака, якого підозрювали у вбивстві бузини.

Дзиндзя називає його спонсором гриценка (може опублікує якісь докази).

А кремлівський сайт срана.х.єй називає його блогером-антикорупціонером, який виявляв зловживання в сфері держзакупівель.

Непогано так всяка мразота януковича натягнула на себе маски патріотів і антикорупційних бурців... І це далеко не тільки про нього.

Mason Lemberg

Tags: Политика, Фейспалм
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments